Jautājums par kursiem Sieviešu klubā

binite
binite 22. aprīlis 2013 11:23

Labdien! Man ir jau 27 gadi un ne reizi dzīvē neesmu lietojusi pūderi vai tonālo krēmu- likās seja tāpat ir ok. turklāt nekad neesmu zinājusi, kas man būs tas piemērotākais pēc toņa. nekad neesmu gribējusi izskatīties pēc tām jaunajām sievietēm, kas jau pa gabalu izskatās oranžas. beidzot esmu izlēmusi ko pasākt lietas labā, tāpēc mani interesē make-up kursi. Vai Sieviešu klubā vēl būs tādi pieejami? iepriekšējos diemžēl nokavēju. :(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 22. aprīlis 2013 23:01
binite 22. aprīlis 2013 19:42

Paldies par ieteikumiem. veikala konsultācijas nevēlos izmantot, jo man ir diezgan specifiska problēma- uz sejas man ir rētas pēc avārijas, tādēļ arī vēlos profesionāļa kursus, kas tieši man palīdzētu saprast kā visu veiksmīgi nomaskēt. ne tikai tonālie krēmi un pūderi, bet arī acu ēnu uzklāšana uz plakstiņiem, kas nav vienādi utt.

hiperkeri 22. aprīlis 2013 16:22

ja gadījumā arī uz šiem netiec vai galēja izmisuma gadījumā domāju,ka vari mierīgi aizčāpot uz Stokmanu,tur kosmētikas nodaļā ir priekš tam domāti speciālisti,kas piedāvā izveidot meikapu(šķiet,vai nu max factor vai make up forever produktus laikam pie reizes noreklamēs gan:D),un tas ir tikai normāli,ka varētu pajautāt arī šādus jautājumus un sagaidīt arī izsmeļošas atbildes.

binite 22. aprīlis 2013 11:23

Labdien!

Man ir jau 27 gadi un ne reizi dzīvē neesmu lietojusi pūderi vai tonālo krēmu- likās seja tāpat ir ok. turklāt nekad neesmu zinājusi, kas man būs tas piemērotākais pēc toņa. nekad neesmu gribējusi izskatīties pēc tām jaunajām sievietēm, kas jau pa gabalu izskatās oranžas. beidzot esmu izlēmusi ko pasākt lietas labā, tāpēc mani interesē make-up kursi. Vai Sieviešu klubā vēl būs tādi pieejami? iepriekšējos diemžēl nokavēju. :(