Kāpēc ''pūkojās'' dvieļi?

thera
thera 3. maijs 2012 21:56

Labdien! Man ir jautājums, vai Jūs zināt kāpēc dvieļi pūkojas un kā no tā var tikt vaļā? Jau pagājis nepilns gads kopš nopirku šos dvieļus un joprojām tā pati problēma kas sākumā. Katru reizi pēc slaucīšanās ķermenis ir kā noklāts ar pūkām. Izmest kaut kā žēl.. bet tajā pašā laikā cik tad var..?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Mattylor 18. februāris 2020 14:11

vissvarīgākais ir izvēlēties augstas kvalitātes dvieļus, mūsu ģimene iegādājās šeit https://www.nostra.lv/lv/katalogs/vannas-istabas-preces/dvieli/. Nav problēmu

tenisone 13. maijs 2012 09:58

vai frotē dvieļi vai cita materiāla-reizēm frotē dvieļiem palīdz ja uz 12 stundām iemērc sāls ūdenī-4-5 ēdamkarotes uz 1 litru ūdens

svente 10. maijs 2012 15:42

Man ir viena jaka - nu jau 17 gadus. Bet pūkojas kā jauna vēl tagad. Kur atsēžos un atspiežos - paliek to pūku mākonis. Bet pati plānāka nepaliek.

kimbra 9. maijs 2012 14:06

Man arī tāds viens ir trāpījies! Izmest žēl, bet lietoju tikai tad, ja citi ir netīri vai izmazgāti un nav vēl izžuvuši:D Sākumā domāju, ka biku papūkosies, pāris reiz izmazgās un viss liekais nolīdīs un paliks normāls dvielis. Bet nekā- kā pūkojas, tā pūkojas!!! Bet izmest žēl (ak es latvietis - taupīgais) :D

thera 4. maijs 2012 18:48

Man liekas ka nebūs tas gadījums. Arī cena bija pietiekoši augsta, lai gan ne vienmēr pēc cenas var spriest par kvalitāti..

ligusiks 4. maijs 2012 10:28

vienkārši zemas kvalitātes -pūkosies mūžīgi.

thera 3. maijs 2012 21:56

Labdien! Man ir jautājums, vai Jūs zināt kāpēc dvieļi pūkojas un kā no tā var tikt vaļā? Jau pagājis nepilns gads kopš nopirku šos dvieļus un joprojām tā pati problēma kas sākumā. Katru reizi pēc slaucīšanās ķermenis ir kā noklāts ar pūkām. Izmest kaut kā žēl.. bet tajā pašā laikā cik tad var..?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā