Jūsu vīrietis un internets

alise483
alise483 25. augusts 2016 17:29

Sveikas!

Vēlos uzzināt vai arī kādai no Jums ir tāda problēma, kā Jūsu vīrietis/puisis, piemēram, Facebook atzīme ar patīk citu sieviešu bildes? Varbūt kādai tāda problēma nešķiet nopietna, bet man tas ir īpaši nepatīkami. :( Kā lai ar to cīnās? Puisis saka man kā tur neesot nekas liels. Bet esmu teikusi ka neatbalstu tādu lietu, bet viņš to nepieņem. Varat ko ieteikt? Censties to neņemt pie sirds?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 25. augusts 2016 23:58

Piekrītu minētiem viedokļiem. Tā tāda neveselīga greizsirdība, kas ne pie kā laba nenoved, problēmas un scēnas uz tukšas vietas un tad brīnās, kāpēc tā saskaņa un attiecības irst. Nu tak vīrietim arī var vienreiz piegriezties tāda veida piekasīšanās, nospļausies un tiešām sāks meklēt citu. Kas tur tāds ir ar "like"? "Like" spiež gandrīz jebkurš aktīvais, kas ir viens otram draugos, bet tas jau nenozīmē, ka zem katra "like" ir paslēpta doma no pretējā dzimuma "es tevi mīlu un tevi gribu".
:X:D

Kerstyna 25. augusts 2016 18:58

Nu, kas Tev no tā sliktāks? Nav nekā bezpersoniskāka par "laiku" FB :D
Puisis jau nav zirgs ar klapēm uz acīm, redz arī citus tēlus, ne tikai Tavu gaišo. Normāla aktivitāte sociālajā tīklā.

Linduchy 25. augusts 2016 17:38

Īsti nesaprotu domu - kāpēc nedrīkst nospiest Like citu bildēm? Kāpēc ar to būtu jācīnās? Tad nu gan pasaules mēroga traģēdija, ka ielaikoja bildi :D Un Tu saviem draugiem-puišiem nelaiko bildes? :D