Kā pieradināt kājas pie kurpēm?

ewe
ewe 26. augusts 2013 15:13

Sveikas!

Nu ir tā, ka pienācis laiks, kad no rītiem ir manāmi vēsāks nekā pirms nedēļas - divām. Un jāsāk meklēt kāds ciešāks apavs lai nesalst rīta gaitās. Bet te nu atkal problēma - kā lai pieradina kājas, kuras iepriekšējos mēnešus reti kad ir tikušas tā kā nedaudz iespīlētas ciešākos apavos par sandalēm un iešļūcenēm? Šķiet - izpletušās.. Un apavos ar slēgtu purngalu + vēl augstāku papēdīti - šķiet tīrās mocības uz vakarpusi.

Kā lai līdz savām peciņām ātrāk pierast pie apstākļu maiņas? :) Varbūt ir varianti? :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 28. augusts 2013 08:30 ewe

Man -par cik esmu liela staigātāja.Pirku medicīniskajā firmā un labus.Ņēmu 2 pārus /ar rezervi/Jocīga staigāšana no sākuma,nedroša,pirmās dienas vakaros sāpēja ceļi un muskuļi,bet tad jau iestaigājos.Pa vasaru protams nelietoju.

nosiguldas 27. augusts 2013 15:06

ar ievalkāšanu ir tā, ielej degvīnu papēža daļā un griez kurpi, tā lai saslapinātu visu, tad slapjā velc kāju un staigā pa māju. Silikona spilventiņi der, bet es lieku daudzās kārtās salocītu mīkstu salveti, vai pat vairākas, pēc kāda laika tu pati jutīsi, ka salvetes var izņemt.

ewe 27. augusts 2013 14:16

Paldies, meitenes! (F)
Iesākumā pamēģināju pa mazam gabaliņam. Tad - ik pārdienas uz darbu. Pamazām...
Tagad pētu tos silikona spilventiņus pēdas atbalstam, ko līmē iekšā kurpē... Vai kādai ir pieredze ar tiem? :)

Noelle 27. augusts 2013 11:49

Man, par laimi šī problēma nav - visu vasaru staigāju laiviņās (uz darbu), līdz ar to kājas nav "izlaidušās". Ja kurpes ir jaunas, var izmantot Cerītes ieteikto variantu ar mitru zeķīti (lai gan - ādas apaviem neieteiktu gan, slapjums tiem tikai kaitē), ir arī speciāls aerosols, ko izsmidzināt apavos pirms vilkšanas (palīdz arī ne-ādas apaviem mazliet pastiepties, pārbaudīts). Taču iepriekš valkātas kurpes šādi var par daudz izstaipīt - kad kājas pieradīs, kurpes liksies par lielu. Labāk jau tiešām sākt ar maziem staigājamiem gabaliem. Mazliet pacietības un būs o.k.

Linduchy 26. augusts 2013 18:15

Es parasti kurpes ievalkāju, dažas reizes aizejot līdz veikalam un atpakaļ ;)

Cerīte 26. augusts 2013 17:22

vAKARĀ MĀJĀS UZ KĀJAS UZĢĒRB ZEĶI/PLĀNO/ UN SASLAPINI AR ŠNABI.sTAIGĀ PA ISTABU KAMĒR IZŽŪST.aTKAĀRTO PĀRIS VAKARUS PĒC KĀRTAS .mAN PARASTI PIETIEK JAUNĀM KURPĒM AR KĀDIEM 3 VAKARIEM.

vecsprofils 26. augusts 2013 15:48

Sākt staigāt kurpēs mazos attālumos, līdz tuvākajam veikalam, darbā kādu laiku utt. Galvenais līdzi nēsāt arī plāksterus, ja nu sāk berzt. Man tā nupat bija, uzvilku kupres uz plikas miesas, saberzu tā papēžus, ka joprojām kreveles vēl dzīst...