Jautā forumā, Sieviešu Klubs meklēs atbildes!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 31. marts 2012 08:38

Meitenes, gribu jūs aicināt izmantot iespēju un pa brīvdienām sarakstīt forumā savus jautājumus - Sieviešu Klubs meklēs atbildes pie ekspertiem un taps rakstiņi! Jautājiet, kas uz sirds! Sieviešu Klubs intervēs ekspertus un gatavos jums atbildes

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 4. aprīlis 2012 21:57

Mani interesētu tēma par organisma attīrīšanu un imunitātes stiprināšanu. Ir tātad iespēja organismu attīrīt, stiprināt imunitāti... Kādā secībā sakārtot savu organismu? Un ar kādiem līdzekļiem? Kad man attīrīt organismu no liekajiem sārņiem, kad stiprināt imunitāti? Kurā brīdī lietot tādu līdzeklī kā appel sidr kapsulas? Kādas zāļu tējas iesakāt lietot un pēc kādas secības?

pikadilija 2. aprīlis 2012 09:35

kur es varētu noskaidrot visu nepieciešamo izbraukuma tirdzniecībai - ēdinašanai, ja neplānoju atvērt kafejnīcu, vai tiešām ja man nav kafejnīca nevaru nodarboties ar izbraukuma tirdzniecību. pārtiku taču gatavoju uz vietas pasākumā.?
paldies

sandijasieviesuklubs 1. aprīlis 2012 16:30

nomalas

Jā, SK pavisam drīz piedāvās kursus online - tas būs tiešām ļoti izdevīgi un interesanti!

nomalas 1. aprīlis 2012 15:54

pie kadas amatpersonas butu jagriezas uz konsultaciju par tadu lietu ka nekustamais ipasums un nepilngadigs berns?cik zinu laikam jau pie notara, bet tiesi kada, jo viniem ar to sadalijumu ir daudz .....paldies!

nomalas 1. aprīlis 2012 15:50

es biezi noskatos uz dazadiem kursiniem sieviesu klubaa kas skiet butu loti interesanti !!!bet lieta tada ka klatienee nu tiesam nevaru piedalities jo neatrodos Latvija bet interes par dazadam leitam ir tad nu gribeju jautat vai nebutu kada iespeja neklatienee sanemt dazadu kursu materialus?PIEDALITIES NEKLATIENEE

sandijasieviesuklubs 31. marts 2012 08:38

Meitenes, gribu jūs aicināt izmantot iespēju un pa brīvdienām sarakstīt forumā savus jautājumus - Sieviešu Klubs meklēs atbildes pie ekspertiem un taps rakstiņi!

Jautājiet, kas uz sirds!

Sieviešu Klubs intervēs ekspertus un gatavos jums atbildes