Kā piespiest vai pierunāt vīru vairs nesmēķēt?

Liiiii
Liiiii 17. augusts 2014 18:28

Vai kādai ir kāds padomiņš kā piespiest vai vismaz kaut kā pierunāt vīru nesmēķēt....Man vairs nav ideju...Draudēju ka nogiezīšu matus,nogriezu...viņam patika:D Tagad esmu pieteikusi seksa baikotu...Vienkārša runāšana un lūgšanās neko nedot...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 9. septembris 2014 10:38

Manuprāt "karot" ir nejēdzīgi. Kamēr tas otrs pats pa īstam negribēs atmest, tikmēr nekas nelīdzēs. Cik daudzi gadījumi nav dzirdēti, ka vienkārši tas otrs slapstās pa stūriem ar cigareti, kas izskatās maigi sakot smieklīgi.
Es vīru daudz nodarbinu ar kopīgiem sportiem, tas viņam samazina vēlmi smēķēt.. bet atmest nu nez ...

ziepinja 30. augusts 2014 16:07

Bezjedziigi-pati esmu smeketaja,puisis ar mani karo 3gadus-ko vinjs panaca,toka nacas pipet slepus,stulbi waij ne,ka pieaugusam cilvekam ir jaslepjas,bet nu... ja reiz cilweks pats pelna naudu,tad jau lai indeejas... Tas ir slikts nikis-atkariiba sauciet ka gribat,bet ja cilvekam nebus velme atmest-tad tur pat ar sexa boikotu nekas nesanaks..

desumaize 21. augusts 2014 11:08

Kaut kāds bērnudārzs, manuprāt. Ja gri p'pēt, tad tu varētu kaut vai roku sev nogriezt, bet tas neko nemainītu.
Gaidi,kad pašam sāks gribēt atmest. Nekāda pespešana un ultimāti nestrādās. Tikai kašķus mājā taisīs.
es lm labāk samierinātos ar smēķēšanu, nekā atru vakaru zāģet un borēt otram smadzeni. Ātri vien notīsies.

Nikte 18. augusts 2014 16:53 Catwoman

Ja pīpmanis riktīgs,tad viņam pie vienas vietas gan plaušas,gan vēzis,gan briesmīgie foto uz paciņām!!!Cilvēkam pašam ir jāgrib atmest!!!

Linduchy 18. augusts 2014 08:06 LiLo:)

Vismaz kādreiz bija, neesmu tur bijusi 100 gadus

Liiiii 17. augusts 2014 23:17 Catwoman

Mmmmm,laba doma;) Mēģināšu...Tur medicīnas muzejā ir pīpmaņu plaušas?

Linduchy 17. augusts 2014 22:03 LiLo:)

Ekskursija uz medicīnas muzeju? Lai apskata dzīvē pīpmaņu plaušas? (devil)

Liiiii 17. augusts 2014 20:38 Catwoman

Diemžēl finansiālā puse arī nekādus rezultātus nedeva...viņa nauda,kā grib tā tērē:(

Liiiii 17. augusts 2014 20:37 Nikte

Es jau pieteicu karu...tagad redzēsim,kurš pirmais neizturēs:)

Linduchy 17. augusts 2014 20:18

Mana pieredze...
Mans vīrs pīpēja paciņu dienā - nenormāli dusmojos (jo tā tiek izpūsti gaisā EUR 1200 gada laikā), draudēju, cīnījos, bet visbiežāk tas viss atgādināja cīņu ar vējdzirnavām. Manā gadījumā esmu pielikusi tam treknu punktu (jo ikdienas iepirkumus veicu es, līdz ar to vīram veikalā nav ko darīt, nav kārdinājuma pirkt cigaretes) - ikdienā cigaretes nav un nebūs, tusiņos, kur visi draugu pīpē, neliedzu to prieciņu. Tā nu mēs esam vienojušies...bet, cik manus nervus tas prasīja - oij,oij,oij (emo)
Pamēģini izmantot finansiālo pusi, varbūt Tavam vīram šis nostrādās - labāk atlikt to naudu un pēc gada aizbraukt ceļojumā, vai kaut ko noderīgu nopirkt.

Nikte 17. augusts 2014 19:41

Piesaki karu :D Nu kā bērnudārzā.. :X