Kad ir labākais laiks precēties?

smaidgaaa
smaidgaaa 23. oktobris 2012 15:32

Labdien! Vēlos lūgt palīdzību - noskaidrot / precizēt, kad būtu labākais laiks rīkot kāzas? Zinu, ka vajag augošā mēnesī un nav ieteicams maijs. Izpētīju 2013.gada nedēļas nogales augošajā mēnesī. Mēs sliecamies uz 15.jūniju, bet tad esot jāskatās horoskopa zīme un mēness fāzes un vēl kaut kas, nu jau vairāk pati netieku galā... man gan ļoti patiktu 18.maijs, bet tas ir maijs :( Es esmu lauva, mans mīļotais ir vērsis. Jau iepriekš, paldies par atbildēm un izteikto viedokli!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzepavasare 23. oktobris 2012 16:55

Saraksti visus datumus, kad jūs varētu rīkot savas kāzas, uz lapām, tad apgriez otrādi un liec klāt katrai lapai roku. No kuras nāks siltums - tas arī būt TAVS! datums:)

kimbra 23. oktobris 2012 16:26

Nezinu un neiedziļinos. Nesaku, ka tam nav pilnīgi nekādas nozīmes, bet ne tik lielā mērā, lai tam pakārtotu visu savu dzīvi un plānotos pasākumus, notikumus. Tāda modes lieta visa tā padarīšana šobrīd, mūsdienu "inteliģentā māņticība".

Noelle 23. oktobris 2012 16:23

Labākais laiks precēties ir tad, kad jūs to gribat un jūtat, nevis gaidīt, kad "zvaigznes sastāsies"... Jūs paši savu laulības dzīvi veidojat!

smaidgaaa 23. oktobris 2012 15:32

Labdien!
Vēlos lūgt palīdzību - noskaidrot / precizēt, kad būtu labākais laiks rīkot kāzas?
Zinu, ka vajag augošā mēnesī un nav ieteicams maijs. Izpētīju 2013.gada nedēļas nogales augošajā mēnesī.
Mēs sliecamies uz 15.jūniju, bet tad esot jāskatās horoskopa zīme un mēness fāzes un vēl kaut kas, nu jau vairāk pati netieku galā... man gan ļoti patiktu 18.maijs, bet tas ir maijs :(
Es esmu lauva, mans mīļotais ir vērsis.

Jau iepriekš, paldies par atbildēm un izteikto viedokli!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā