Kā pareizāk?

Cerīte
Cerīte 17. augusts 2013 10:54

Kā pareizāk būtu darīt jūsuprāt-šodien ''nostrādāt '' kalorijas zinot ka rīt būs izēšanas ,vai    saēsties šodien  ar mērķi visu ''atstrādāt '' rīt.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 19. augusts 2013 13:49

Es parasti vairāk uz pirmā varianta pusi. Tomēr mēģinu jebkurā gadījumā nepārēsties, nepatīk man tā sajūta pēc tam.

VIT@ 17. augusts 2013 13:41

nu ok, tagad kā Mireija ietiektu:

pagaršo no visa, bet tas nenozīmē ēst no visa. Piemēram divas kūkas, ēd to, kura visgaršīgākā :) gaļas apēd tos gabaliņus , kas Tev visvairāk patīk, vai pagaršo pa vienam no katra, bet ja tas nav iespējams, tad varbūt tiešām nākamā dienā atslodze, lai gan Mireija šo neatbalsta kā ideju.

Cerīte 17. augusts 2013 13:04

Paskaidroju!Man šodien dārza svētki un viesi-gribi negribi ēst sanāks vairāk-3 veida gaļas/pat ja tikai visu nogaršošu/dārzeņi,2 kūkas/pat ja tikai pa sīkam gabaliņam/ arbūzs ,šampanietis....Tad kas ir labāks atturībai/no psiholoģiskā viedokļa/-daarīt to rīt vai jau iepriekš.Variants atturēties šodien īsti neder,pierīties netaisos,kaut cik jau ieturēšos ...bet tas tomēr būs vairāk kā ikdienā.

VIT@ 17. augusts 2013 11:44

īsti nesapratu jautājumu :D Bet ne viens, ne otrs variants. No kaut kā atteikties noteikti, tas ir ēst gaļu dārzeņus, neēst maizi, piemēram.

Cerīte 17. augusts 2013 10:55

Es pati par otro variantu,tad vismaz zinu cik jāatstrādā.:D