Kāda sieviete esi tu?

vecsprofils 21. augusts 2013 13:49

Saskaņā ar Freida uzskatiem - ir sievietes, kuras alkst pēc mīlestības un rūpēšanos par viņām, ir tādas, kuras alkst būt mīlētām pēc viņu pašu noteikumiem un, ir tādas, kuras alkst pēc vīriešiem, kuri nāks un sievietes sarežģītos noteikumus un problēmas sakārtos pēc saviem ieskatiem. 

Kurai kategorijai piederi tu?

Vai tev patīk, kad vīrietis/ši izrāda tev cieņu, pasniedzot mēteli, iedodot roku kāpjot no transportlīdzekļa, palaiž pa priekšu, palīdz panest vai pacelt somu, visbeidzot, izmaksā tev?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 22. augusts 2013 08:49 Ema

ROFL(Y)

Emmy 22. augusts 2013 08:00

Mani var mīlēt tikai tā kā man gribas - pieklājība, protams, tas ir normāli, tikai nevajag ieslīgt galējībās - zeķes pati varu uzvilkt, matus pati varu izķemmēt...!!
Esmu diezgan patstāvīga un reizēm liekas ka pati sevi varētu apprecēt, jo pašai ar sevi ir TIK labi, nekad nav jāstrīdas!!
Protams, uznāk vājuma mirkļi, kad gribas būs mazais, neaizsargātai meitenei un paslēpties vīrieša azotē, bet tādi brīži ir retāki nekā Ziemassvētki.
Laikam tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka vīrietis man nekrīt uz nerviem ar savu pārmērīgo romantismu, mīlestības izrādīšanu utt. Viss ir tik daudz cik nepieciešams un ja jūtu ka trūkst, tad to pasaku tā skarbāk :D

Rebeka 21. augusts 2013 21:47

Esmu garastāvokļa cilvēks arī šajā jomā. Ir dienas kad man patīk būt trauslai sieviešķīgai utt un ir dienas kad eju kā traktorists apkārt :D

vecsprofils 21. augusts 2013 20:42

Es gan tā pirmā, man patīk, kad mani aplido, visādi izrāda uzmanību, ucinās un "visu pienes uz paplātītes".... :D ;)

Cerīte 21. augusts 2013 20:31 Linduchy

Es tāpat,no manis sanāktu lieliska bargā kundze:D

Linduchy 21. augusts 2013 17:14

Hmm, cik sarežģīts jautājums...
Es gan laikam esmu sieviete, kas pati ir spējīga visu paveikt - laikam pēc Tavas klasifikācijas sieviete, kura vēlas, lai viņu mīl pēc viņas pašas noteikumiem :D
Protams, ir brīži, kad gribās, lai vīrietis palutina, samīļo, parūpējās par kaut ko, izdomā kaut ko īpašu, bet tā baigi neieciklējos uz to...ja man kaut ko vajag, izdaru pati vai, ja pati nevaru, tad skaidri pasaku vīrietim kas un kā darāms, lai pēc tam nav jātēlo uzpūtenis vai jārīko histērijas :D