kā sadzīvot ar darba kolēģi, kurš man nepatīk?

izabelll
izabelll 24. aprīlis 2010 19:10

Varbūt varat palīdzēt. Man ir jāstrādā kopā ar cilvēku(vīrietis), kurš man nepatīk un acīmredzot es viņam arī nē. Viņš pastāvīgi mēģina mani aizskart ar piezīmēm. Kāds būtu pareizākais risinājums ?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
springa 5. maijs 2010 14:37

Es arī strādāju kopā ar biesmīgu kolēģi (sievieti), kurai labi sakari ar priekšniecību. pacietu klajus pazemojumus, vēlāk viņas roku darbs, man lika aiziet, tipa - štatu samazināšana. Tagad esmu tik laimīga, ir ciešami kolēģi, viss oki doki. Labākasis bija aiziet. Mūsdienās tas būtu grūtāk, jo jaunu darbu atrast ir vēl grūtāk.

28. aprīlis 2010 12:40

jaa, taada taktika tieshaam ir labaakaa :) vai nu ignoreet vai uzvesties pieklaajiigi atshkiriibaa no otra cilveeka.... :) taa nu tas ir

Aggie 28. aprīlis 2010 11:27

...man ar bij tāds kolēgis ar kuru bija problēmas... ...atcerējos, ka bērnībā man tēvs mācīja, tev pat savam ienaidneikam ir jāpasaka labdien, ja vinu satiec... un es ar... atnācu uz darbu, sveiks, Robin!!! kā kāja? kā mugura? (viņam bij problēmas) vienu vārdu sakot uzrunāju viņu katru reizi, jo kopā jāstrādā tik un tā... ar laiku spriedze samazinājās, jo beigās au viņš arī atnākot uz darbu teica-OOOOOOOOOOOO aggie............

sigy 24. aprīlis 2010 20:10

iesaku pamainit savu uzvedibu un paskaties ko vins teiks!!!bus recigi!!:))

sigy 24. aprīlis 2010 20:09

man ari bija tads kolegis!!!es vinam izsteicu komplimentus un smaidiju!!!!apsveicu svetkos!!!uz ielas,veikala sveicinaju!!!!nekritezeju,bet izsteicu savu viedokli un piedavaju savu variantu!!!mes sakuma ari stridejamies,bet sapratu,ka nav jegas!!!!tad vins domaja,ka esmu iemilejusies vina un visn bija laimigs un beigas atzinas man milestiba!!!!:)))

bu 24. aprīlis 2010 19:38

iesaku Tev izlasīt grāmatu Melnā retorika, autors - Karstens Bredemeires, Zvaigzne abc outlet veikala pa 2 Ls var dabut,
ka ari laba grāmata, bet lv nav, tikai ru, tas pats autors искусство словесной атаки.
man bija, ka es ari nepatiku viena no iepriekshejam firmam savam jaunajam sefam, jo atlavos ari kritizet, vai ne vienmer atbalstit vina viedokli, zel, ka tad nebiju ar so autoru iepazinusies ;)

izabelll 24. aprīlis 2010 19:10

Varbūt varat palīdzēt. Man ir jāstrādā kopā ar cilvēku(vīrietis), kurš man nepatīk un acīmredzot es viņam arī nē. Viņš pastāvīgi mēģina mani aizskart ar piezīmēm. Kāds būtu pareizākais risinājums ?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā