Kabači un āboli!

bubucepolianna 30. augusts 2010 09:25

Sveikas,meitenes!:) Es te tā padomāju,un uzdrošinājos Jums jautāt:Kā Jums ir šogad ar kabačiem un āboliem?!:) Gaidu komentārus!:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dayss 4. oktobris 2010 10:27

Es sataisīju kabaču ikrus (ārprātīgākā ņemšanās, taču izcils rezultāts) un "latviešu Uncle Bens" (ātri, vienkārši un garšīgi). Tu taču pati zini, ka kabaču šogad daudz? Un paprika tagad lēta.
Pie āboliem tiku tikai vakar. Bijām laukos palīdzēt novākt ražu un tur dažas rudens/ziemas ābeles tomēr bija pilnas. Taisīšu ābolu biezeni un žāvēšu. Biezenim superrecepte: 5kg ābolu, 100gr cukura, 1 bundža iebiezinātā piena ar cukuru. Ābolus nomizo, savāra ar cukuru biezenī (es, kad šie sāk vārīties, sablendēju, lai ātrāks process), pieliek pienu, samaisa, uzvāra līdz burbulim un burkās iekšā.

zaniite 30. augusts 2010 10:01

Āboli tik pašreiz tik vien kā pieēsties vai uzcept kādu gardu ābolmaizi, ievārījumiem šķiet nesanāks...turklāt stiprais vējš ir darījis savu un paplucinājis augļkokus. Toties kabačus gan sanācis gan pagatavot sautējumos un karbonādēs, gan vēl iekonservēt salātos ilgākai glabāšanai:)

bubucepolianna 30. augusts 2010 09:25

Sveikas,meitenes!:)
Es te tā padomāju,un uzdrošinājos Jums jautāt:Kā Jums ir šogad ar kabačiem un āboliem?!:)
Gaidu komentārus!:)