Jau atkal rīts pienācis..

hiperkeri
hiperkeri 6. janvāris 2012 08:43

Labs rīts,meitenes! Kurš putniņš agri ceļas... agri sāk tusēt:) Mans ir augšā un gatavs pačalot!!! Kāds kurai šorīt garastāvoklis? Es jau sajūtos kā bomba,ja neskaita to,ka pa nakti grūti gulēt. Un kas vainīgs? Palags! (Galvenais ir novelt vainu:D) Mani sāk kaitināt tie maigie paladziņi-būs jāizlīdzās ar tādu riktīgi raupju lina palagu. Pašlaik tas ir mans miega glābējs. Varbūt kādai ir citas lab miega receptes?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 6. janvāris 2012 22:44

avokado - tak piektdienas vakars!! Visi jau guļ!! :)

evish 6. janvāris 2012 21:42

Nu tā, klusums izbeidzās!

evish 6. janvāris 2012 20:53

Vīru aizsūtiju ar berniem uz aptieku pastaiga. Tads klusums, mierīgi izstaigaju dušu, un tagad vel paspeju ko palasit, iečatot.... :)

avokado 6. janvāris 2012 20:03

Ko tāds klusums?

Ivetta 6. janvāris 2012 15:11

Sveikas! Es cenšos sadzīvot ar savu sačākstējušos datoru. Laikam jau sāk kāda detaļa atteikties. Ik pa laikam uzkarās un ekrāns pazūd. Šodien meistars atnāks un tad jau lūkos kas un kā. Bet ož jau pēc tā, ka būs vien jāliek šis dators maliņā... Ak, bet kad tikšu pie jauna??? Pilnīgi nav zināms. Un darāmā ir tieši šai laikā gana daudz, ko jādara pie datora.

KRX 6. janvāris 2012 13:28

Nevaru sagaidīt darba dienas beigas..... man vēl palikusi brīvība 24h garumā :D Rīt atgriežas bērni un ierastā ikdiena mājās, t.sk. bardaks bērnu istabā, putekļi utt. :D

evish 6. janvāris 2012 12:41

Tāds prieks, ka ir pienākusi 5diena! Šīs dienas vienmēr patīk- jo loģiski, seko brīvdienas :) Tik žel ka nedēļas nogales paskrien tik ātri.... :(

evish 6. janvāris 2012 12:35

Nu jau laba diena! :)
Biezi vien naktīs mokos ar cauru miegu vai pat bezmiegu. Ši nakts būtu bijusi izņemums, miedziņs nāca, bet meituks šē ku reku izdomaja pa nakti ik pa laikam paraudāt un meklēt knupi. tad nu lielā gulēšana izpalika.

chika 6. janvāris 2012 10:53

Labrīt meitenes!! ;)
Man ar patīk no rītiem apgulēt, bet kas tev ļaus! :) Es reizēm kad sanāk un ir lielais slinkums ko darīt pat eju pusdienu kopā ar bērniem pagulēt! Tas tie šām palīdz atgūt kaut nelielu daļu miega bada. Vakaros tīri labi arī palīdz silts piens ar nedaudz medu, nu var arī daudz medu, tas pēc katra ieskatiem. ;)

hiperkeri 6. janvāris 2012 10:45

mhm,un-par pilnmēnesi-es esmu riktīgs vampīrs. nespēju pilnmēnešos gulēt. tas ir patiešām nomācoši,tāpēc man ir jāseko līdzi mēness kalendāram-vai gribu to vai ne.

hiperkeri 6. janvāris 2012 10:44

opā,kā sačatojušas! Paldies par ieteikumiem! Jā,es vienmēr (vienmēr!) tējas dzeru ļoti vājas-nu riktīgus `čurūdeņus`:D

kintijasieviesuklubslv 6. janvāris 2012 10:38

Makvin, atsūti savu epastu ar vēlmi, ka gribi izdzēsties, mēs tevi izdzēsīsim. kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

pece 6. janvāris 2012 10:36

Pēdējās naktis ietekmē tuvojošais pilnmēness ;)

mumburkis 6. janvāris 2012 10:33

nomoka nevis noka

mumburkis 6. janvāris 2012 10:33

Labrīt!
Mani pēdējās naktis noka murgi un nevaru gulēt:)

mazaa raganina 6. janvāris 2012 10:30

Labrīt.
Kā lūdzu var izdzēst profilu no SK?

6. janvāris 2012 10:25

Kintija, ļoti labi tevi saprotu! Arī esmu pūce un vislielākas enerģijas pieplūdums ir tieši vakarā/naktī, bet no rīta esmu galīgi beigta. :)

pece 6. janvāris 2012 10:22

Es tev aizdošu savus aktīvos bērneļus vakarā, būsi piekususi pirms sāks rādīt sex un city :D

kintijasieviesuklubslv 6. janvāris 2012 10:20

ak, Pece, es labprāt tavu miegu aizņemtos. man jau gan arī pēc būtības miegs nāk (no rītiem), bet naktī aizmigt nespēju. jau zinu, ka ap plkst. 2 naktī ir foršas Sex un The City atkārtojumu sērijas. divas noskatos un tad uz dažām stundiņām atlūztu :D

pece 6. janvāris 2012 10:13

Bezmiegs mani noteikti nemoka, ar mani drīzāk kāds miega lācis ir padalījies :D

kintijasieviesuklubslv 6. janvāris 2012 10:09

P.s. laikam jau šie jauninājumi ar sarunām forumā diez ko nepatīk, jo jau bija tik pierasts rīta/dienas sveiciens no redakcijas. izskatās būs jāatgriežas pie ierastā

kintijasieviesuklubslv 6. janvāris 2012 10:08

Labrīt, labrīt :) es jau arī aktīvi rosos darbos. pus nakti tīrīju māju, tagad uzreiz tāds vieglums sirdī :) kaut kā pēdējā laikā moka bezmiegs. jums ari tā ir?

pece 6. janvāris 2012 09:59

Vāja (!!!) piparmētru tēja tāpat VĀJA vīgriežu tēja IR nomierinoša. Pārdozējot panāk pretēju efektu!

KRX 6. janvāris 2012 09:49

Piparmētru tēja taču tieši ir ar uzmundrinošo efektu!!! To gan nevajadzētu. Vīgriezes gan ir nomierinošās.

KRX 6. janvāris 2012 09:48

Labrīt! :)
Nu, šorīt jūtos tāda.... mazliet sagurusi....pēc vakardienas darba ballītes.
Šodien otra puse dodas uz saviem Bauskas laukiem, tā kā, man šovakar platais vakars :D

SK vajadzētu pielikt pie foruma arī smaidiņu izvēlni ;)

1 2