Kādiem ir jābūt priekšnosacījumiem, lai Tu regulāri blogotu SK?

miranda
miranda 20. augusts 2013 11:50

Vai Tu būtu ar mieru regulāri blogot SK? Kādiem ir jābūt priekšnosacījumiem, lai Tu to darītu? Kas veicinātu Tavu blogošanu? Kas šobrīd Tevi attur no blogošanas SK?

Par kādām tēmām Tu gribētu blogot SK portālā?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 2. septembris 2013 21:53

Nezinu, kas mani varētu iedvesmot... es rakstu kad gribu un par ko gribu... man te grūti atrast tematu un apakštematu, kur mans rakstītais vispār iederētos.

VIT@ 25. augusts 2013 09:24

bet mani ļoti interesē lasīt tehnisku informāciju, piemēramm nāk ārā jaunie telefoni, kur var nopirkt, kas pārdod lētāk, labākie un drošākie iepirkšanās saiti, kā tas darbojas utt. Cilvēki ar pieredzi tehnikas pirkšanā no ebay vai citam mājas lapām, vārdu sakot taupam, bet kā?! Lūk, šāda informācija man ļoti patīk, bet diemžēl ne viegli atrodama. Arī kādas ir starpība starp TV, kamerām ko izvēlamies utt... viss, kas sievietei ir jāzina tik daudz lai saprastu atšķirību, jo mūsu vīrieši būsim godīgi, nepūlas ar paskaidrojumiem! Tik vien, šis ir labs, šis nē!

VIT@ 25. augusts 2013 09:21

visam ir vajadzīga iedvesma, arī rakstīšanai. Bet kopumā man rakstīt par tēmām, ko es daru: iepirkšanās, iekārtošana dzīokļa, mājas, balkons un augi ko audzēju,ceļošana (sākot ar nokļūšanu ko redzēt, beidzot ar vēsturi) un protams virtuve un bāra papildinājumi. Viss kā dzīvē!

spiiguliite 23. augusts 2013 09:36

Es vienmēr esmu gribējusi blogot, domāju ka agrāk man tas arī sanāktu, bet tagad...ir kaut kas noticis un vairs nespēju uzrakstīt neko tādu kas pašai šķistu lasīšanas vērts. Jā, man ir savs blogs, par specifisku tēmu, tur veicu arī samērā regulārus ierakstus, bet gribētos rakstīt par ko citu, tik ko?! Pārāk daudz interešu, lai izšķirtos, kā arī pazudusi rakstošā dzirksts :(
Šeit es lasu diezgan maz, izlasu pirmo rindkopu, ja neuzrunā nelasu.
Godīgi sakot, esmu no tām sievietēm, kurām neinteresē modes lietas, ēst gatavošana, utt. Mani vairāk saista "dziļās" tēmas, kas šeit netiek aizskartas, un tas ir skumji, jo jūtos kā sieviete diskriminēta, it kā šis dzimums nespētu domāt, izpaust viedokli par ko "lielu", ne tikai kurpītēm un salātiem...

Rebeka 22. augusts 2013 12:29

Ar atalgojumu bez iedvesmas ir vēl grūtāk :D :D :D

Emmy 22. augusts 2013 08:59 pece

Baigi labi, neesmu vienīgā materiāliste :D

pece 22. augusts 2013 08:55

ļoti regulāri blogot mani pamudinātu tikai un vienīgi atalgojums :D

Ne tāpēc, ka esmu mantrause, bet gan tāpēc, ka blofga rakstīšana no sirds prasa laiku, laiku, laiku + iedvesmu.....

Emmy 22. augusts 2013 08:08

Ja man par to maksā! :D... mūsdienās nekas nenotiek par velti :D
Bet ja godīgi...nezinu kam jānotiek...man vienkārši negribas! Un darīt to tikai tāpēc ka jādara, statistikas, popularitātes dēļ - nav tā vērts.
Un vispār, man ir baigais slinkums uz blogu rakstīšanu, man arī nav īsti ko teikt un pasauli pārsteigt. Nerakstu blogus un nelasu arī citu - reizēm paskatos bildītes,papriecēju acis.

Rebeka 21. augusts 2013 21:11

Ahh iedvesma jā,tā ir 100% vajadzīga, bet iedvesmoties var, vismaz es cenšos mācīties sevi mākslīgi iedvesmot, bet ir dienas kad nu ekā to iedvesmu nevar panākt, sit vai nost...

Un laiks protams ir nenormāli svarīgs, ja ir daudz darāmā ir absolūti neiespējami sakoncentrēties kādiem rakstu darbiem.

Bet atceros agrākos laikos tomēr man labs stimuls bija konkursi, tā kā konkursam parasti termiņš garš, tad sagaidīju iedvesmas dienu un bliezu ārā visu ko domāju :D Vismaz nebija jāprāto par ko lai uzraksta, tēma jau bija gatava :D

Un jā man patīk rakstīt personīgo pieredzi gadījumos kad ir kas interesants atgadījies, vai redzēts....

Linduchy 20. augusts 2013 14:32

Laiks un iedvesma. Labi, laiku vēl var atrast, nav tik traki, bet ar iedvesmu gan - kad tā man uznāk, tad tiešās darba lietas aprij visu pilnībā un reti kad atliek kaut kas arī blogam :D Cita lieta ir fotoblogi - kadsabildēju kaut ko interesantu, padalos ar bildēm SK :)
Apspriežamās tēmas - es labprāt rakstītu par attiecībām (jo īpaši xxx attiecībām un lietām, kas to skar), bet man liekas, ka tikai dažas meitenes te varētu kas tāds interesēt, tāpēc pagaidām neuzdrošinos neko tādu publicēt te ;)

miranda 20. augusts 2013 14:01

Man arī nepieciešams laiks un iedvesma, kā arī sajūta, ka mani blogi kādam ir interesanti. Jāpiekrīt, ja arī man rodas idejas rakstiem, kas īsti nav piemēroti šim portālam.

vecsprofils 20. augusts 2013 13:55

Tagad tā padomāju, kāpēc neesmu regulāra blogotāja un nonācu pie secinājuma, ka iemesls visvairāk ir tematos. Ja es veidoju rakstu, tad tikai par to, kas pašai rūp un tās ir tēmas par sabiedrībā notiekošām globālām sabiedriskām problēmām, progresu un regresu utt. Šādas tēmas arī nerodas katru dienu, jo tās sabiedriskās pamatproblēmas ir paredzamas un pastāvīgas, vienreiz uzrakstīju un līdz ar to arī tēma tiek izsmelta vismaz uz gadiem 10, kamēr sabiedrībā kaut kas nepamainās...
Bet rakstīt par laiku ārā vai to, ko šodien nopirku vai taisos gatavot, nav iedvesmas banalitātes dēļ. Iekomentēt, forumā ierakstīt dažos teikumos - jā, bet, lai veidotu rakstu.... manuprāt, jābūt rakstniekam, lai ikdienišķo ietērptu patīkamā lasāmvielā :)

vecsprofils 20. augusts 2013 13:13

Jā, man līdzīgi kā ceritei - iedvesma un laiks. Pagājušā gadā tapa man daži raksti par tēmām, par kurām sen jau gribēju izteikties, tos var izlasīt šeit http://www.neatkarigaiszinotajs.at.lv/
Pamatā tās ir tēmas, kuras ne sevišķi atbilstu sieviešu kluba kontekstam, tāpēc pagaidām arī neko vēl šeit neesmu blogojusi. Par stilu/kosmētiku/mājas lietām ideāli piemērots forums, nu vienīgais vēl par ceļojumiem varbūt es varētu uzrakstīt blogu.

Cerīte 20. augusts 2013 12:10

Iedvesmai un brīvam laikam.Tas pats galvenais,jo blogi ''nāk no manis'' nevis tos kāds provocē/ar retiem izņēmumiem/.Agrāk rakstiju daudz-mēģināju uzjautrināt/Draiskā Jautrīte/ vedināt uz sarunām/ikdienas dažādas sarunu tēmas/dalīties pieredzē-svara nomešanas blogi un receptes...Bet nu nav ne iedvesmas ,ne laika un aprobežojos ar nelieliem ierakstiem un komentiem.Patika man fotoblogu veidošana,bet to pārtraucu jau daudz pieminētā jaunā blogu lietošanas noteikuma dēķl,tagad būs atkal jāatsāk.Kaut kad -kad būs atkal gan laiks ,gan iedvesma.:)