Kādos portālos bez SK vēl mēdzat kavēt laiku?

miranda
miranda 9. augusts 2013 16:18

Kādos portālos vēl bez SK regulāri iegriežaties? Kāpēc? Ko tur sev interesantu un noderīgu atrodat?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 13. augusts 2013 19:45 miranda

Tās vairāk vai mazāk ir caur googli atrastās... Es daru tā izdomāju tēmu par kuru gribu lasīt, rakstu googlē un tad lasu visu pēc kārtas. Sanāk izlasīt daudz un dažādus rakstus no kuriem es apkopoju informāciju un izlobu ko man vajag :)

Bet ir dažas lapas ko ieteikt...

http://www.polyvore.com/ ( šī gan nav lasāmlapa, šeit sievietes var spēlēties ar apģērbiem veidojot savus ideālos apģērbu un aksesuāru komplektus kolāžās)

http://www.wikihow.com/ (dāžādi interesanti padomi bieži vien atrodami)

http://www.health.com/ (Citreiz palasu, pa retam ir kas interesants)

Pārējās ir randoma sieviešu lapas,sieviešu žurnālu interneta vietnes utt...

miranda 13. augusts 2013 19:09 Rebeka

Varbūt vari padalīties ar tām ārzemju sieviešu lapām? :)

Rebeka 13. augusts 2013 15:54

Es arī ļoti daudz laika pavadu FB.
Vēl citreiz cosmo.lv ieeju.

Un tad dienā izlasu lērumu ārzemju sieviešu portālus, tīri lai smeltos idejas.

Nekam citam neatliek laika!! :)

Cerīte 9. augusts 2013 22:26

Meteolapaa un visa tā no viņas izrietošā kaudze-NASA,meteo-fotoblogi,atmosfēras opiskās parādības.Qrnitoloģijas lapas.Google un Youtube.Ziņu saiti 1 reizi dienā vismaz un recepšu blogi,sevišķi 4 sezonas un fotoblogi.

VIT@ 9. augusts 2013 20:40

skatoties uz sarakstu izlaidu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu-gmail.vom

vecsprofils 9. augusts 2013 20:32

1) No sociālajiem tīkliem - FB un vkontakte.
2) Gmail
3) Pinterest (vācu to, kas man patīk un interesē, to, kas reāli man ir, ko var īstenot - iedvesma)
4) www.hemnet.se (mājokļa sludinājumi)
5) 8sidor.se (viegli lasāmas ziņas zviedru valodā)
6) diena.lv, satori.lv, politika.lv, delfi.lv - ziņas par Latvijā notiekošo
7) www.lib.ru (grāmatas krievu valodā elektroniski, mana mīļākā grāmatu lapa)
8) wikipedia.org (izglītojošos nolūkos lasu par dažādām lietām, personībām)
9) howstuffworks.com (ļoti interesanta pētnieciski- izglītojoša lapa ar plašiem rakstiem)
10) youtube.com (pārsvarā izmantoju mūzikai)
11) tv3play - ( skatos raidījumus un šovus Latvijā)

VIT@ 9. augusts 2013 17:00

Pamatā protams ir FB, kurā ir man divas atklātās grupas, kur labrpāt dažādi cilvēki dalās savos iespaidos par filmām un ēdieniem, aktīvas grupas. Daudz dažādu, svarīgu informāciju uzzinu tieši caur grupām, lapām kurām sekoju, patīk jaunie noformējumi FB tieši par grāmatām, filmām utt. Otra lapa, tā ir sapņu lapa ir pinterest, tur sanāk daudz laika pavadīt, visas skaistās lietas pa mapītēm salikt.Un protams youtubes, kurā es skatos visu, šovus, receptes,filmas, raidījumus.. atklāti sakot baigi plašas iespējas. Vēl stāvu rindā , lai tiktu ielūgta vienā īpašā mājas lapā, jo bez ielūguma, tur tikt iekšā nevar, bet tur var skatīties visas jaunākās un retākās filmas kādas vien pastāv, tas būtu pamats un mērķis tā teikt īsumā.