Kāju venu operācija

lavave
lavave 16. aprīlis 2012 16:43

Zinu ka man ir lielas problemas ar vēnam,,,Tāpec arī biju pieteikusies vēnu konkursā...Nepaveicās...Nupat mana dzīvesvieta bija Veselības diena kur bija iespēja parādīt kajas speciālistam,,pārbaudīt bez maksas.Protams atbilde bija-Jums NOTEIKTI ir jātaisa operācija!!!Ar tādām problēmām staigat nedrīkst!!! Esmu nu ieslēgusies krāšanas režīmā,,,ko citu.??? Varbūt kāda ir gudra un var dot padomu kā pareizi to visu lietu grozīt???Vai jāiegādājas kāda apdrošināšanas polise?Kur šī operācija izmaksā kaut cik lētāk???Ceru ka gada laikā naudu izdosies sakrāt,,,tad uz pavasari varētu operet......

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
guakamole 20. aprīlis 2012 17:50

apdrošināšanas polises sāka darboties uz operācijām apmēram pēc pusgada fiziskām personām, un cena polisei būs ļoti augsta kā fiziskai personai, tas noteikti nav izdevīgi!un apdrošināšanas kopmānijas jau iepriekš dod aizpildīt anketu, kur ir jautājumi par veselības stāvokli, un jo veselības stāvoklis ir sliktāks jo cena augstāka. letāk par 400 latiem domāju tā polise nebūs, apdrošināšanas kompānijas arī visu saskaita jau iepriekš pretējā gadījumā tur jau rindas no fiziskām personām stavētu...

lavave 20. aprīlis 2012 17:34

Līvai---PALDIES!!!
Esmu pilnīgi gatava doties uz VC4

Sieviešuklubs.lv 20. aprīlis 2012 15:16

Visi, kuri piedalījās SK vēnu konkursā, saņems savos e-pastos kuponus ar atlaidēm (visticamāk nākamnedēļ)! http://www.sieviesuklubs.lv/veseliba/venu-veseliba/atlaides-venu-konkursa-dalibnieki/
Atbildot uz lavave jautājumiem, ir tā, ka daļu naudas par vēnu operācijām var atgūt, iesniedzot čeku Valsts Ieņēmumu dienestā.
Veselības Centra 4 SA speciāliste pastāstīja, ka vēnu operāciju sedz ERGO apdrošināšana un Compensa apdrošināšana. Iespējams, ka kādā no piedāvājumu paketēm arī citās apdrošināšanas firmās ir iekļautas vēnu operācijas, bet par to sīkāk jāpainteresējas konkrētajā uzņēmumā!
Tomēr, pirms iegādājies apdrošināšanu, ļoti precīzi iepazīsties ar visiem noteikumiem un apmaksas kārtību!!!
Cerams, ka saņēmi vismaz daļēju atbildi uz savu jautājumu!

smukaa 16. aprīlis 2012 19:25

Sandija - Tur atlaižu kupons bija uz marta mēnesi,ja nemaldos...

lavave 16. aprīlis 2012 18:04

...izlasīju par atlaidēm,,,Kuponu man jau iedeva šeit,šajā izmeklēšanā.Derīgs līdz 31.09.........būs jau vasarā jāaizbrauc,,,,

lavave 16. aprīlis 2012 17:53

Mums tieši bija no turienes ārste,,,Bet tur cilveku daudz,rindas lielas,laika maz,,,Nebūtu bijis pareizi tur izjautāt tādas lietas.Cenas paprasīju,,,Ja vienai kājai ,tad ap 500 ls,,,ja abām,,700-800ls..Taču mani interesē tā lietas aizmugure,,,vai ir iespēja kādu dalu naudas pēc tam atgūt???Zinu ka iedodot VIDĀ kaut ko atmaksā,,,Bet varbūt vēl ir izdevīgi iegādāties kādu polisi,,,vēl lai mazliet atgūtu naudiņu,,,Un tagad -tulīt man atlaide neder,,,nauda jau vēl nav.Ceru gada laikā,līdz nākošām atlaidēm kaut ko sakrāšu.

sandijasieviesuklubs 16. aprīlis 2012 17:47

lavave

Vai nesaņēmi atlaidi no VC4? tur visam konkursa dalibniecem piedavaja loti labas atlaides

lavave 16. aprīlis 2012 16:43

Zinu ka man ir lielas problemas ar vēnam,,,Tāpec arī biju pieteikusies vēnu konkursā...Nepaveicās...Nupat mana dzīvesvieta bija Veselības diena kur bija iespēja parādīt kajas speciālistam,,pārbaudīt bez maksas.Protams atbilde bija-Jums NOTEIKTI ir jātaisa operācija!!!Ar tādām problēmām staigat nedrīkst!!!
Esmu nu ieslēgusies krāšanas režīmā,,,ko citu.???
Varbūt kāda ir gudra un var dot padomu kā pareizi to visu lietu grozīt???Vai jāiegādājas kāda apdrošināšanas polise?Kur šī operācija izmaksā kaut cik lētāk???Ceru ka gada laikā naudu izdosies sakrāt,,,tad uz pavasari varētu operet......