Jautrākā deju studija Latvijā - “Vecmeitu-ballite.lv”

vecmeitu-ballite.lv
vecmeitu-ballite.lv 26. decembris 2015 23:22

Par sevi varam teikt tikai to labāko, daudz smaidam, smejamies un svīstam. Dejojam un esam laimīgas. Paveikto mēdzam arī atrādīt publikai, plaša spektra pasākumos. Studijas dzimšanas diena ir 2010. gada februārī, precīzu datumu vairs neviens neatceras.

Pie mums vari apgūt Šova deju, Go-go, Ladies style, Strip dance un plastiku, “Deju izmantojot krēslu”, “Privāto deju”, Karsējmeiteņu deju, R&B Pop, Hip hop, House un Klasiskās dejas pamatus.

 Piedāvājam gan grupu, gan individuālās nodarbības. Dejas Tavam priekam / Dejas skatuvei. Hobija grupu nodarbību ilgums ir 1h, divas reizes nedēļā. Šovgrupas meitenes un go-go lēdijas trennējas 1,5h līdz pat trim reizēm nedēļā.

 Deju nodarbības programma:

Ievadā: pamatīgs fitnesa treniņš: roku, dibena, kāju muskuļi, prese.

Seko citreiz aktīvāka, citreiz mierīgāka ķermeņa iesildīšana, sagatavošana deju nodarbībai.

Turpinam ar deju horeogrāfijas apgūšanas daļu, kā arī atkārtojam un noslīpējam iepriekšējā nodarbībā apgūto. Deju nodarbības iesildīšanās daļā un horeogrāfijās mēdzam izmantot dažādus palīgrīkus, piemēram, vēdekļus, spieķus & hūtes, šlipses, boa, stekus, ķēdes, u.c. Var noderēt arī ceļu sargi.

Nodarbības noslēgumā saišu stiepšana un atsildīšanās.

Tas viss aizraujošu un atbilstošu mūzikas ritmu pavadībā!

 Tā kā esam sieviešu kolektīvs, mēdzam rīkot lekcijas un praktiskās nodarbības par meitenēm/sievietēm aktuālām tēmām: grimu, veselīgu dzīvesveidu, imidža veidošanu u.tml.

 Studijas nosaukums jau saka priekšā, ka nodarbojamies arī ar vecmeitu ballīšu organizēšanu un piedāvājam neaizmirstamas aktivitātes līgavai un ballīšu dalībniecēm.

Pēc trakas ballītes seko vēl trakākas kāzas. Te noderēs Kāzu dejas iestudēšana un dejotapmācība, kā arī deju treniņnodarbības / atrakcijas Tava pasākuma viesiem.

 Piedāvājam arī horeogrāfiju veidošanu kolektīviem un individuālajiem klientiem jebkurā Tev un mums ērtā laikā.

Esam draudzīgs un atvērts kolektīvs. Pie mums cilvēki ne tikai dejo un labi jūtas, bet turpina draudzību ārpus deju zāles.

Un protams mūsu mīļie skatītāji un sadarbības partneri, bez jums jau nekur.

Latvijā un pasaulē ir neskaitāmi daudz deju studiju, apvienību, organizāciju, cilvēku, kas mīl deju un dejo, mēs esam mikroskopiska, bet ne mazāk svarīga daļa no viņiem un saucamies www.vecmeitu-ballite.lv

 Uz tikšanos deju zālē vai kādā no pasākumiem!

 Mēs soc.tīklos:

DRAUGOS  https://www.draugiem.lv/group/16122287/vecmeitu-ballite.lv/

TWITERĪ https://twitter.com/Balllites

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā