ka iztirit traipus no paklaja

kesija
kesija 30. augusts 2012 18:44

sveikas meitenes!! Man jautajums sekojss vai kads varetu ieteikt labu veidu ka iztirit traipus no paklaja?Meginaju ar Vanish bet pilnigi nekadas jegas...:( japiebilst ka paklajs ir ieklats pa visam istabam ta ka vnk nonemt un izmazgat nevaru... Paldies:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 17. septembris 2012 22:03

Vēl var sameklēt kādu servisu, kas brauc uz māju un iztīra ;)

ivetac 17. septembris 2012 15:58

Labs līdzeklis ir arī nedaudz aizmirstais Kastanis. Pati paklāju tīru tikai ar kastani, Arī ja uz mēbelēm ir kāds traips, līdz šim esmu veiksmīgi tikusi galā ar Kastani

inteligentaa 16. septembris 2012 17:10

Sveika. Varu ieteikt tev L.O.C. Universālo līdzekli, to gan nevar nopirkt veikalos, bet ja interesē, tad dod ziņu man uz e-pastu varam ko sarunāt alergonija@inbox.lv :) Ir arī speciāls mazgāšanas līdzeklītis paklājiem un atseviņi ļoti ērta birstīte. Lai vairāk ko uzzināti droši raksti. :))

kesija 15. septembris 2012 08:21

nope..nezinu kas tie pa traipiem,nesen ievacos te.. paklajs tads drusku pienesats,vnk gribetos bik tiraku :)

pece 14. septembris 2012 09:08

Mazgājamais putekļu sūcējs vai traipu tīrāmās putas un birstīte.

anita052 13. septembris 2012 17:22

ādas izcelsmes traipi tu zini?

kesija 30. augusts 2012 18:44

sveikas meitenes!!

Man jautajums sekojss vai kads varetu ieteikt labu veidu ka iztirit traipus no paklaja?Meginaju ar Vanish bet pilnigi nekadas jegas...:( japiebilst ka paklajs ir ieklats pa visam istabam ta ka vnk nonemt un izmazgat nevaru...

Paldies:)