Izmisusi...

ievucitis
ievucitis 10. februāris 2012 16:03

Sveiki! Esmu ļoti izmisusi, ceru ka kāda man varēs palīdzēt. Runa ir par to, ka baidos, vai tik nebūšu palikusi stāvoklī.. Man kavējas mēnešreizes jau nedēļu, bet es nevarētu teikt ka mēnešreizes man būtu kā pēc pulksteņa. Lasīju grūniecības simptomus, vienīgais kas no tiem atbilst ir miegainība, garastāvokļu maiņas un pastiprināta ēstgriba.Pie ginekologa gruti tik, jo nedzivoju pilseta. Esmu pilnībā apjukusi un nobijusies, jo bērniņs nav patlaban vēlams.. Gribetu zinat vel kadus grtuniecibas simptomus no jusu pasu dzives..

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ginta2012 13. februāris 2012 15:59

Ar šiem testiem arī ir jāskatās... Mana brāļa sieva tikko uzzināja ka ir stāvoklī, bet taisot testu neuzrādījās, ārsts teica ka itkā esot pa ātru, bet grūtniecība jau 3šajā nedēļā. Ja cikls nav regulārs testā precīzu atbildi var gaidīt pēc 15tās dienas.
Pareizi te meitenes saka ka simptomi var būt gan stresa dēļ, gan dēļ tā ka visu laiku domā par grūtniecību.

pece 10. februāris 2012 16:12

Simptomi neko tev nedos, jo bieži vien tie ir iedomi simptomi, bez tam tie ir tik atšķirīgi pat vienai sievietei pie dažādām grūtniecībām!

Sagrabini latu grūtniecības testam - maksā tie sākot no nepilna lata uz augšu, bet īsti ne ar ko neatšķiras. Pārdod aptiekā, Drogās, gan jau vēl kaut kur. Un uztaisi testu no rīta ar pirmo urīnu. Testi ir gana precīzi ;) un atbilde būs tev rokā. Pēc tam varēsi domāt par ginekologu.

nikolia 10. februāris 2012 16:09

Nopērc grūtniecības testu ;)!!
Visām sievietēm simptomi nav vienādi... un bieži piedomājam to, kas patiesībā nemaz nav, mēnešreižu tuvošanās arī varētu radīt tādus simptomu kādi Tev tagad ir.
Tāpēc dodies uz aptieku un iegādā testu

ievucitis 10. februāris 2012 16:03

Sveiki!

Esmu ļoti izmisusi, ceru ka kāda man varēs palīdzēt.

Runa ir par to, ka baidos, vai tik nebūšu palikusi stāvoklī..

Man kavējas mēnešreizes jau nedēļu, bet es nevarētu teikt ka mēnešreizes man būtu kā pēc pulksteņa. Lasīju grūniecības simptomus, vienīgais kas no tiem atbilst ir miegainība, garastāvokļu maiņas un pastiprināta ēstgriba.Pie ginekologa gruti tik, jo nedzivoju pilseta.

Esmu pilnībā apjukusi un nobijusies, jo bērniņs nav patlaban vēlams..

Gribetu zinat vel kadus grtuniecibas simptomus no jusu pasu dzives..