Jocīgs jautājums :)

runcuks
runcuks 21. marts 2011 17:58

Man neliek mieru viena lieta-par seksu un grūtniecības testu. Ja man vakarā ir bijis sekss ar pabeigšanu manī(neko neizlaižot ārā, visu nakti nogulēju ar spilvenu zem dibena) un no rīta es uztaisu grūtniecības testu-vai var parādīties ka esmu stāvoklī, jo urīns un sperma kas vēl pēc vakara iztek-vai tas kopā sajaucoties nevar uzrādīt ka esmu stāvoklī? Jocīgi, bet domāju visu laiku pa tādu lietu :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 29. marts 2011 14:53

Es gan ieteiktu pakonsultēties pie ārsta, problēmas izklāsts patiesi ir dīvains, sajūta, ka sarunā piedalās maza meitene.

anetii 23. marts 2011 12:44

Tiešām ieklausies, ko meitenes saka :) neispringsti uz to tik traki, baudiet dzīvi, mīlējaties, ļaujaties un viss pats no sevis sakārtosies. Un testiņu taisi, tad, kad kavēsies MR, citādāk, ko Tu naudiņu tērēsi ik pēc 10 dienām, lai redzētu, kas mainīsies :)

inny 22. marts 2011 18:17

Mēs cītīgi strādājām 8 mēnešus, kad piegriezās negatīvie testi, atmetu ar roku un vienkārši baudīju tuvību, vēl pēc diviem mēnešiem tests bija pozitīvs.

22. marts 2011 11:12

Sen jau ir zināms, jo vairāk un biežāk dara TO, jo mazāka iespēja palikt stāvoklī. Nedaudz vajag attūrēties, lai vīrieša labumi atkal kārtīgi nobriest un tad mēģināt...Anatomijas lekcijās par šo tēmu daudz stāstīja...pirms bērna ieņemšanas vispār iesaka atteikties no seksa 3 mēnešus :) Tā laikā,nedzer,neiet pirtī utt.
Un tests, cik zinu, parāda grūtniecību tikai pēc minimums 10 dienām.
Veiksmi bērna ieņemšanā...!!

creamy 21. marts 2011 19:34

runcuk, mīļā, tu esi par daudz iespringusi uz to.. :( Mēs arī ar vīru "taisījām" bebi 5 mēnešus. 4 mēnešu katru dienu iespringu un mīlējos ar domu - bebis, bebis.. Kad 5.mēnesī vnk atslābu un baudīju dzīvi un seksu - hops, mazā bija klāt! :)

Lai tev veicas! ;)

runcuks 21. marts 2011 19:17

Gadi jau man ir stipri pāri 20, bet tāpēc es rakstīju, ka jocīgs jautājums, un neliek mieru, vienkārši iedomājos un viss-neiziet no galvas :) Vienkārši cenšamies tikt pie bērniņa, un ja tas neizdodas jau ilgu laiku, tad visādas muļķības nāk prātā, testu vēl neesmu taisījusi, ja katru vakaru TO dara, tāpēc prasīju par šādu situāciju. Baidos taisīt testu, jo katru mēnesi sākas mēnešreizes, ļoti pretīga ir tā vilšanās sajūta, tapēc vienkāršu uzjautāju, vai ir vērts taisīt testu . Eh nu vienkārši jocīgs jautājums :)

21. marts 2011 18:36

Man radās līdzīgs jautājums kā creamy.......

creamy 21. marts 2011 18:33

Runcuk, drīkst pajautāt, cik tev ir gadu?

amorisita 21. marts 2011 18:22

tik ātri nekas vēl nebūs noticies, kur nu vēl uzrādīsies. Man liekas, ka asinsanalīzes pat sāk uzrādīt tikai tad, ja ir pagājusi nedēļā kopš apaugļošanās brīža

amorisita 21. marts 2011 18:22

tik ātri nekas vēl nebūs noticies, kur nu vēl uzrādīsies. Man liekas, ka asinsanalīzes pat sāk uzrādīt tikai tad, ja ir pagājusi nedēļā kopš apaugļošanās brīža

Rebeka 21. marts 2011 18:11

ja smukajai taisnība!! :)

smukaa 21. marts 2011 18:04

Ta vai citādi,ja esi stāvoklī tests to uzrada tikai pēc 10 dienas;)

runcuks 21. marts 2011 17:58

Man neliek mieru viena lieta-par seksu un grūtniecības testu.
Ja man vakarā ir bijis sekss ar pabeigšanu manī(neko neizlaižot ārā, visu nakti nogulēju ar spilvenu zem dibena) un no rīta es uztaisu grūtniecības testu-vai var parādīties ka esmu stāvoklī, jo urīns un sperma kas vēl pēc vakara iztek-vai tas kopā sajaucoties nevar uzrādīt ka esmu stāvoklī? Jocīgi, bet domāju visu laiku pa tādu lietu :)