Kāds ir tavs darba dienas vakars.

melita
melita 12. februāris 2014 16:49

Mani intresē kāds ir sievietes vakars ja ir bērni,vīrs.Ja sieviete ir strādājoša vai mājās strādājoša.Man ļoti intresē kāds ir sievietes vakars kad vīrs atnāk majās.Ko jūs darāt,vai sagaidat un kā sagaidat.Kādas vakariņas jūs pasniedzat,vai vispār gatavojat majās.Kas notiek pēc tam.Lūdzu mīļās sievietes padalieties.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 16. decembris 2014 10:59

Ziemas periods mūsmājās ir ļoti mierīgs. Lai gan mans darbs ir no mājām un daudz kas cits klāt, tieši ziemas vakari tiek pavadīti visai vienkārši. Vieglas vakariņas pulkstens 20 00. Pirms tam ir garāka pastaiga ar suni pa vismaz vēl kādi darbi tiek apdarīti darba līnijā un iemesta acs interneta dzīlēs. Taču pēc vakariņām iestājas kino vakars, mūsu famīlija ir aizsācies Twin Peaks seriāls AGAIN, esam sajūsmā skatoties šo seriālu. Varu teikt kvalitāte ir izcila. Un vispār kino ir topā.Savukārt ap pulkstens 21 30 līdz 22 00 esam gultā zem segas grāmatu pasaulē :)
Vēl man patīk fonā filmas skatoties kaut ko ķimerēt, taisīt, vīram tā pat. Liekas tad vieglāk viss notiek. Un protams vakariņu posmā tiek samīļoti visi augi uz balkona un mājā :)

melita 14. februāris 2014 09:26 cerite

Par otro maiņu tev ir taisnība.Arī man tā bija.Un darba vietā kādreiz ar tā teicu,"eju uz otro maiņu"

melita 14. februāris 2014 09:25 krx

Bet ļoti ģimeniska,tā jau ar ir tā ģimenes idille:)

melita 14. februāris 2014 09:23 pece

Jauki ka pienākumi ir sadalīti.Ka nau vissi "mājas darbi" uz sievietes pleciem.Bet vīrs" tik noguris,tik noguris"

pece 13. februāris 2014 08:54

Šajā dzīves posmā ir tā:
Vīrs mājās pēc darba parasti ir pirmais. Ir izņēmis mazo no b/d un ķēries pie vakariņu gatavošanas. Es pārrodos ap 18-19, šad un tad pa ceļam uz mājām iebāžu galvu bodē, ja vēl ko vajag nopirkt. Kļūstu īgna, ja uz vakariņām man ir jāgaida :P
Paēdu vakariņas, piekārtoju māju, izķeru sīko un piespiežu vai nu lasīt vai rakstīt vai pazīmēt (galu galā septembrī uz skolu un datorlaiks ir jānopelna) - tas prasa apmēram 1/2 stundu manas uzmanības un pacietības.

Ap 20, 20:30 pārrodas meita, uzsildu vakariņas, ja tās jau atdzisušas.

Ap 21 dzenāju mazgāties mazāko. Ieģērbju pidžammā (tāds vakara rituāls) parunājamies, Aiznesu uz viņa gultu un nododu vīra rokās - vīrs lasa vakara pasaciņu.

Ap 21:30 palīdzu meitai ar valodām - šobrīd cīnamies ar krievu valodu, reizēm patrenkāju vārdiņus vai gramatiku angļu valodā.

Beidzot klusums.....Ap 22:30 iedzenu gulēt meitu, nomazgājos, palasu grāmatu un ap 23 laimīgi aizmiegu.

Pirmdienas un piektdienas ir izņēmumi, jo tad mājās pirmā esmu es, bet pārējie sarodas vien ap 20:00 - mazais ar vīru no peldēšanas, bet meita no pulciņiem un tajās dienās es tieku pie pāris stundām tikai sev!

KRX 13. februāris 2014 08:23

Ak.... man ir ļoti vairumam neinteresants vakara cēliens :)
No darba esmu mājās diezgan laicīgi parasti - jau īsi pēc 17iem. Tad man uzreiz nepieciešamas vakariņas :D Vīrs citreiz vēl negrib, gaida vēlāku laiku vai arī, kamēr pagatavoju tās. Ikdienas mājas apkopšanas darbi - grīdas, izlietnes, trauki utt. Tas viss aizņem ~1 h. Pēc tam man ir mana vakara kafija ar LTV1 ziņām 18:00 (ja paspēju visu apdarīt) un ķeros pie kāda sava rokdarba. Bērniem tikmēr mājas darbi un limitēts laiks pie datora (līdz 20-20:30). Vīrs meklējas (nepārprast!) tīmeklī vai zvilnē pie TV. Ap 20iem jau sīkie sāk taisīties uz gulēšanu, kas aizņem vismaz no pus h līdz h :D Mēs gulēt ejam parasti pēc 22iem.
Ja ejam uz teātri vai kādu pasākumu, tad vakars sanāk savādāks :)
Šovakar arī būs savādāks vakars, jo pēcpusdienā man ir frizieris un pēc tam cepšu kūku rītvakaram :)
Rītvakar ejam uz koncertu un pēc tam afterparty pie mums ar vēl diviem pāriem (party)
Kaut kā tā. Ļoti pelēki un ikdienišķi :)

Cerīte 12. februāris 2014 18:31

Man tāda sajūta ka mājās otrā maiņa-istabas,krāsns,ēšana ,veļas,kaķi un suņi.Manējaiss studē vakarniekos -tā ka viss uz mani.Bet dažkārt saaprotu ,ka pati par daudz esmu sgrābusies to darbu un tad sākas pienākumu deliģēšana un dalīšana.

Rebeka 12. februāris 2014 17:19 melita

Paldies, tā esot bijusi omes ideja manam vārdam, viņai patika romāns :)

melita 12. februāris 2014 17:08 Rebeka

Paldies:) Par tavu stāstījumu.p.s Tev ir ļoti skaists vārds Rebeka:)

Rebeka 12. februāris 2014 17:03

Kamēr strādāju vakari diezgan rutīniski, vakarā braucot mājās mēģināju sadomāt kaut ko, ko vakariņās taisīt, pa ceļam iebraucu veikala nopirkt vajadzīgo. Vakarā uztaisīju vakariņas, liku gulēt bērnu, tad īss brīdis divatā ar draugu un gulēt, jo sasodīti nāca miegs vakaros, ja katru rītu cēlos 6 no rīta. Ik pa laikam kāda draudzene atbrauc ciemos, tad vakari vēl ievilkās, bet jā tādi vienveidīgi...

Tagad pārtraucu strādāt, redzēs kāda būs mana ikdiena, no manis droši vien ģimene pieprasīs vairāk lai ēst taisu ko es neciešu darīt. :D Tā kā draugam nav gluži darbs kurš būtu katru dienu, tad būs forši jo pa dienām arī varēsim pavadīt laiku kopā.