it kā aizskaroši komentāri internetā

ese
ese 21. jūlijs 2012 21:07

Sveiki, vēlējos lūgt jūsu viedokli un iespējams padomu kā rīkoties situācijā, kurā esmu nonākusi, tātad, kāds politiķis rīkojās neētiski un es portālā zem raksta pievienoju vairākus neglaimojošus komentārus, bez lamu vārdiem un aicināšanas uz vardarbību, bet norādot uz rijību un negodīgu rīcību, tagad uzzināju, ka caur darba vietu ir noskaidrota mana persona, pagaidām nekas nenotiek un nekādu ziņu no policijas neesmu saņēmusi, bet vēlētos būt gatava, tam, kas mani var sagaidīt... varbūt kāds var padalīties pieredzē vai zināšanās. Kaunu par pateikto nejūtu, bet situācija nepatīkama ... Paldies, jau iepriekš!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ese 26. jūlijs 2012 23:39

Par pateikto nekaunos un esmu gatava pamatot katru vārdu! Es arī apzinos, ka internetā mēs neesam anonīmi! Vienkārši mani izbrīna fakts, ka arī par tādiem komentāriem tiek veiktas izmeklēšanas... Ja nedrīkst komentēt un izteikt savu viedokli (pamatoti negatīvo) pie raksta, tad es uzskatu, ka ir jāliedz iespēja komentēt vai arī jābrīdina, ka rakstā pieminētā persona vērsīsies policijā, ja kāds komentētājs atļausies pateikt skarbu un neglaimojošu patiesību.

hiperkeri 26. jūlijs 2012 10:59

Tas,ka `augša` ir rijīga,tas visiem jau ir zināms.Pirmo reizi dzirdu,ka viņiem tiešām interesē,ka mēs to ZINĀM :D

kljava 26. jūlijs 2012 10:45

Es īstenībā ceru, ka tavu personu noskaidros un nokauninās. Ja reiz esi šādi atļāvusies izteikties, esi tik laipna - atbildi par savu teikto arī tad, ja kāds pajautās pamatot. Pārāk daudz visos portālos mums ir parādījušies tādi 'gudrinieki' - mati saceļas stāvus, no tendencēm forumos, tikai kad uzrauj - aste kājstarpē, un trīc, ka nu tik visi uzzinās!
Pilnībā atbalstu vārda publiskošanu jebkurā forumā un komentāros.

Būsi guvusi mācību priekšdienām!

smukaa 22. jūlijs 2012 15:10

Manuprāt mēs jau aizejam galējībās,kaut ko ne tā pateica,iesūdz!Kaut kā ne tā paskatījās - iesūdz!Pateica nēģeris nevis melnais,tā tu esi rasists utt.
Ja tu neesi deputāts vai nestrādā pašvaldībā,domāju,ka nevajadzētu uztraukties :)

sandrulish 22. jūlijs 2012 01:09

opā, pirmo reiz ko tādu dzirdu! :)

esmu redzējusi ļoti daudz aizskarošus komentētājus, visus sāks izķert! :D

21. jūlijs 2012 21:57

Es domāju, ja tev nav vesture ar kaut kādiem krimināla rakstura incidentiem, tad nav par ko daudz satraukties. Viņi tagad (pa lielam) pārbauda visus kas trakoti skarbi vai aizvainojoši izsakās- drošībniekiem sava maizīte ar kaut kā jānopelna.

ese 21. jūlijs 2012 21:07

Sveiki, vēlējos lūgt jūsu viedokli un iespējams padomu kā rīkoties situācijā, kurā esmu nonākusi, tātad, kāds politiķis rīkojās neētiski un es portālā zem raksta pievienoju vairākus neglaimojošus komentārus, bez lamu vārdiem un aicināšanas uz vardarbību, bet norādot uz rijību un negodīgu rīcību, tagad uzzināju, ka caur darba vietu ir noskaidrota mana persona, pagaidām nekas nenotiek un nekādu ziņu no policijas neesmu saņēmusi, bet vēlētos būt gatava, tam, kas mani var sagaidīt... varbūt kāds var padalīties pieredzē vai zināšanās. Kaunu par pateikto nejūtu, bet situācija nepatīkama ... Paldies, jau iepriekš!