kā attīrīt māju?

floksis
floksis 20. augusts 2010 17:01

kā attīrīt māju no sliktas enerģijas???

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
aa 29. novembris 2010 18:30

Un vēl dažas lietas kas pasargā māju. Pie ieejas vajag ierakt pīlādžu galotnītes x veidā( latviešu aizsargkrusts). Mana vecāmamma visos saulgriežos šādu krustu vilka ar krītu uz visām durvīm. Bērnībā kad gājām gulēt tad viņa tādu pārvilka arī mums ar roku lai pasargātu no sliktiem sapnīšiem. Meitenes kam rāda āderes var intereses pēc pamēģināt ar roku pavikt šo krustu uz āderes vietas un paskatīties. Uz laiku šajā vietā āderi nerādīs. Vēl nedrīkst turēt mājas bēniņos nevajadzīgas lietas jo tās nospiež auru. Mazgājot grīdu pie ūdens var pieliet dažādas zāļu tējas vai augu uzlējumus. Man patīk lavanda. Pēc mājas izberžšanas un grīdu uzmazgāšanas dziļi ieelpojot lavandas smaržu jūtos vienkārši lieliski. Es gan tā kā mellene arī uzskatu, ka viena liela daļa ir mūsu galvās, bet kāpēc nedarīt labas lietas ja tās mums pašām liek labāk justies.

aa 29. novembris 2010 18:09

Nezinu par fen šui, bet spoguli pret ārdurvīm liek lai mājā netiktu ienestas sliktas enerģijas. tas cilvēks, kas nāk ar sliktām domām atverot durvis un ieraugot sevi spogulī nobīstas un pazaudē to ļaunumu ko ir gribējis ienest.

sandija 29. novembris 2010 08:56

Es ieteiktu uzlikt fonā kādu nomierinošu garīgu mūziku, mantras un padedzināt vai nu svecīti vai vīraku! Ļoti palīdz. Galu galā mājas sliktā atmosfēra pa daļai ir tieši atkarīga no mūsu pašu emocionālā noskaņojuma, fona, auras, kas disonē ar mājas auru un tur arī rodas problēma.
Jāsāk ir ar sevi un tad ar māju

sherija 29. novembris 2010 01:09

Esmu beidzot uzmeistarojusi puzuru. Solīju, ka pastāstīšu, kā to darīt, tādēļ procesu arī safotogrāfēnu, bet tā kā viss notika vakar vakarā, tad tikai tagad skatīšos, kas no bildēm sanācis.
Drīzumā ielikšu, ja nu kādai vēl noder:-)

P.s. par attīrīšanas tēmu-pārjautrāju un ir tā, ka puzurs jāsadedzina Ziemassvētos.

kripo 28. novembris 2010 23:26

Sveiki!
Bet kā ir ar to teicienu,ka ja sāls izbirst,tad tas uz sliktu..? Tā jau laikam ir māņticība...bet par to,ka mazgā māju un arī drēbes ja ir bijušas kādam iedotas vai nopirktas lietotas,tad arī vajag sāli piebērt mazgājot.

sarlote 18. novembris 2010 14:54

No bērnības atceros, ka māte laiku pa laikam izmazgāja grīdu ar sālsūdeni. Tik dusmās nevajag mazgāt, ūdens uzņem enerģiju un beigās būs pretējs efeks.
Un vecos krāmus ar iemācīties sviest ārā , lai atbrīvojas vieta kam jaunam dzīvē ienākt!

mazaa raganina 18. oktobris 2010 08:52

Gaidīšu!!!

sherija 18. oktobris 2010 01:09

Ja atradīšu piemērotus materiālus un būs laiciņš ko sameistarot, mēģināšu arī piefiksēt to bildēs. Tas nav tik grūti kā izskatās!

mazaa raganina 15. oktobris 2010 08:50

Redz kā,senie latvieši bija varen viedi ļaudis,puzurus taisīja ne tikai skaistuma dēļ.Labprāt uztaisītu,ja vien mācētu,varbūt te kāda meitene var ielikt pamācību kā uzmeistarot vienkāršu puzuru. Z-svētki nāk straujiem soļiem.

sherija 15. oktobris 2010 03:12

Es vienreiz ar vienu kolēģi aizrunājos par šīm tēmām un stāstīju, kādi mums vecajā dzīvoklī pigori tika strādāti.
Viņa pati tāda kā zāles sieva un ieteica vis vienkāršāko paņēmienu- izmazgāt kārtīgi visu dzīvokli ar piparmētru vai kumelīšu tēju!!! To darot jādomā labas domas!. Vēl nospriedām, ka tādai mājas attīrīšanai labums arī tāds, ka tie tomēr ir arī tādi kā dezinfekcijas līdzekļi (arī gripas laikā tā var mazgāt) un vēļ klāt arī patīkamais aromāts.
Vēļ viņa ieteica piekārt puzuru. Tas darbojoties kā čuģiku:-) savācējs. Ja puzurs šāusmīgi grozās, tas nozīmē, ka daudz savācis. Pēc tam šis puzurs ir jāsadedzina, tikai neatceros tieši kad- ziemassvētkos, vecgadā, zvaigznes dienā vai jāņu uzgunskurā (viss sajucis, jo katrai no šīm versijām varu atrast skaidrojumu). Varbūīt kāda zin, via arī jāpamekle, neta gan jau var atrast.

mazaa raganina 14. oktobris 2010 11:56

Runājot par reiki simboliem.Man iepriekšējā dzīvesvietā bija ieperinājies čuģiks-tā mēs viņu saucām,visādas blēņas darīja.Atbrauca draudzene un padarbojās ar reiki zīmēm,viss izbeidzās.Tāds atvieglojums bija.

andasan 14. oktobris 2010 11:04

Regulāri dedzinu pašas gatavotas vaska sveces un skaitu lūgšanas. Šad tad izstaigāju māju ar zvaniņu, sākot no ieejas durvīm, pulksteņa rādītāja virzienā, katru stūrīti izzvanot. Vēl izmantoju Reiki attīrošos simbolus, ko zīmē uz sienām lūgšanas un vizualizāciju ar violetu gaismu.
Vienā filmā par fen šui redzēju, ka jānomizo 9 apelsīni, mizas jāieliek traukā ar ūdeni un jāpielej stipro alkoholu brendiju vai konjaku, tad ar to trauku izstaigā māju, ari no ieejas durvīm pulksteņa rādītāja virzienā, šo ūdeni izslaca pa māju. Ja kāda miza nokrīt, ļauj tai tur palikt diennakti.

spaara 30. augusts 2010 14:53

Es daru līdzīgi kā sucre, ar baznīcas svecītēm izkvēpinu katru dzīvokļa stūri.
Jāsaka, ka es to daru tikai rudeņos un ziemās, kad vispār dedzinu sveces, vasarā par to neaizdomājos :)

aranza 21. augusts 2010 23:12

mellene
arī viss sliktais ir mūsu galvās, tāpēc ar ticību, ka šīs lietas strādā, var gan "galvu savest kārtībā", gan mierīgāk gulēt. Tas noteikti! Bet labi, ja arī tiešām ir pozitīvs efekts :)

ariana 21. augusts 2010 18:15

esmu lasījusi, ka pietiek ar to, ka visau lieko met ārā, jo tie nevajadzīgie štrunti noēd daļu enerģijas.

21. augusts 2010 16:59

kaut kā neticu šīm lietām, uzskatu, ka tas viss ir tikai mūsu galvās

sucre 21. augusts 2010 12:40

Ja dedzina baznicas svecites. Tad dzivokli jasak izstaigat no ardurvim par kreisi ar pirmo sturi. Katram sturim nostajies preti un noskaiti tevreizi, bet var pats izdomat sakamo. Es izdomaju savu, jo man daudz sturu sanak. Pec tam sveci izdeszina. Ta man macija dziedniece. Sveces dabuju katolu baznica.

sandija 21. augusts 2010 11:11

Sliktu enerģiju var ieviest arī sliktas domas, saimnieces stress un satraukums , depresija

mazaa raganina 21. augusts 2010 11:02

Pēc fen šui spogulim jābūt pret ārdurvīm,kā ieej mājās,tā redzi savu atspulgu.Bija tam pamatojums,bet goda vārds neatceros,bet man spogulis ir tā pielikts...Ūdeni var palūgt pareizticīgo baznīcā,esmu tā darījusi.
Un vēl,nekrāj mājās visādas grabažas no sērijas ,,gan jau kādreiz noderēs,, tās paņem daudz enerģijas.

aranza 21. augusts 2010 00:33

bet, ja tiešām liekas, ka mājās kaut kas galīgi nelabs ieperinājies, tad ir lasīts, ka iesaka nomainīt visus spoguļus. Par spoguļiem daudzkur rakstīts. Tie reāli uzsūc visu negatīvo un uztur sevī... Bet nu ir, kas tam tic un kas netic. Es pieturos pie tā, ka guļamistabā pēc FenŠui metodes neliku spoguli, kurā var redzēt sevi no gultas. Man spogulis paslēpts aiz skapja durvīm. Bet tā ir vienīgā lieta, ko ievēroju...

nebukadnecars 21. augusts 2010 00:24

Jā, ar kadiķi, bet baigi melnie dūmi gan...

Citu auru piešķir, ja kaut ko pārkrāso, pārlīmē tapetes, uzliek jaunus aizkarus...smaržas...

aranza 20. augusts 2010 23:42

esmu lalījusi par kadiķu zariņu dedzināšanu, baznīcas sveču aizdegšanu, spoguļu izmantošanu un sāls kaisīšanu, kas uzsūc visu negatīvo. Arī vēdināšanu izmanto - caurvēju + citi rituāli. Ja vien tiem tic, tad tas darbojas.

rozhuks 20. augusts 2010 23:04

Bet jā,mājas stūrus vari izmazgāt ar svētīto ūdeni,kas arī ir no vislabākais,pareizticīgo baznīcas!!!

floksis 20. augusts 2010 20:54

mīļš paldies par padomiem.

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā