Kaķim nedzīstoša brūce

Linduchy
Linduchy 20. jūlijs 2015 10:24

Sveikas, meitenes!

Man tiešām noderētu jūsu padoms.

Manai kaķu meitenei ir draudziņš - principā tas ir kaimiņu kaķis, bet regulāri nāk pie mums ciemos. Lai nu kā, uztveram to kaķi kā "znotiņu", jo baigā  draudzība šiem ar manu melno panteru.

Bet stāsts ir par to, ka šis runčuks regulāri aizsargā mūsu teritoriju no svešiem kaķiem.  Laiku pa laikam ierodas atrādīties galīgi noplēsts. Parasti brūces sadzīst un viss ir kārtībā. Bet nu jau kādu laiku runčukam ir nejauka brūce pie auss. Tikko nedaudz savelkas, tā šis vai nu kasoties, vai nu kā savādāk, atkal uzplēš brūci vaļā. Žēl skatīties :S 

Izskatās, ka saimnieki arī īsti neliekas ne zinis par savainoto kaķi, jo runčuks aizvien biežāk nāk ņaudēt pie mūsu durvīm, prasot ēdamo. Izkāmējis, rij kā traks jebko, ko vien iedodu ēdamu.

Pie vetārsta laikam īsti neplānoju vest svešu kaķi, bet domāju brūci iztīrīt ar ūdeņraža pārskābi un uzlikt  streptocīda ziedi. Kā jūs domājat, tas varētu līdzēt, vai tomēr vajag kaut ko iedarbīgāku smērēt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 22. jūlijs 2015 21:15 Catwoman

Jā,. un bez receptes:)

Linduchy 22. jūlijs 2015 16:05 VesmaSk

Ja nu kas, tā arī ir aptiekā nopērkama, vai kā? :)

VesmaSk 22. jūlijs 2015 12:29

ziede "Evija" ir ļoti laba, der gan dzīvniekiem, gan pašiem

Ciao 21. jūlijs 2015 11:08

Mūsu pirmajam kaķim, kārtīgam runcim bija tieksme vasarās tā izkauties, ka pēc tam izskatījas nevis pēc kaķa , bet pusdzīvas pudeļu birstes.. vienā reizē bija tikusi infekcija kājā un pa smago un tas bija briesmīgi, jo divus gadus kāja puva nost, bez jokiem.. pie daktera vedām, paši ārstējām.. nekas nelīdzēja.. kaut kā beigās viņu noturējām , jo daktera zāles nevarēja tā vienkārši uzlikt un palaist.. kāja bija jāapbindē lai zāles iesūcas un veido iedarbību (kas kā varat iedomāties nav viegli, jo kaķs tās bindes plēsa nost ne pa jokam un tā epopeja vilkās smagi un ilgi, bet beigās piespiedām šamo stūrī un kaķis tika izveseļots un kāja vesela), lai infekcija neiekļūst pa jaunam.. es piekrītu Cerītei, ir jāuzmanās, jo ja brūcē ir iekļuvusi infekcija paliks tikai sliktāk..bez daktera nekādi.

Kerstyna 21. jūlijs 2015 09:36 Cerīte

Nezinu gan...manējie kaušļi reizēm ir diezgan "zaļi", bet ir jau sasnieguši zināmu brieduma pakāpi :D 5 un 7 gadi. Un ar sadzīves traumām nevienu pie veta nevedu.

Linduchy 21. jūlijs 2015 09:18

Iztiku bez zeļonkas :)
Šorīt runčuks atkal atnāca brokastīs - brūce vairs nav jēla, man prieks, tad jau laikam vakardienas pūles nebija veltīgas :)

Cerīte 21. jūlijs 2015 09:16

Ja gribi kaķi ārstēt dari to pareizi-aizved pie vetārsta,vai vismaz aprunājies vetaptierkā.Viņiem ir savas lopu zāles kuras var smērēt.Un zeļonku gan nevajag likt-baidos ka paliks tikai viens kaķis.

Linduchy 20. jūlijs 2015 23:52 Kerstyna

ak, tie runči un viņu ambīcijas par teritorijas sadali :D

Kerstyna 20. jūlijs 2015 23:20

Mans Murīc nupat diezgan skaļi izsaka viedokli par strīpaino kaimiņu... gan jau man arī būs jānodarbojas ar nelegālo vetpraksi :)

Kerstyna 20. jūlijs 2015 23:18 Catwoman

Nu uzsmērē zeļonku :) Kaķim no tā sliktāk nepaliks, varbūt līdzēs, un Tu būsi izdarījusi visu, ko varēji viņa labā :)

Linduchy 20. jūlijs 2015 22:50 Kerstyna

Liels bija mans šoks, kad atklāju, ka šis visu smēri ir cītīgi norīvējis gar mājas stūri. Brūce tagad tiiiiik jēla, brrr... Nudien, es nezinu, ko iesākt - apsmērēt ar zeļonku? :^)

Kerstyna 20. jūlijs 2015 22:39 Catwoman

Ir momenti, kad "uķi-puķi"nelīdz.

Linduchy 20. jūlijs 2015 21:22

Noķēru runčuku - iedevu šim sauso barību, lai ērtāk apstrādāt brūci. Ak, nabadziņš, tā brēca, bet nu izturēja visu procedūru. Izskatās tas viss diezgan briesmīgi, bet ceru, ka palīdzēs.

Linduchy 20. jūlijs 2015 16:25 Kerstyna

Nojaušu, ka būs baigā brēka, bet nu jā - savādāk nevar

Kerstyna 20. jūlijs 2015 16:17

Būs labs arī streptocīds.es saviem zlieķēju arī povidonu, ja ir. bet smēri uzzied pamatīgi. Tātad noķer minku,ūdeņražapārskābē samērcē salveti tā, ka pil un tad bez žēlastības to aizausi -visas kreves, atmirušo kažoku -visu nost un tad pa krietnam sasmērē ar streptocīda ziedi.

rasas 20. jūlijs 2015 11:04

Mana mamma parasti iesmērē Bepanthen krēmu uz tādām brūcēm..

mazaa raganina 20. jūlijs 2015 10:34

Es mēdzu vetaptiekā parunāties un palūgt padomu,ja nezinu ko iesākt.

mazaa raganina 20. jūlijs 2015 10:33

Es domāju,pamēģini sākumā šo variantu.