kādus augus audzējiet uz balkona?

bu
bu 15. aprīlis 2010 19:20

man balkons atrodas lielāko tiesu karstā saulē vasarā, bet gribas ko zaļu uz tā, lai gan baidos, ka caur stiklu viss izdegs no karstuma, vai varat ko remondēt. plastmasas augus negribas likt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lafleur 4. marts 2011 13:31

Baziliks, pētersīļi, lociņi, dilles un redīsi. Redīsi un lociņi jau aug pilnā sparā.

v 4. marts 2011 11:55

foxylady, kad baziliks jāstāda? Vai var jau istabā to iesēt?

mazaa raganina 25. augusts 2010 11:44

Es audzēju ziedus: petūnijas, ledenītes, alisītes. Petūnijām vajag sauli,bet,lai vēdinās.Man šajā ziņā viņām te ideāli apstākļi

foxylady 25. augusts 2010 10:47

Es audzēju tikai baziliku uz balkona un aug ļoti labi. slinkums ko vairāk sastādīt, bet vispār gribētos :)

rudace 25. augusts 2010 10:43

man balkons dienvidu pusē. Pavasarī uz balkona iznesu visus istabas augus un nesu atpakaļ tikai līdz ar pirmajām salnām. Kastēs iestādītas vasaras puķes. Kā nu kuro gadu. Vislabāk patika petūnijas, lillā, kas smaržo. 2 gadus jau stādu kreses. Zied visu vasaru ļoti skaisti un koši. Tikai katru dienu, protams, jālaista, jo saule karsē pamatīgi. Nu un tad? toties skaisti.
Šogad eksperimenta kārtā iestādīju tomātus puķpodos, bet nekas īpaši neizauga. Katram no 3 stādiem tomāti bija - vienam 2, otram 6, trešajam bija vairāki mazie ķirštomātiņi, bet kopumā - neveiksmīgi. Kas par vainu - nezinu. Bat tā nav nekāda bēda.

miranda 15. aprīlis 2010 21:18

Man pagaidām dīgst tikai salātiņi un dilles. :) Bet vasarā gribēšu arī kādu košu iekarināmo puķi.

bu 15. aprīlis 2010 19:20

man balkons atrodas lielāko tiesu karstā saulē vasarā, bet gribas ko zaļu uz tā, lai gan baidos, ka caur stiklu viss izdegs no karstuma, vai varat ko remondēt. plastmasas augus negribas likt.