Kaa paarmaaciit bezkauniigu koleegji?

smukaa
smukaa 7. jūnijs 2010 13:41

Viiram darbaa ir viena koleegje,kura izmanto to,ka vinja ir itkaa vaajais dzimums,maate utml. Katru reizi kaa viirs pasaka,ka vajadzees briivu taa taa koleegje panjem slimiibas lapu!Peedeejais izgaajiens vispaar ir visam kronis! Viirs jau meenesi ieprieksh visiem koleegjiem pateica,ka savaa dzimshanas dienaa vinjam vajag briivu,jo brauks cieminji,vinja vecaaki utml.,bet vinja koleegje tieshi no taas dienas,pa kluso nokaarto sev atvaljinaajumu uz nedeelju!!! Viirs saka,ka vinja nevienam nepatiik ar savaam briivdienaam,bet priekshnieciiba teelo,ka viss ir kaartiibaa!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sigy 10. jūnijs 2010 23:06

man darba ari bija......bet kapec vina ta dara???????????????ir kads iemesls???tiesam pretiga sieviete...

10. jūnijs 2010 13:37

Vienkārši ir tāda cilvēku suga ar "biezu ādu", kas atļaujas visu un par to nemaz nejūtas neērti. Man arī darbā ir tāda viena kolēģe, visu izdarīs, lai panāktu savu.
Kā tādu pārmācīt- tikai ar viņas pašas metodēm- pret pārējo viņām ir imunitāte.

lcte 10. jūnijs 2010 11:12

Ieber tējā purgenu!
Jox :D

sherija 10. jūnijs 2010 01:16

oi, man arii taa ir gadiijies, ka jau 1/2gadu ieprieksh esmu teikusi, ka man noteiktaa laikaa vajadzes briivu nedeelju, taa kaa tas iekriit sveetkos, lai varam "sashtukot" grafiku. par to no vienas koleegjes dazjus meeneshus pirms taas nedeeljas dabuuju no vienas koleegjes noklausiities, ka taa jau nu nav smuki, ka es tagad njemshu dienas pirms vai peec sveetkiem, bet citaam tieshi sveetku dienaas jau kuro gadu buus jaastraadaa (lai gan pati ieprieksheejos panjeema atvaljinaajumu) un ja vinja buutu straadaajusi ieprieksheejaa gadaa, tad buutu ljoti neapmierinaaata. Meenesi pirms taas nedeeljas, vinja pa kluso atkal panjeema atveljinaajumu un pateica, ka vinjai pashai negaidot uzdaavinaats celjojums kam mees nenoticeejaam (un vinja pati dazjus meeneshus veelaak nejaushi izrunaajaas, ka taa palaimeejis dabuut taas leetaas biljetes :-)))
Mees teelojaam muljkjes, bet zinu, ak ja kas liidziigs atkaartotos, es noteikti pateiktu visu ko domaaju, lai gan zinu, ka tas neko neatrisinaatu:-(((, jo vinja vienkaarshi taada ir.Mees to zinaam un neaizmirstam par savaam intereseem. redzees kaa buus, kad atgriziishos darbaa peec bk, jo tad buus vinja- vientuljaa maate un es ar savu mazo beerninju (peec likuma man vairaak privileegjiju un tiesiibu).

smukaa 7. jūnijs 2010 13:59

Laikam buus taa arii jaadara!

7. jūnijs 2010 13:57

vajag uzrakstiit suudziibu uz vinju :D tici man tad varbuut kaut kas kusteesies no vietas, plus ja ir veel koleegi, kas vinju nevar ciest, lai suudzibas apakshaa parakstaas pus kolektiivs :D tad redzees ko dariis.

smukaa 7. jūnijs 2010 13:56

Tak ir jau visaadi dariits,a sh