Interneta veikali?

jana
jana 12. septembris 2010 19:40

Meitenes, padalieties ar savu pieredzi! Es meklēju kādu interneta veikalu, kur ir nopērkami salīdzinoši lēti un kvalitatīvi apģērbi, kā arī apavi bērniem un pieaugušajiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
melissajohns 10. janvāris 2022 18:05 inny

I ordered my clothes and boots on weds 29th December and paid standard delivery so wasn't expecting delivery for 7 to 10 working days but received my items today (Tues 4th Jan) so that was great. I also used Dorothy Perkins Promo Code to get more discount on my order.

https://www.couponoutlet.org/deals/us.dorothyperkins.com

kary7 21. februāris 2011 21:12

Un kur C&A mājas lapā var ielogoties, lai pārbaudītu sava pasūtījuma statusu?

kary7 21. februāris 2011 21:11

Jautājums Aranzai...

Es veicu pasūtījumu C&A, bankā nauda ir rezervēta, bet nekāds paziņojums/apstiprinājums no C&A uz epastu nav atnācis :( vai tā arī jābūt?

jana 13. septembris 2010 19:02

Paldies Sandij!
Man jau arī vajag bērniem un šo to arī sev, man patika tur pāris lietiņas. Piem. sieviešu zeķes vēsākam laikam, lēti un labi. Mazie man visu kosmiskā ātrumā noplēš, īpaši vecākais, kuram ir talants noplēst bikses vismaz reizi mēnesī.

aranza 13. septembris 2010 16:01

sandija
par sieviešu un vispār pieaugušo drēbēm piekrītu - neko tur neesmu ņēmusi, jo neuzrunā, bet bērniem man šķiet super smukas drēbītes :)

sandija 13. septembris 2010 15:37

jana

C&A kvalitāte drēbēm ir laba, tikai jārēķinās, ka tā nav nekāda augstā mode:) Drēbes ir tāds basic variants. Bērniem ideāli, jo maksā lēti un viņi ātri aug.

svabits 13. septembris 2010 15:29

inny tev no tās dorotejas perkinas ir promotion code? es tur žaketi noskatijos tik pagaidam nesapratu ka nopirkt :-)

janna 13. septembris 2010 15:01

Vai www.cunda.de mājaslapā ir atsevišķa sadaļa izpārdošana?

tigeriene 13. septembris 2010 14:25

klau, vai kada meitene pirks no cunda.de? es varetu pievienoties....

ambera 13. septembris 2010 12:36

Paldies Inny par info:)

jana 13. septembris 2010 12:17

paldies aranza!
Apskatīju cunda mājaslapu, neticami lēti!!! Tagad tikai jāmēģina....

jana 13. septembris 2010 12:17

paldies aranza!
Apskatīju cunda mājaslapu, neticami lēti!!! Tagad tikai jāmēģina....

jana 13. septembris 2010 12:12

Paldies jaukās par risinājumiem!

inny 13. septembris 2010 01:31

http://shop.hm.com/gb/?action=viewhome

H&M nešipo uz LV, bet Vācijā tava dēla krustmāte varēs gan nopirkt! :)

ambera 13. septembris 2010 01:16

Es apskatīšos C&A mājas lapā un varēšu sava dēla krustmātei pateikt, ko nopirkt veikalā , KAD šajā nedēļā brauks uz Vāciju/
Vai kada meitene nezin H&M mājas lapa kāda ir?

ambera 13. septembris 2010 00:54

Es kad braucu uz Vāciju iepērkos C&A un H&M veikalā . es labprāt pasūtītu no C&A , bet esmu šajā lietā iesācēja un neko nesaprotu:( Man dēliņam lielākā daļa drēbes no šiem veikaliem kvalitāte laba! Pati arī nēsāju!

aranza 12. septembris 2010 23:00

nu kā - ieej www.cunda.de Spied, piem., uz "woman" vai cita un labajā pusē izvēlies apakšsadaļas.

smukaa 12. septembris 2010 22:57

Es nesaprotu kaa tajaa C&A var paskatiities apgeerbus?

inny 12. septembris 2010 21:59

Manam kundziņam ir C&A šortiņi. Super! Cik jau sašmulēti (khm.. pa darīšanām..:)), mazgāti un visādi citādi mocīti, izskatās kā jauni. Mazajam tie ir vismīļākie šorti :) Ja tie vēl žūst, vienalga paķer.

aranza 12. septembris 2010 21:39

Jā rebeka, lbss lapā viss ir rakstīts. C&A vispār uz atlaidēm visi kā traki pērkas, īpaši uz atlaidēm. Vienkārši izķer. Un es ar ķeru ;) Man mazais viss iekš Vinnija Pūka :D Pēdējoreiz bija akcijas + piegādes Vācijas robežās bez maksas. Nu tad vispār pa čīpo. Gaidu savu paciņu otrdien pienākam LV. C&A var uzlikt, lai jaunumi nāk uz epastu un tad vienmēr zinu, ka viņiem atkal piegādes. Ja ir puslīdz saprotama vācu valoda vai vismaz Tildes kundze datorā, tad problēmām nevajadzētu būt :)

aranza 12. septembris 2010 21:33

Jā, es daru tā, ka pati sataisu pasūtījumu iekš cunda.de, tad tur ir jāreģistrējas. Reģistrējoties norādu LBSS adresi Vācijā kā savu. Tad eju iekšā LBSS.lv un taisu pasūtījumu viņiem sadaļā PIRKUMS (tur arī iepriekš jāreģistrējas). Viņi saņem manu paku, kas atnāk uz mana vārda (ar ko reģistrējos cundā) un sūta to uz LV. Palasiet jautājumus/atbildes iekš lbss.lv Tas nav nekas sarežģīts, kaut sākotnēji tā šķiet. Un tas ir droši! Es jau tiešām kādu 7to reizi pasūtu. Nekad nav bijušas nekādas problēmas! Var redzēt Bilances sadaļā, kur paka atrodas, vai jau pienākusi viņu noliktavā un kad tā sāk ceļu uz LV un pienāk viņu noliktavā Latvijā. Vispār viņi šipo no visām Eiropas valstīm, tā, ka var pasūtīt no kurienes sirds kāro un dabūt pilnīgi visu no lapām, kas nešipo uz LV. Vienīgi no ASV neesot izdevīgi, jo nodokļi utml.

Rebeka 12. septembris 2010 21:30

tajā lbss mājas lpp vis rakstīts, kas un kā!! :)

sandija 12. septembris 2010 20:57

jā, mani ari interese, ka notiek ta pasutisana no cunda.de un to lbss.lv - ka tas viss darbojas kopa?

inny 12. septembris 2010 20:49

aranza

tu pa tiešo ej www.cunda.de un veic pasūtījumu vai... kā tas darbojas? īsti nesapratu. pasūtījums kā citādi jāapstiprina?

1 2

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā