Ja tev būtu 20 eiro dāvanu karte Drogās, ko tu pirktu?

Rebeka
Rebeka 6. februāris 2015 14:23

Nu man ir šāda dāvanu karte un prātoju, ko nu tagad pirkt. Interesnati būtu palasīt, ko citas pirktu un par kuriem produktiem ir labas atsauksmes. 

(Sadzīves ķīmija utt. šoreiz neinteresē, ideja vairāk papļāpāt par kosmētiku, matu lietām, zobu lietām, dekoratīvo kosmētiku utt. ) 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 12. februāris 2015 09:09

wow. es,protams,kā Drogas karaliene(:D:D),ieteiktu pirkt ko tādu,ko Tu ikdienā priekš sevis neatļautos-jo tomēr par 20 eiro,jau KAUT KO ekskluzīvāku var nopirkt. Katram tā lieta ir citādāka- es laikam nopirktu no Max factor vai L`oreal- no dekoratīvās kosmētikas. Bet man tas ir specifiski,jo bieži eju uz sabiedriskiem vakara pasākumiem un uzpošanās kā rituāls man ir samērā bieža parādība. Tev es ieteiktu kaut ko varbūt no sejas kopšanas produktiem vai matiem. Es gan pašlaik esmu galīgā starā par Stendera VISU, tāpēc grūti ko konkrētu ieteikt:D John Frieda kondicionieri Anti-frizz līnijā vai Miraculous recovery matu masku no viņanoteikti vari paņemt- tās ir super!

rasas 10. februāris 2015 13:08

Nopirktu viennozīmīgi John Frieda šapūnu un kondic. (manā gadījumā brūniem toņiem), tad vēl Mossa - vitamīnu dienas krēms ar avenēm un smiltsērkšķi (un tā tie 20 euro aizripotu :) ), bet vēl Hiperkeri iespaidā pamēģināju Altera kopjošo kosmētiku - īpaši patika serums ar vitamīniem.. :)

KRX 8. februāris 2015 10:02

Es laikam nopirktu Madaras šampūnu + balzamu (protams, piemaksājot). Ja nemaldos, tiem Drogās akcija jau kopš Zsv.
Vēl man patīk tie "Styling water". Pati esmu pirkusi Garnier (tāda zaļa caurspīdīga pudele), maksā uz akciju ap 3 eur. Redzēju vēl vienu (aizmirsu nosaukumu) brūnā krāsā, bet tas bija dārgāks, nenopirku.
Nezinu.... vēl sapirktu Seal produkciju laikam, jo tiem reti akcijas.
Varbūt dārgāku tonālo, ja bajag tādu.
Ā, vēl es nopirktu Gilette Venus, jo vienmēr žēl nauda par tām žiletēm :D

Nikte 7. februāris 2015 10:16 Rebeka

Es jau rakstīju blogā,man ir Isana eļļa,jo toreiz tai bija atlaides ;) Agrāk pirku Lv ražojuma (tādas brūnās paciņās),bet tā sanāk tikai vienai reizei..

Rebeka 6. februāris 2015 21:21 Nikte

Tas, ka lēta ne vienmēr nozīmē slikta :)

Es nesen nopirku eļļiņu ap kādiem 4 eiro.. nu itkā cena vidēja, bet man matus nenormāli sausina un smarža ir nepaciešama... tagad meklēju ko citu :(

Nikte 6. februāris 2015 21:07 Rebeka

Man pašai ir lētā eļļiņa matu galiem (var arī pirms matu mazgāšanas paturēt)..

Rebeka 6. februāris 2015 20:58

Ko jūs ieteiktu no matu lietām... kaut kādas eļļiņas vai tie pūšamie kurus neizskalo.. kuri no tiem jums šķiet labi?

Nikte 6. februāris 2015 15:55

Kādu dārgāku šampūnu un matu eļļu (kas maksā 7 euro) :X varbūt kādu sejas krēmu..

Kerstyna 6. februāris 2015 15:48

Tādi jautājumi piektdienā....
Es "Drogās" tik reti iegriežos... ka noteikti notriektu kaut kādos niekos, ja neieraudzītu tās smaržas, ko senākos laikos pirku tikai Drogās -"Tais"

mazaa raganina 6. februāris 2015 15:32

Es pirktu to,ko pašai par savu naudu žēl pirkt)))Bet dāvinātu nav tik žēl tērēt!Parasti tā arī daru...