Internetveikals yourstore.lv

ellakinka
ellakinka 19. septembris 2012 21:42

Dažas meitenes vēlējās, lai padalos ar pieredzi, tad nu saku, ka veiksmīgi esmu saņēmusi sūtījumu no www.yourstore.lv un nenožēloju. Veikals ir uzticams (neskatoties uz greizajiem google tulkojumiem). Man ir vairāki topiņi, kleita, apakšveļa, bikses un t-krekli atvasei, kā arī par lētām naudām esmu tikusi pie L`Oreal tušas un šampūniem. Viss der (jāņem vērā, ka pieaugušo apģērbs jāpasūta vienu izmēru mazāks), viss patīk, viss apmierina, apakšveļa ir pārsteidzoši kvalitatīva un kosmētika viennozīmīgi ir oriģinālā. Nākamreiz plānoju iegādāties savas mīļākās Versaces smaržas, jo izskatās, ka tās yourstore.lv ir lētākas nekā jebkurā citā internetveikalā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ellakinka 19. septembris 2012 21:42

Dažas meitenes vēlējās, lai padalos ar pieredzi, tad nu saku, ka veiksmīgi esmu saņēmusi sūtījumu no www.yourstore.lv un nenožēloju. Veikals ir uzticams (neskatoties uz greizajiem google tulkojumiem).
Man ir vairāki topiņi, kleita, apakšveļa, bikses un t-krekli atvasei, kā arī par lētām naudām esmu tikusi pie L`Oreal tušas un šampūniem. Viss der (jāņem vērā, ka pieaugušo apģērbs jāpasūta vienu izmēru mazāks), viss patīk, viss apmierina, apakšveļa ir pārsteidzoši kvalitatīva un kosmētika viennozīmīgi ir oriģinālā.
Nākamreiz plānoju iegādāties savas mīļākās Versaces smaržas, jo izskatās, ka tās yourstore.lv ir lētākas nekā jebkurā citā internetveikalā!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā