Kā tikt vaļā no melnajiem punktiem?

norbeta
norbeta 17. aprīlis 2010 13:29

Sveikas!Vai kāda var ieteikt kādu līdzekli ar kuru tikt vaļā no melnajiem punktiem (melnajām porām) uz sejas un deguna?Esmu izmēģinājusi visādas maskas,arī paštaisītos no dabiskajām sastāvdaļām,bet nekā...pat pirts karstie tvaiki nelīdz.Nopirku speciālu pīlinga msaku kas itkā izrauj melnos punktus,nekas nenotika,labi ja vienu vai divus melnumiņus pamanīju ka nav!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
discburixq 11. oktobris 2018 08:52

Kā atbrīvoties no melnajiem punktiem - http://tonzes.com/blacklv.htm

alise 26. aprīlis 2010 08:48

Ja vēlaties piedalīties bezmaksas kosmētikas klasē, kuras laikā saņemsiet konsultāciju un izmēģināsiet tos kosmētiskos līdzekļus, kurus individuāli piemeklēsim katrai, rakstiet vai zvaniet (mk-alise@inbox.lv, 26870535), sarunāsim tikšanos. Ādas kopšana un dekoratīvās kosmētikas lietošana ir vesela māksla! Būšu priecīga palīdzēt visām interesentēm :-)

alise 26. aprīlis 2010 08:43

Mīļās meitenes! Esmu skaistuma konsultante, sadarbojos ar kosmētisko kompāniju Mary Kay un domāju, ka varēšu jums abām palīdzēt :-)

kripatina 24. aprīlis 2010 22:49

meitenes,bet spiezot tos melnos punktinus jums pec tam tajas vietas nepaliek tadas ka bedrites,kas kadu laiku nepazud?

taschinka 18. aprīlis 2010 10:51

no melnajiem punktiniem es tiku vala lietojot Garnier firmas skrubi Pure Control.Bet no pinnem netiesku vala,jo ta jau problema no ieksienes.

sigy 18. aprīlis 2010 10:25

nu,tad tev jajiet pie kosmetologa,ja pasai nepietiek pacietibas.....

norbeta 17. aprīlis 2010 23:26

Sigy,esmu mēģinājusi pirtī ejot medu noziest,nelīdz!Un tā izspiešana baigi kaitinoša un prasa daudz laiku un pacietību.

bucis 17. aprīlis 2010 21:09

melnie punktiņi ir daudz un labi redzami tapēc ka ir lielas poras.vajaga līdzekļus kas viņas sašaurina - ir tādas maskas ar poru sašaurinošu efektu.

bubucis 17. aprīlis 2010 18:06

Arī es visu ko esmu mēģinājusi pret melnajiem punktiem.
Daru tāpat kā lika004.
Pirms spiešanas uztaisu kumelīšu novārījumu, tad galvu zem dvieļa un tvaikos poras atveras... Šādi rezultāts ir labāks. Pēc tam notīru seju ar losijonu :)

sigy 17. aprīlis 2010 16:02

pirti kad ej seju ar medu nozied un sedi karstos tvaikos--vajag lidzet!!!

17. aprīlis 2010 13:43

mani arii nomoka shii probleema, bet vieniigais, kaa es no taa tieku valjaa ir, spiezu pati laukaa un peec tam apstraadaa ar losjonu, bet protams tas ir jaadara ljoti saudziigi, lai nenodariitu sev paari. bet liidzeklji nekaadi nepaliidzees. taas ir jaaspiez periodiski, tikliidz redzi, ka akal paraadaas darbojies.

norbeta 17. aprīlis 2010 13:29

Sveikas!Vai kāda var ieteikt kādu līdzekli ar kuru tikt vaļā no melnajiem punktiem (melnajām porām) uz sejas un deguna?Esmu izmēģinājusi visādas maskas,arī paštaisītos no dabiskajām sastāvdaļām,bet nekā...pat pirts karstie tvaiki nelīdz.Nopirku speciālu pīlinga msaku kas itkā izrauj melnos punktus,nekas nenotika,labi ja vienu vai divus melnumiņus pamanīju ka nav!