Izjūti Latvijas pirmatnējās dabas pieskārienu!

viky85
viky85 17. oktobris 2012 19:10

Labdien, mīļās dāmas! Es piedalos starptautiskā biznesa projektā, kas iznes pasaules tirgū Latvijas produktu. Šis produkts nodrošina iespēju labi izskatīties un lieliski justies! Līdz ar to, mēs Jums piedāvājam unikālu iespēju izbaudīt pilnīgu organisma atjaunošanu un relaksāciju. Katru piektdienu tiek organizēta pirts, kur tiek pulcētas dažāda vecuma dāmas, kuras pēc garas un nogurdinošas nedēļas, vēlas relaksēties, kurām ir brīnišķīga iespēja paņemt līdzi draudzenes un kopīgi atpūsties pirtī un palutināt savu ķermeni ar dziednieciskajām Peloid Complex dūņām! Mūsu piedāvājumā: Mati: -Matu atsvaidzināšana ar dziedniecisko Peloid Complex ® šampūnu -Augsti organisko Peloid Complex ® dūņu maska -Matu nostiprināšana ar dziedniecisko Peloid Complex ® balzamu Ķermenis: -Augsti organisko Peloid Complex ® dūņu aplikācija visam ķermenim -Pēc izvēles: ķermeņa uzmundrināšana un tonizēšana ar afrodiziaku dušas želeju vai ķermeņa relaksēšana ar liepziedu dušas želeju -Anti-celulīta gēla un skulpturējošā ķermeņa krēma uzklāšana uz problēmzonām -Ādas mīkstināšana un mitrināšana ar ķermeņa eļļiņu Seja: -Sejas ādas attīrīšana ar pieniņu -Sejas tonizēšana un sagatavošana dūņu maskai -Pēc izvēles: Augsti organisko dūņu maska vai atsvaidzinoša sejas maska -Sejas tonizēšana -Pēc izvēles: dienas krēms vai nakts krēms -Acu krēms Rokas: -Roku ādas mitrināšana un mīkstināšana ar roku krēmu Pēdas: -Pēdu atsvaidzināšana ar kāju krēmu CENA 20 Ls Cenā iekļauts: -Iepriekš minētā programma -Pirts tēja un augļu plate -Pirts īre VAKARA BAUDĪŠANA 3-3,5h Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni:29798215 Viktorija Visas interesentes laipni un mīļi gaidītas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
viky85 17. oktobris 2012 19:10

Labdien, mīļās dāmas!
Es piedalos starptautiskā biznesa projektā, kas iznes pasaules tirgū Latvijas produktu. Šis produkts nodrošina iespēju labi izskatīties un lieliski justies! Līdz ar to, mēs Jums piedāvājam unikālu iespēju izbaudīt pilnīgu organisma atjaunošanu un relaksāciju.
Katru piektdienu tiek organizēta pirts, kur tiek pulcētas dažāda vecuma dāmas, kuras pēc garas un nogurdinošas nedēļas, vēlas relaksēties, kurām ir brīnišķīga iespēja paņemt līdzi draudzenes un kopīgi atpūsties pirtī un palutināt savu ķermeni ar dziednieciskajām Peloid Complex dūņām!
Mūsu piedāvājumā:
Mati:
-Matu atsvaidzināšana ar dziedniecisko Peloid Complex ® šampūnu
-Augsti organisko Peloid Complex ® dūņu maska
-Matu nostiprināšana ar dziedniecisko Peloid Complex ® balzamu
Ķermenis:
-Augsti organisko Peloid Complex ® dūņu aplikācija visam ķermenim
-Pēc izvēles: ķermeņa uzmundrināšana un tonizēšana ar afrodiziaku dušas želeju vai ķermeņa relaksēšana ar liepziedu dušas želeju
-Anti-celulīta gēla un skulpturējošā ķermeņa krēma uzklāšana uz problēmzonām
-Ādas mīkstināšana un mitrināšana ar ķermeņa eļļiņu
Seja:
-Sejas ādas attīrīšana ar pieniņu
-Sejas tonizēšana un sagatavošana dūņu maskai
-Pēc izvēles: Augsti organisko dūņu maska vai atsvaidzinoša sejas maska
-Sejas tonizēšana
-Pēc izvēles: dienas krēms vai nakts krēms
-Acu krēms
Rokas:
-Roku ādas mitrināšana un mīkstināšana ar roku krēmu
Pēdas:
-Pēdu atsvaidzināšana ar kāju krēmu

CENA 20 Ls

Cenā iekļauts:
-Iepriekš minētā programma
-Pirts tēja un augļu plate
-Pirts īre

VAKARA BAUDĪŠANA 3-3,5h

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni:29798215 Viktorija
Visas interesentes laipni un mīļi gaidītas!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā