Kā lai iemīl sevi?

aurora
aurora 18. janvāris 2011 14:11

Pēdējā laikā esmu sākusi nīst sevi un savu dzīvi. Pašnāvnieciskas domas ar pa galvu klīst biežāk. Varbūt kāda var ieteikt kā lai es pati saviem spēkiem sev palīdzu. Vai tas vispār ir iespējams?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sasteira 24. maijs 2014 18:02

Labdien!

Esmu Latvijas Universitātes Komunikāciju zinātnes Sociālo zinātņu bakalaura studiju programmas 4. kursa studente Jūlija Bogdanova.
Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par jauniešu pašnāvībām, par to komunikāciju internetā par pašnāvības tēmu. Lūdzu, aizpildiet anketu, ja Jums ir 18-25, bet, ja nav, lūdzu, nosūtiet saviem draugiem, paziņām, ļoti vajadzīgs bakalaura darbam. Paldies!
http://ejuz.lv/ludzuaizpildietlotisvarigi

15. marts 2011 16:03

Sveika, Aurora! Mums ir kaut kas kopīgs. Arī es esmu tāds cilvēks, kurš vienmēr visu tur sevī. Es ilgi visu to sāpi turēju sevī, veljoprojam ir lietas,ko turu pie sevis, bet tas ir ļoti grūti, sāpigi,jo tās sāpes ļoti nospiež sirsniņu. Man nebija blakus cilvēka, kuram varētu uzticēt visu sāpi,kas manī sakrājies,kurš mani spētu saprast un atbalstīt. Jutos tik vientuļi,ka prātā nāca visādas sliktas domas, pat par pašnāvību esmu domājusi.
Iespējams mans rakstītais Tev neko nedos, bet zināsi,ka ir vēl kāds cilvēciņs, kurš līdzinās Tev. Ja neesi vēl atradusi cilvēku,kuram uzticēties un pastāstīt visu ,kas uz sirds sakrājies, tad novēlu Tev tādu atrast,jo tad redzēsi cik viegli paliek,kad ir ar ko izrunāties. Vari arī man rakstīt, kas zin, varbūt varam būt labas draudzenes. Es būtu ļoti priecīga ,ja man būtu draudzene , līdzīga man.

sniegapukje 24. janvāris 2011 14:57

Ja nav draudzeņu, raksti dienasgrāmatu, sevī tiešām nevajag paturēt problēmu. Raksti šeit anonīmi. Nesen rādīja filmu, tur bija apmēram tāda frāze "pašnāvība ir risinājums laicīgai problēmai". Viss ātrāk vai vēlāk atrisinās!!!

ritarasa 23. janvāris 2011 22:22

Aurora, uzraksti mums,palīdzēsim kā varam.

liiiga 23. janvāris 2011 15:53

Aurora, Tava dzīve ir tā vērta, lai Tu to dzīvotu! Zini, man arī ir bijuši ļoti grūti laiki; man palīdz konkrētas lietas: rīts vienmēr gudrāks par vakaru - es vienmēr sagaidīšu rītu! un tad domāšu, ko tālāk (dari tāpat!)/ slīcēju glābšana slīcēju rokās - es uzreiz saku stop, ja prātā sāk list domas par slikto! (citi jau mūsu sliktās domas neapturēs, dari tā pati!)/ ja ir tik slikti, ka vairāk nevar - varb;ut mani kāds tomēr nes uz rokām?, vai vismaz var tādu padot - izrunā to visu smago, kas sakrājies! turies!

aurora 20. janvāris 2011 12:07

Ja saņemšos varbūt arī uzrakstīšu.

ingunaaaaa 19. janvāris 2011 16:06

Aurora, izrunā savu sāpi, palīdzēsim kā varēsim!!!

miranda 19. janvāris 2011 13:47

Aurora, vari uzrakstīt anonīmu blogu Sieviešu Klubā, kurā izstāsti visu, kas uz sirds. Komentāru sadaļā meitenes centīsies atbalstīt, kaut ko ieteikt utt. Uzrakstīt taču vienmēr ir vieglāk, turklāt tam nevajag literāta talantu, šeit katra var izteikt savu viedokli. ;)

aurora 19. janvāris 2011 13:38

Es nemāku runāt... vienmēr visu esmu paturējusi pie sevis, tāpēc pat tuvākie cilvēki neko nezina. Diemžēl nav arī man nevienas draudzenes ar ko varētu mēģināt aprunāties.
Paldies,kintijasieviesuklubslv, palasīšu tos rakstiņus, kad būs vairāk laika.

svente 18. janvāris 2011 15:55

Aurora! Pašnāvība nav izeja, tā ir bēgšana no problēmām. Ja Tu esi viena, būs grūti. Bet var taču šeit ar meitenēm parunāties. Izskatās, ka Tevī ir sakrājies daudz kas, no kā vajadzētu atbrīvoties. Labāk jau būtu tikties ar kādu. Bet ja situācija tiešām tik nopietna labāk pazvani krīzes centram
Diennakts palīdzības tālrunis 7222922 – psiholoģiskā palīdzība krīzes situācijās krīzes centrā „Skalbes”

kintijasieviesuklubslv 18. janvāris 2011 15:49

aurora, iesaku palasīt Sieviešu Kluba rubrikā Pašapziņas treniņprogramma publicētos rakstus. 'šomēnes kā reiz ļoti aktīvi runājam par sievietes pašapzinu un sevis iemīlēšanu. varbūt šajos rakstos atrodi kādu sev vērtīgu padomu!

ja situācija pavisam traka, noteikti izmanto kāda krīžu centra bezmaksas telefona konsultācijas. bet domāju, ja domas ir jau pat domas par pašnāvību, bez profesionāļa palīdzības neiztikt. no speciālistiem nevajag baidīties! ja problēma ir tikai finansēs, LV var atrast arī bezmaksas speciālistus. tiešām!

laimeszibsnis 18. janvāris 2011 14:26

Izklausās, ka jūties apjukusi, vientuļi un skumji. Varbūt iespēja ar kādu (profesionāli- psihologu vai tuvu, uzticamu cilvēku) izrunāties. Tas būtu pirmais solis, jo iekšējās sajūtas tiktu izteiktas uz āru.

aurora 18. janvāris 2011 14:11

Pēdējā laikā esmu sākusi nīst sevi un savu dzīvi.
Pašnāvnieciskas domas ar pa galvu klīst biežāk. Varbūt kāda var ieteikt kā lai es pati saviem spēkiem sev palīdzu. Vai tas vispār ir iespējams?