Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Lai brīnumskaisti svētki katrā mājā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 11. decembris 2018 13:49 -Scarlett-

Jā, nu bikiņ ir gan attālums - bet ir risinājums - mammu jāizraksta pie sevis uz svētkiem :D

Linduchy 11. decembris 2018 13:48 -Scarlett-

Man mamma lielajā salātu bļodā neliek klāt majonēzi, tad ilgāk saglabājas svaigi, neieskābst. A man tieši garšo tad, kad ir tikko bik-bik ieskābuši - es tāda dīvaina :D

Ciao 11. decembris 2018 13:48 Linduchy

nu man vairaak kaa 2000km , tomeer buus shkeerslis :D

Linduchy 11. decembris 2018 13:47 -Scarlett-

Jā, nu man līdz mammai 5km :D Nav baigais gaisa gabals :D Bet arī tad, kad dzīvoju 70km attālumā - tas nebija šķērslis, lai vestu mājās mammas sagatavotos gardumus :D

Ciao 11. decembris 2018 13:42

ehh rososls, ja man vinu eestu visi, vareetu shnikaat spaini, bet es vieniigaa eedaaja... turklaat deel gurkjiisiem , zirniisiem aatri bojaajas rosols

KRX 11. decembris 2018 13:39 pece

Jā, tikai mans jaunskundziņš pēdējā laikā izdomājis, ka grib rosolu bez zirņiem! Tad nu omīte cītīgi atliek vienu bļodiņu malā vienmēr - bez zirnīšiem (L):$:D

KRX 11. decembris 2018 13:38

Tieši stāsts par manu mammu! :D Viņa arī bieži vien sašķin mums i rosolu, i šubu, i citaus eksperimentus. Es tikai priecājos un ņemu visu, ko dod! Man prieks un viņai vēl lielāks prieks!

pece 11. decembris 2018 13:37

Rosolam būs būt ;) Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, rosolu iecienījuši pat bērni.

Ciao 11. decembris 2018 13:36 Linduchy

Labi ka ir mamma, kAs dziivo tuvu un grib uzshnikaat salaatus :D

Linduchy 11. decembris 2018 13:19 -Scarlett-

Nju, viņai tāpat nav ko darīt - sēž pie tv un paralēli šņikā salātus :D :D :D
Labi, ka ir mamma (inlove)

Ciao 11. decembris 2018 13:15 Linduchy

mammma uz izkjersanu :D

Linduchy 11. decembris 2018 12:47 -Scarlett-

hahhahah, tikko parunāju ar mammu - izrādās, ka mana māsasmeita jau pasūtījusi uz svētkiem mammas taisītu skumbriju kažokā :D :D :D

Ciao 11. decembris 2018 12:20 Linduchy

ohh es ar gribu rosolu., varbuut uztaisiisu :D Bet sveetkiem loti sagribeejaas pasteeti ar bruuklenu ievaariijumu. (L)

Linduchy 11. decembris 2018 12:17

Vispār es varētu aizvest mammai produktus - lai viņa uztaisa man lielu bļodu ar rasolu :D Bet to gan nevienam nedošu...nu lab, varbūt vīram...tikai varbūt :D

Linduchy 11. decembris 2018 12:16 -Scarlett-

Tādā ziņā labs ir rasolus - uztaisi vienreiz, ēd veselu nedēļu :D

Ciao 11. decembris 2018 12:10 Linduchy

ok., izklausaas labi :)
pashlaik esmu sataisiijusi sarakstu ar eedieniem kuri var kalpot kaa uzkodas uz sviestmaizeem pie krekeriem otrajaa un treshajaa dienaa, gribas gatavot taa, ka visas sveetku dienas dziivojos uz uzkodaam peec tam :D lai nav jaagatavo . Mums sveetku vakaraa buus ciemini arii,

Linduchy 11. decembris 2018 12:00 -Scarlett-

Man ir plūmes...tās izmērcēšu brendijā un pārklāšu ar glazūru - nekāda īpašā māksla tā nav :D

Ciao 11. decembris 2018 11:51 Linduchy

ouu Tu pati taisiii pluumes sokolaadee??? Baigais malacis. Man bija taada pati doma, bet ar zemeneem :D
Un es pilniigi piekriitu, vergot nevajaga un ja bars ar cilveekiem, tad tikai grozinu variants, super :)

Linduchy 11. decembris 2018 11:43 -Scarlett-

:D A vot par ēšanu es vēl neesmu domājusi :D
Nopirku piparkūku formiņu cūciņas formā :D Būs man piparkūkas ar balti-rozā glazūru - tas ir 100% :D
Vēl man būs plūmes šokolādes glazūrā - tas arī ir 100%, jo jau nopirku šokolādes ķieģeli (kilogramīgu) :D
Par nopietno ēšanu - nezinu, iespējams, ka iemetīšu krāsnī vistu (vēl naf izdomāts, kādā marinādē) + noteikti tad būs kartupelīši ar sviestu, ķiploku un rozmarīnu.
No salātiem....mani pēdējā laikā īpaši uzrunā biešu lapiņas. Iespējams, tad tās arī tiks liktas par pamatu salātiem + klāt paprika, kukurūza, sarkanie sīpoli + vēl kaut kas :D Experimento :D
Un ja es nenoslinkošu, tad uztaps ķirbja-smilšērkšķu kūka (sugra-free, gluten-free) :D Bet tas tikai tajā gadījumā, ja es nenoslinkošu :D

Un pēdējās dienās draugi intensīvi prašņā par Jaunā gada sagaidīšanas plāniem.... Es klusēju kā partizāns :D Ja gribēs vākties kopā, tad tikai un vienīgi ar groziņiem, es negribu visu dienu vergot pa virtuvi :D

Ciao 11. decembris 2018 11:30 Linduchy

Tev baigi nopietni izdekoreets :) Man tik vien kaa gaisminas un svechturi, veel domaaju ko man gribas pieklibinaat, egles nebuus ...
nu un eest.. ko eest? :D

Linduchy 11. decembris 2018 11:17 pece

Hmm, nemācēšu gan ieteikt zilu tušu. Neesmu pievērsusi uzmanību tādām :)

Linduchy 11. decembris 2018 11:17 -Scarlett-

(hi) Es ar vienu aci palūru...un ar vienu roku varu paklabināt :D
Nju, man mājās ir egle, izrotāta ar zelta krāsas bumbuļiem, enģelīšiem un kurpītēm :D
Vēl ir galda sveč-dekors ar bumbuļiem un briedīšiem. Pie loga ir piekārta LED sniegpārsliņa. Virtuvē uzliku puansetiju pušķi un svečturi apsnigušas mājiņas formā. Āra dekorēšanai vēl aizvien neesmu pieķērusies :D

Ciao 11. decembris 2018 10:52

nja., sarunas klusumaaa... it kaa ne pirmo reizi, bet sodien seezh uz pleca tarkshkjiitis :D

Ciao 11. decembris 2018 08:27

Labriit.,

pece., nav ne mazaakaas jausmas par zilu tusu,bet varbuut Lancome ir? Taa ir vieniigaa firma ko lietoju, laba birstiite, noturiiga dabiiga efekta tusha :)

Meitenes, staastat kaa dekoreejat maaju? Ko gatavosiet, ko daavinaasiet? Gribas pasmelties idejas :)

pece 11. decembris 2018 07:56

Labrīt otrdienā! Nedēļa ir iesākusi savu ritumu ar paātrinājumu un solās būt piesātināta.

Mana mīļā dzintars zilā skrostu tuša iet uz galu un ar steigu vajag jaunu, bet šo nekur neatrodu. Dzintars bodēs sola, ka kaut kad būs, varbūt. Lūdzu iesakiet kādu citu izteikti zilu skrosptu tušu.

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 186

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā