Kafejnīca vecrīgā

pikadilija
pikadilija 16. maijs 2012 22:49

Sveikas dāmas. gribēju jums nojautāt kuru kafejnīcu ieteiktu apmeklēt Rīgas centrā, respektīvi rīt man jubileja un gribu ar divam draudzenem aiziet pasedet, ta teikt nedaudz zolidi pasvinet, biju ierakusies shonedelj darbaa ka nesanaca pameklet kadu feinu vietu un aplukot. negribas ierastajas ieskrietuves- chili, malibu. sliktakajaa gadijumaa ta iesim vien uz Ilpatio, kur ir garshigi un omuligi un kas mums ir ljoti iecienita vieta, bet gribas ko jaunu, ta nu vershos pie jums, ko jus ieteiktu Rīgas centrā, protams arii pa sapratigam cenam, ta ka silto ar bezalkaholisko kokteili varetu iekljauties 10ls uz pers. ķīnieši un japanīši neder, jo viens skukjitis need sushi un juras briesmonishus :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pikadilija 17. maijs 2012 14:15

Paldies meitenes par ieteikumiem, noteikti aizčāpošu uz kādu vietu, bet pa nakti uzskrēju virsū Tex - Mex restoranam, paskatiju ēdienkarti un mani uzrunāja viņa, tā nu izlēmu ka dosimies uz turieni, jo būs arī mana krustmeita 4g līdz ar to pa baigiem bāriem negribās vazāties, bet Tex-Mex ir pat bērnu ēdienkarte :) atsauksmes ar par Dzirnavu ielas restoranu ir labas, ta nu ieshu izmegjinat kas tas pa zveru :)

pantai 17. maijs 2012 12:42

Man ļoti patīk Balzāma bārā pie Doma baznīcas ieejas. Teicama apkalpošana, lielas porcijas, garšīgi, patīk arī atmosfēra.

milana 17. maijs 2012 09:41

Es varu ieteikt "Ampluā", blakus Rīgas krievu drāmas teātrim. Atmosfēra ļoti jauka un cenas atbilst jūsu nosauktajām.

Noelle 17. maijs 2012 09:08

Patiesībā tādu vietiņu Vecrīgā iz bezgala daudz :) Tikai gaumes un attieksmes jautājums.

Lieliska vietiņa ir Del Popolo (Jāņa iela, aiz GC) - itāļu virtuve; Gardenia (domāju, ka vēl pastāv tāda) Grēcinieku ielā tuvāk Krastmalai. Vēl, ja gribas ko interesantu, GC ir "DaDa" - tur var dabūt arī ne-jūras-briesmonīšus un sataisīt tādās kombinācijās, kādas vien pašam ienāk prātā :)

Vēl jauki ir Black Magic, bet tur īsti vakariņas nepaēdīsiet, bet tā, manuprāt, tāda riktīga dāmu pasēdēšanas vietiņa :)

pikadilija 16. maijs 2012 22:49

Sveikas dāmas.
gribēju jums nojautāt kuru kafejnīcu ieteiktu apmeklēt Rīgas centrā, respektīvi rīt man jubileja un gribu ar divam draudzenem aiziet pasedet, ta teikt nedaudz zolidi pasvinet, biju ierakusies shonedelj darbaa ka nesanaca pameklet kadu feinu vietu un aplukot. negribas ierastajas ieskrietuves- chili, malibu. sliktakajaa gadijumaa ta iesim vien uz Ilpatio, kur ir garshigi un omuligi un kas mums ir ljoti iecienita vieta, bet gribas ko jaunu, ta nu vershos pie jums, ko jus ieteiktu Rīgas centrā, protams arii pa sapratigam cenam, ta ka silto ar bezalkaholisko kokteili varetu iekljauties 10ls uz pers. ķīnieši un japanīši neder, jo viens skukjitis need sushi un juras briesmonishus :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā