Kaa klut patstavigai ?

vita03
vita03 1. februāris 2012 13:13

Tatad , man ir 17 gadi , es nezinu ka lai uzsak dzivot patstavigi ! Mamma visu laiku kliedz man virsu ka esmu slinka , neko nekad negribu darit , bet ka lai es vinai pasaku to ka es vienkarshi nezinu ka lai uzsak to visu darit ! Kaa kluut patstavigai , ja es nezinu ka lai to izdara !

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chic 17. februāris 2012 20:44

Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši…

saulessmaids 15. februāris 2012 12:57

Es pelnu naudu šeit - http://www.moneystrategy.info/saulessmaids/, iesaku arī Tev, tas nav grūti un ir diezgan ienesīgi ;)

ailii 4. februāris 2012 20:18

Ja tu mācītos tālāk no mājām un dzīvotu "kojās" - tad ātri vien iemācītos kļūt patstāvīga. Seit jau neiet runa par materiālo patstāvību, bet gan par sadzīvisko...
Centies uzņemties kaut to pašu māju kārtot 2x nedēļā, iznest atkritumus. Dari to pati kad redzi, ka māja ir nekārtīga vai trauki nenomazgāti... negaidi līdz mamma sāks rāties. Tad arī viņa vairs nepacels balsi uz tevi, bet gan uzslavēs :)

sandijasieviesuklubs 3. februāris 2012 23:01

17 gados nekāda baigā patstāvība nav iespējama, ja vien pati nestrādā algotu darbu (kas pie mūsdienu pasaules jauniešu bezdarba līmeņa visā Eiropā ir neiespējami).
Drīzāk jums ar māti jāsačomojas, jākļūst draudzīgām vienai pret otru. Māte arī ir cilvēks, varbūt viņai nav tas vieglākais laiks šobrīd?

noctuelle 3. februāris 2012 21:48

Nu, vienā dienā to paveikt nav iespējams. ;) Un grūti ko spriest, Tevi nezinot. Ar ko nodarbojies? Kādi ir Tavi mērķi dzīvē?

saulespukjesseklinja 3. februāris 2012 20:23

tu mācies kaut kur?

vita03 1. februāris 2012 13:13

Tatad , man ir 17 gadi , es nezinu ka lai uzsak dzivot patstavigi ! Mamma visu laiku kliedz man virsu ka esmu slinka , neko nekad negribu darit , bet ka lai es vinai pasaku to ka es vienkarshi nezinu ka lai uzsak to visu darit !
Kaa kluut patstavigai , ja es nezinu ka lai to izdara !