Ikea

mazaa raganina
mazaa raganina 15. augusts 2010 00:42

Sveikas,meitenes! Pastāstiet savu pieredzi ar Ikea produktiem,kādas Jūsu domas?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lauriite 13. oktobris 2010 09:35

Mums ir gandrīz visas mēbeles viesistabā no IKEA- kalpo jau 3 gadus.

mazaa raganina 1. septembris 2010 21:19

Paldies par info.

baibs 1. septembris 2010 20:58

Atsūtot pieprasījumu uz e-pastu: ikea.lietas@inbox.lv jūs saņemsiet pasūtījuma lapu, kuru aizpildot jūs redzēsiet cenu latos ar piegādi līdz jums.

mazaa raganina 1. septembris 2010 16:12

baibs-un kāds pie Jums ir uzcenojums par piegādi?

baibs 1. septembris 2010 01:24

Ja ir interese varam piegādāt visu nepieciešamo no IKEA sākot ar mēbelēm un beidzot ar viss mazākiem sīkumiem, kas lieliski papildina jebkuru interjeru.
Ieskaties: www.draugiem.lv/ikea.lietas.lv
Pievienojies un visus jaunumus uzzini pirmais.

mazaa raganina 25. augusts 2010 11:40

I-netā jau ir apskatāms jaunais 2011.gada katalogs.

imitation 25. augusts 2010 11:03

Tirdzniecibas centra "Domina" šo svētdien uzgāju neredzētu veikaliņu. Iegāju apskatīties un visa prece, ko tur pārdeva bija no Ikea. Mani iepriecināja, gan cenas, gan kvalitāte. Protams virtuvi tur iegādāties nevarēja, bet man ļoti patika bērnu mēbeļu, lietiņu stūrītis.:-)

mazaa raganina 25. augusts 2010 09:51

Meitenes,man jautājums.Varbūt kāda no Jums ir iegādājusies Ikea virtuvi?Man vajag padomu!

sandija 25. augusts 2010 09:40

Visa Māmiņu Kluba studija ir Ikea!

sherija 25. augusts 2010 01:14

Esmu redzējusi, ka arī LV tiek ievestas IKEA mēbeles- daži veikalnieki to "slēpj", bet citi gluži pretēji- reklamē. Pati tur neesmu bijusi, bet esmu lasījusi sludinājumus, ka pārsvarā , laikam, tur tikai mēbeles ir:-( pārēja produkcija minimālā sortimentā:-(((
paskaites:
www.irideja.lv
www.da-net.lv u.c., iemet google.lv IKEA Latvijā un izmetīs vairākus vairantus

rozhuks 20. augusts 2010 23:07

Man patīk Ikea stiliņš,viss ir interesants un kaut kur neredzēts!
Man māsa sūtīja no Varšavas,tā kā bija gandrīz vai pilns busiņš,tad tas pat atmaksājās,par visu kopā samaksāja gandrīz vai divtik lētāk nekā ja pirktu Latvija sūdus!!!
Atvainojos par izteicienu!

mazaa raganina 20. augusts 2010 19:11

Pēc pāris dienām būs jaunais ikea katalogs.Man vislabāk patīk ikea.pl.

mazaa raganina 19. augusts 2010 16:48

Tuvākais Ikea veikals ir Varšavā (braucot no Latvijas puses tuvāk ir Ikea Targovek)diemžēl...

vinettagirl 19. augusts 2010 16:38

kur LV ir IKEA veikals?

dunkelheit 18. augusts 2010 09:57

man šausmīgi patīk viņiem no mīkstajām mantiņām tās mazās žurciņas, man pašai gultā viena mētājas :D

mazaa raganina 17. augusts 2010 19:35

Man arī,man arī aizkari,tepiķis,krēsls un visādi nieki ir no Ikea,bērnistabā arī daudazs lietiņas. Tātad es neesmu viena tāda Ikea fane...fūuuu.

dunkelheit 17. augusts 2010 18:42

Man no ikea ir visa viesistaba, pat aizkari un tepiķis. Esmu sajūsmā par to mazliet askētisko stilu viņiem. Pērku tur arī traukus un dažādus sadzīves priekšmetus. Lai gan mēbeļu kvalitāte ir laba, tomēr tas nav gluži kas tāds, ko tagad 10 gadus varēs lietot.

Rebeka 17. augusts 2010 14:09

Cik esmu redzējusi dizains tāds stilīgs, bet par kvalitati nezinu!

mazaa raganina 16. augusts 2010 17:50

Pirmo reizi esot Ikea veikalā mani pārņēma šoks,jo biju sadomājusies savā galvā nezin ko un likās,ka man nekas tur nepatīk.Bet,jo ilgāk staigāju pa veikalu,jo vairāk tas mani apbūra un ievilka savā varā.Tagad esmu liela Ikea fane,man par izdevās tikt pie Ikea Family kartes. Ir lietas,kas man nepatīk,piemēram dīvāni,bet toties virtuves ir fantastiskas,padomāts pilnīgi par katru nieciņu. Šogad plānoju doties pēc virtuves iekārtas. Skatos, ka Jysk parādās līdzīgas lietiņas kā Ikea,bet tomēr ar zemāku kvalitāti. Dažas lietas pat identiskas piem.pītie groziņi. Pie tam vēl daudzas lietas tiek ražotas tepat Latvijā.

16. augusts 2010 17:26

Ļoti labs veikals! Ļoti stilīgi un lēti. Ja dzīvo valstī, kur ir Ikea, tad tas ir tāds studentu stils, jo mantas ir lētas un vidējas kvalitātes. Gadās redzēt arī ģimenes iepērkoties, bet novēroju, ka tomēr attieksme tāda nievājoša. Sapirkties Ikea un vest uz Latviju vēl ir ok, jo cilvēki brendu nezina un nezina, no kurienes Tev tāds puķpods.

mazaa raganina 16. augusts 2010 15:29

Labrīt!!!!Neviena nekad nav iepirkusies Ikea???

mazaa raganina 15. augusts 2010 00:42

Sveikas,meitenes!
Pastāstiet savu pieredzi ar Ikea produktiem,kādas Jūsu domas?