Izsitumi uz sejas

harizma
harizma 9. janvāris 2011 11:36

Jau vairāk kā divus mēnešus man uz sejas tikai kreisajā pusē metas izsitumi~strutainas pumpas kuras brīžam arī jūtami sāp.Gan mazgāju seju,gan esmu mēģinājusi dažādas maskas,bet nekas nepalīdz.Vairs nezinu ko iesākt,paskatoties uz sevi spogulī gribas raudāt.Būtu nauda aizietu pie kosmetologa,bet knapi savelku galus kopā tāpēc liekus izdevumus nevaru atļauties.Varbūt ir kādi ieteikumi ko varētu darīt mājas apstākļos lai šīs nelietīgās pumpas pazustu uz visiem laikiem?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandija 20. marts 2011 06:45

jeroma

varbūt vari padalīties, kāds bija Tavs detox? receptes?

baibba 19. marts 2011 23:44

Vel var palietot sintomecina ziedi.

jeroma 17. marts 2011 18:13

Jebkuras pumpas uz sejas un citur uz ķermeņa, kā arī ādas plankumi un vēl simts lietas ir saistītas ar netīrām asinīm..kā sandija saka, detox diēta palīdz, vislabāk palīdz aknu attīrīšanas kūre, kuras rezultātā tiek izvadīti akmeņi, kas ir aknās ;)
pati vienu reizi izpildīju šo procedūru un vēl kādas 5x jāpilda, kamēr visi akmeņi iznāk ārā, pēc pirmās reizes jau redzami uzlabojumi sejas ādai :) :)

sandija 16. marts 2011 18:43

Man visefektīvāk ar akni palīdzēja tieši detox diēta. Neticami, bet nedēļas laikā uz stingras vegānu un svaigēšanas diētas es atbrīvojos no problēmas, kas mocīja mani vairāk nekā pusgadu!

rozte66 16. marts 2011 16:05

Man arī ir šī slimība,ja tā var teikt no 21.gada,es viņu varu vienīgi apārstēt,bet pēc kāda laika zemādas ērcīte pie manis atgriežas uu es no viņas nevaru aizbēgt.Šodien man ir 44.gadi,bet es vē aizvie apmeklēju dermatalogu.Es eju vienlaicīgi pie vai dermatologiem.Man personīgi ļoti palīdzēja Olga Princeva viņa pieņem Rīgā,A.Briāna ielā2,27.kab.un viņas mob.tālr.29287034 un tu nenožēlosi,jo mana seja tāpat kā tev pumpas ir tikai vienos sejas daļas sānos un uz pieres.Šī ārste noņems analīzi no vietām ,kur tev metas pumpas un tā noteiks vai tā patiešām ir ērcīte.Viņa man izrakstīja ļoti labu smēri metronidazols kopā ar eritromicīnu,to var nopirkt Saules aptiekā un tikai uz receptes,bet visas sejas ziedes zini būs padārgas šī maksā 11.45,bet daktere Stepanova man izrakstīja Permetrīna 40mg ziedi un tā jāsmērē vakaros un nopērkama bez receptes un maksā 2.44.Gribu tev novēlēt izveseļoties un ātrāk atrast iespēju aiziet pie dermataloga,jo citas iespējas tev nav,lai veicas...

smukaa 14. februāris 2011 18:20

harizma - pulveri vai mazgaashanas liidzekli,es domaaju;)

ligusiks 14. februāris 2011 18:20

gadījumā neguli visu nakti uz tieši to pusi uz spilvena? paguli bez spilvena

sandija 14. februāris 2011 17:58

pumpam var ari nebut sakars ar hormoniem

baibba 14. februāris 2011 17:33

Var bút problema ar hormoniem...

harizma 10. janvāris 2011 00:56

Man liekas ar spilvendrānu tam gan nav nekāda sakara.Tās šuju pati un mainu daudz un bieži.

smukaa 9. janvāris 2011 13:49

harizma - paseko vai spilvendraana ir tiira un vai biezhaak neaiztiec kreiso sejas pusi ar netiiraam rokaam;) Man bija liidziigi..vaininiece bija spilvendraana,lai gan to mainu nedeeljaa reizi;)

harizma 9. janvāris 2011 13:19

Bērnībā atceroz bērnudārza laikā biju to kašķi noķērusi un mammucis ar sēra ziedi izārstēja gan!:D Tas tā,jokam...bet nopietni lasot grāmatas par seniem laikiem esmu ievērojusi ka bieži runa iet par visādiem novārījumiem,zālītēm un citām tādām lietām ar kurām senatnē sievietes prata visas kaites izārstēt.Gribētos ielūkoties aiz šādas dziedniecības nedzudz mistiski tumšā plīvuriņa!:)

jana 9. janvāris 2011 13:12

Tās bija gandrīz vai universālās zāles, gluži tā pat kā asins nolaišana :)
medicīnas studiju laikā mums tā, kāda gudra profesore stāstīja :)

harizma 9. janvāris 2011 13:05

Ar sēru zinu ka kašķi ārstēja!:D

jana 9. janvāris 2011 13:03

senatnē ar sēru :)

harizma 9. janvāris 2011 12:57

Sandija-paldies Tev!Zvanīju draudzenei,viņa teica ka atvedī';sot smēri pret šādām lietām.Tā kā pie ārstiem staigāt vienalga nav par ko,pamēģināšu,sliktāk jau noteikti nebūs!Vienīgi radās jautājums~kā šādas lietas ārstēja senatnē?

jana 9. janvāris 2011 12:25

harizma,
nēee, ērcīte sākas no vienas vietas un pakāpeniski izplatās! Nejauc ar putekļu ērcīti, tā gan ir uzreiz un visur! Es runāju par ādas ērcīti :) aizej gan pie dermatologa! Pusērcītes nav :)
Esmu strādājusi ar kolēģi, kurai bija šī ādas ērcīte un, tikai vienā vietā, uz zoda! Ārstēja to ilgi, kādus pāris gadus.... :(

sandija 9. janvāris 2011 12:21

es došos tuvākajā laikā pie dermatologa,varētu izprašņāt par šo lietu

harizma 9. janvāris 2011 12:17

Pie ginekologa nesen biju-oktobrī,neko,izņemot cistu man neatrada.Ja tā būtu ērcīte,mestos pumpas taču abās sejas pusēs,bet man tikai vienā.Nevarētu taču būt tikai pusērcīte.:)Kas attiecas uz ģimenes ārstu,tad man jāgaida līdz maijam,kad darbā iedos citu polisi,jo tagadējo neviens ārsts neņem pretīm.Bez tam domāju ka ir kaut kādas tautas receptes kā varētu šo problēmu atrisināt,jo pašlaik ir tā ka pat 3 latu nav,cik saņemu,samaksāju par komunālajiem,dzīvokli un visu citu nepieciešamo,pārējo paņem banka.:(

jana 9. janvāris 2011 12:04

harizma
Neej ne pie kāda kosmetologa! Palūdz no ģimenes ārsta nosūtījumu un par 3 latiem aizej uz vietējo poliklīniku pie dermatologa. Noteikti jāpārbauda vai nav ādas ērcīte!!!!
Viņas pašas no sevis nepāriet un nepazūd, arī stāvoklis ar laiku tikai pasliktinās! Ja tā ir ērcīte, būs nepieciešama nopietna ārstēšana un maskas+krēmi te nelīdzēs, arī Wolff, jo problēma ir citur. ļoti ceru es kļūdos, taču neklātienē ko konkrētu pateikt ir grūti :)

sandija 9. janvāris 2011 11:51

harizma

tas var būt hormonāls disbalanss arī. Iteikums aiziet pie ginekologa , paskatīties , vai ar olnīcām viss ir kārtībā un nodot analīzes.

Pamēģini Dr Wolff sērijas krēmu aknes ārstēšanai (tepat SK ir bijuši rakstiņi) - tiešām palīdz vismaz uz pusi samazināt simptomus. Pati tagad lietoju

harizma 9. janvāris 2011 11:36

Jau vairāk kā divus mēnešus man uz sejas tikai kreisajā pusē metas izsitumi~strutainas pumpas kuras brīžam arī jūtami sāp.Gan mazgāju seju,gan esmu mēģinājusi dažādas maskas,bet nekas nepalīdz.Vairs nezinu ko iesākt,paskatoties uz sevi spogulī gribas raudāt.Būtu nauda aizietu pie kosmetologa,bet knapi savelku galus kopā tāpēc liekus izdevumus nevaru atļauties.Varbūt ir kādi ieteikumi ko varētu darīt mājas apstākļos lai šīs nelietīgās pumpas pazustu uz visiem laikiem?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā