Istais pieburums.

wella 4. decembris 2010 22:31

Sweikas Dargaas!!! Cik daudzas no mums ir gruata bridii devushas meklet palidzibu pie magiem,burvjiem,zilniekiem. un cik daudzas no mums ir vilushaas.un cik daudzas sievietes uzskata to ka magija neeksiste,un ka atgriezt miljoto virieti ar netradicionaalam metodem ir neiespejams. ari es kaadreiz taa domaaju,jo kad viirs aizgaj pie miljaakaas,ak sausmas,es gaju gandriz katru dienu pie kada. Lai izliek kartis,lai paskataas.. Un tad ieteikums to ka var pieburt atpakalj... un tad saakaas,pagaja tris meneshi,un rezultaata nebij..Martins kluva arvien taalaaks..pat nesazvaniijaamies.. es saku uzskatiit ka visa taa burshanaas ir meli.. sharlataanisms... Kaut kaada iepazishanaas saita,kur biju uztaisijusi anketu(jo,nu bij jaasak kas domaat par dziivi)uzduros kadam sludinajumam. un tur bij rakstiits ,shis ciolveks solijas atgriezt miljoto 14 dienu laika.. Citi nespej meneshu laika.a vinjsh 14 dienas, Un tomer es piezvaniju,sarunaju tikshanos pie si maga Ofisa. VINJSH NEATGRIEZA MAN VIRU 14 DIENU LAIKA,BET VINJSH IZDARIJA TA KA MES SAKAM TIKTIES.saakaam sazvaniities.. soli ,pa solim shis cilveks atgrieza man miljoto viirieti. Principa trijas nedeljas vinjsh izdarija neiespejamo.bet pec 4 nedeljam virs atgriezas pie manis... Un es sapratu vienu-nav svarigi ka sauc to magiju.ne jau kraasaa ir jeega.. bet tajaa vai ir rezultaati... Tie kuri sleepas bezmaz vai aiz Dieva varda,nespeja panaakt neko.. Kads kursh neslepa to kas ir,panaca pilnigi visu. Tagad zinu ,ka tomer eksiste ista magija.. un ka var paveikt to kas shkiet neiespejams ja kadai ir lidziga situacija,rakstiet,varbut shis cilveks palidzes ari Jums. Jo nav mums tik daudz laika,un naudas lai ietu prasit padomu nelgam,un prasit palidzibu liekuljiem. sangue@inbox.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ciquita1976 2. janvāris 2014 15:56

lūdzu padalies, man ļoti vajag palīdzību!!!

munda 30. aprīlis 2013 17:43

Gribu pateikt ka šī reklāma ir viens no krāpšanas veidiem. Aleksandrs (kas te sevi par Signi saucs) šādā veidā uz citu problēmām cenšas sev uzcelt pili. Lūdzu neuzķeraties.

munda 19. februāris 2013 16:04

Signe beidz reklamēt to savu magu Aleksandru. Abus divus ekonomikas policija savāks.

19. februāris 2013 13:48

Es arī tādā veidā atguvu atpakaļ savu vīru un saglabāju ģimeni,neuzskatu,ka tas ir kas slikts,un neviens nemirs un slimības nevienu nepiemeklēs,tās ir pilnīgas muļķības ko izdomajuši tie kas ir PRET maģiju kā tādu...
esam atkal laimīgi un gaidam bērniņu,tāpēc,nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus...
Maģijā nav nekā slikta,ja ar to nenordara nevienam pāri,vai neizmanto ļaunos nolūkos...
Ja kādai ir līdzīga problēma ne tikai mīļestības ziņā,varu padalīties ar info

19. februāris 2013 13:46

Es arī tādā veidā atguvu atpakaļ savu vīru un saglabāju ģimeni,neuzskatu,ka tas ir kas slikts,un neviens nemirs un slimības nevienu nepiemeklēs,tās ir pilnīgas muļķības ko izdomajuši tie kas ir PRET maģiju kā tādu...
esam atkal laimīgi un gaidam bērniņu,tāpēc,nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus...
Maģijā nav nekā slikta,ja ar to nenordara nevienam pāri,vai neizmanto ļaunos nolūkos...
Ja kādai ir līdzīga problēma ne tikai mīļestības ziņā,varu padalīties ar info

lotte 26. oktobris 2012 09:47

Vispār cilvēki, kas ar kaut ko tādu nodarbojas, patiešām ir ļauni. Esmu vienu tādu redzējusi, pārpratuma un jaunības dēļ. Sargieties doties uz tādām vietām, sevis pašas dēļ! Viņi spēlējas ar cilvēku nelaimi, un psiholoģiski spiež uz to, ka cilvēks šai brīdī ir vājš un neaizsargāts.

lotte 26. oktobris 2012 09:45

Vienkārši cilvēki grib naudu nokāst, tas arī viss! Taisni brīnums, cik daudz cilvēku uz otra nelaimes iedzīvojas.
Nevienu nevar pieburt. Protams, ka cilvēki šķiras un atkal tiekas utml. Tas ir normāli.
Iespējams, veicot it kā "pieburšanas rituālu", t.s. mags atgriež sievietei cerību, pārliecinātību, ka viss būs kārtībā, sieviete sajūtas droši un labi, sāk atkal starot. Un bijušais vīrietis, viņu tādu redzot, atgriežas! Vot i visa pieburšana :)

tenisone 25. oktobris 2012 21:19

neviens nevienu nevar pieburt

letty3 25. oktobris 2012 20:14

Man ieintereseja tavs raksts! Bet vai var izdarit ta,cilvelks kurs man patik vinjs dzivo ar citu sievieti bet vinjs taisijas vinju pamest un ar mani sakt dzivot.un pec dazam dienam vinjs pazinoja ka tomer ne,negribot ar mani utt.a sakuma teica ka mil,un ies prom nu utt. es velos vinju dabut pie sevis,bet ta lai ta sieviete pati veletos ta ka no vinja tikt vala,lai nebutu ta ka vinja paliek sapinata.vai kaut kas tads ir iespejams?

katenite 22. jūlijs 2012 22:31

Es gribeetu zinaat kuraa vietaa atrodas tas fascineejosais buris????

lainelee 6. decembris 2010 15:29

Pievienojos visām, kas saka ka tas nav uz labu. Esmu redzējusi tādu pieburtu cilvēku. bail skatīties tādam acīs, jo pat pazīt nevar.. un beigās vēl sākas veselības problēmas, kas var beigties letāli, jo ārsti palīdzēt nevar...
Šādi pieburti cilvēki ir jāiet attīrīt, ali viņos sakārtojas viss. Un tad jau lai paša izvēle ko un ka iet darīt.
un vispār nesaprotu, kam kāds cilvēks vajadzīgs, kas ir kā zombijs.. viņam pat jūtu īstu nav.. un dzīvo viņš tāda ka ziepju burbulī... nenovēlu nevienam neko tādu, jo pati esmu saskārusies ar to. Bet labi, ka viss beidzas labi.:)

smukaa 6. decembris 2010 13:31

Viirus vajag "pieburt" ar savu sharmu,miiljumu,gaadiibu,sapratni..un tad nevajadzees kaut kaadus melno pesteljotaaju pakalpojumus;)

liiga 6. decembris 2010 13:25

Es ar pievienojos visam iepriekš rakstītajam....turklāt šis nudien izklausās pēc kāda reklāmas...

rudace 6. decembris 2010 12:13

baismīgas lietas esi paveikusi, Wella, pievienojos visiem iepriekšējiem komentāriem
Dzīrdēti šajā sakarā visādi briesmu stāsti.

Viens no tiem sekojošs.
Reiz viena sieviete arī mēģināja tādā veidā atgūt 'vīru. Tas vīrietis ilgi mocījās starp 2 sievietēm. Viņam likās, ka zaudē prātu. Staigāja pie vienas un otras, jo nevienu pamest nebija viņa spēkos.
Tad reiz sieva, kura piebūra sev vīru, iepazinās ar citu vīrieti, savu sapņu vīrieti, bet diemžēl viņu tikšanās bija neilgi, jo vīrs, to uzzinot, vispirms nogalināja savu sievu, pēc tam pats sevi.

Izmantojot maģijas palīdzību, cilvēka enerģētiskajā laukā sāk darboties tumšie spēki, kas sagrauj visu sev apkārtējo - gan veselību, gan likteni (karma tiek nežēlīgi sabojāta).

Nevienam neiesaku izmantot maģiju - ne balto, kur nu vēl melno.
Dievs cilvēkam devis Dāvanu - brīvo izvēli.
Pat Dievi nevar palīdzēt cilvēkam, ja vien viņš pats to apzināti nelūdz, jo respektē viņa brīvo gribu.

plastic 6. decembris 2010 09:24

es jau ceru, ka kkas tads nenovedis jus lidz traģiskam galam. Taču esmu dzirdejusi, ka burvestibas spēks pec laika izgaist, ka problemas, ta slimibas atgriežas ar dubultu spēku. Ists piemers ir mans bralis, kurš arste alkaholismu un ir atkarigs no daudziem magiem, bet dzer kā lops vel tagad. Kādu gadu izdodas noburt un nelietot, bet pec laika atkal..sak dzert vairak neka sakotneji. Un tad atkal jabrauc pie labas dziednieces. un ta visulaiku.

svente 6. decembris 2010 09:00

Atliek vienīgi cerēt, ka vīrietis tiešām ir tā vērts, lai briesmām pakļautu visu ģimeni. Tik lai atgriežas. Wella, atceries, ka Tavs mīļotais nav atgriezies, viņš tika atgriezts. Melnās maģijas burvim visu laiku viņš būs jāuztur šādā stāvoklī, un tu vari tikai minēt, ko tas prasīs Tev un Tavai ģimenei. Ja melnā maģija nevarēs pakļaut Tavu mīļoto (viņš var pretoties), tā vērsīsies pret to, kas pieprasīja - pret Tevi. Negribu baidīt, bet Tevi un Tavu ģimeni sagaida nelabas dienas. Labāk pamēģini atrast "Balto magu", kas vēl var vērst visu par labu. Tas var būt ilgstošs process. Ar šādām lietām nejoko. Nevajag izaicināt "melno pasauli". Jau tā ir grūti, kāpēc radīt pašiem sev vēl problēmas. Un viņas būs.

6. decembris 2010 01:13

Garš stasts, bet vienu vārdu sakot viens paris tā šausmīgi mocījās pēc šāda mīļotās izgājiena. Kopā nevar , bet bez arī nevar. ... Kās gan tā ar dzīvi?

saulje 5. decembris 2010 12:02

ne velti ir teiciens "Palaid putnu lidot - ja atgriezīsies tad uz mūžu, ja nē, tad nebija lemts."

par visām maģijām var nākties dārgi maksāt

hiperkeri 5. decembris 2010 11:41

ehhh..vīriešus NAV jēgas pieburt-vīriešus pie pirmās krāpšanas vispār vajag ar zābaku pa vienu vietu paklapēt..tīri metaforiski jūs sapratāt-nav tev vajadzīgs tāds vīrietis,kurš ir redzējis tevi kailu kā fiziski un emocionāli,bet kurš pēc tā ir gatavs no visa atteikties-tātad nav viņš tev tāds vajadzīgs!!un neviens cits tev nepalīdzēs viņu noturēt kā vien tu pati..

janika 5. decembris 2010 11:28

jā , mēs esam gatavas uz visu , lai tikai atgrieztu mīļoto.pirms daudziem gadiem arī es biju šādas izvēles priekšā .un atteicos no šīs iespējas. ticiet man , nenožēloju ,ka palaidu viņu brīvībā. nu nevar ar visādām maģijām noturēt to , kurš grib projām iet. tagad arī dzīvoju ar savu prātiņu , bez visādiem zīlniekiem, magiem utt. nav jāgaida, kad tas pareģojums piepildīsies vai nē...

madmozele 5. decembris 2010 10:34

Un kas tālāk,tas vīrietis jau nav nācis atpakaļ aiz gribēšanas atgriezties,viņš ir atburts ar nez kādām maģijām,uz ko tik sievietes nav gatavas................

floksis 5. decembris 2010 10:24

Ar pesteļiem mīlestību neatgūsi.
Jo ja tev kāds "ragana" ko tādu piebur .. no tevis arī tiek ņemts... varbūt uzreiz tu par to nemaksā, bet pēc kāda laika, vai arī tavi bērni.
Man paziņas dēlam bij līdzīgi.. pēc tam kad viņš uzzināja,ko siea bija izdarījusi.. viņam pret viņu bija tāds naids...
Jo "pieburtais" vairs nav ar savu es.. viņš ir kā zombijs, kā menesserdzīgs.

silva9 4. decembris 2010 23:01

Nu mīļš ar varu nebūsi un gājējus nevag turēt,lai iet.Man liekas,kad izlietu ūdeni nevar sasmelt.Cilvēku piespiedu kārtā kaut kur virzīt nu pat ,ja kādam liekas,kad pareizā virzienā domāju,kad nav labi un nekas labs rezultātā nebūs.

miranda 4. decembris 2010 22:42

Vājprāts!
Par to noteikti nāksies dārgi samaksāt. Ne velti saka, ka velnam tiem atdota dvēsele šādos gadījumos.

smukaa 4. decembris 2010 22:42

ja,kas,tad kaada var izveersties un par sho teemu uzrakstiit blogu!

1 2