Kā pieņemties svarā veselīgi?

6. decembris 2010 20:09

Sveikas! Ļoti gribētu, lai uz manu jautājumu atbild uztura speciālists, bet tā kā "Sieviešu klubā" esmu jauniņā un nezinu, kur iesniegt ieteikumu rakstam par manu problēmu, tad vēršos šeit - forumā. Pēc ķermeņa uzbūves esmu "caurbira", vēlos pieņemties svarā, taču vēlos to darīt veselīgā veidā. Šobrīd esmu palielinājusi uzņemamo kaloriju skaitu, lietojot produktus, kas nemaz neliekas tik veselīgi (balto miltu izstrādājumi, šokolāde u.tml.). Vai šādā veidā nevar iedzīvoties cukura diabētā? Un vai vispār ir kādi veselīgi produkti, kuri saturētu lielu kaloriju skaitu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
11. decembris 2010 13:53

Rebeka, jāskatās varbūt tā problēma ir dziļāka. Kā, piemēram, man - atklājās, ka, pirmkārt, tas ir iedzimts un, otrkārt, žults darbība nav pietiekami aktīva.

Rebeka 11. decembris 2010 13:38

Samanta

Es arī esmu caurbira, ēdu ko vēlos un palieku tāda kā esmu. Ikdienā steigas dēļ ēdu visādas maizes bulciņas šokolādes utt, tici man tas nepalīdz, vienīgais ko esmu dabūjusi ir celulīts, bet svara ziņā nekās klāt nenāk.

rozhuks 11. decembris 2010 11:27

Samanta,Kintija,kaut kur rakstīja,ka jaunnedēļ sākumā būs!!!

11. decembris 2010 10:46

Kintija, vai saruna ar dietoloģi drīz būs lasāma portālā?

kintijasieviesuklubslv 6. decembris 2010 22:33

meitenes, sazināšos ar dietoloģi un visu noskaidrošu :) ak, kā man kādreiz gribētos teikt - kaut es pieņemtos svarā. man visu mūžu vajā tā otra problēma - kā kaut ko ne tā apēdu, viss nokļūst riepā :D

mazaa raganina 6. decembris 2010 22:28

No dietoloģes teiktā-var droši dzert daudz sulas,barojošas.

inta74 6. decembris 2010 21:48

ja man ari tas loti interesetu...jo varu est visu ko..bet ka netieku pie svara ta netieku..daudz man nevajag ..kadus 5 kg bet ari ar to ir problema

6. decembris 2010 20:09

Sveikas!
Ļoti gribētu, lai uz manu jautājumu atbild uztura speciālists, bet tā kā "Sieviešu klubā" esmu jauniņā un nezinu, kur iesniegt ieteikumu rakstam par manu problēmu, tad vēršos šeit - forumā. Pēc ķermeņa uzbūves esmu "caurbira", vēlos pieņemties svarā, taču vēlos to darīt veselīgā veidā. Šobrīd esmu palielinājusi uzņemamo kaloriju skaitu, lietojot produktus, kas nemaz neliekas tik veselīgi (balto miltu izstrādājumi, šokolāde u.tml.). Vai šādā veidā nevar iedzīvoties cukura diabētā? Un vai vispār ir kādi veselīgi produkti, kuri saturētu lielu kaloriju skaitu?