Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Lai brīnumskaisti svētki katrā mājā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 21. decembris 2018 09:02 pece

Tam gan es varu piekrist - ja ir vēlēšanās, tad var pats nopirkt, piedomājot par to, kur to visu likt, kā izskatīsies. Bet dāvināt citam cilvēkam tikai ķeksīša pēc nav pārdomāti.

Un vēl - man šķiet kaut kā jokaini, ja dāvina 1 eglītes rotājumu. Tas vispār ir kaut kas WTF :D Kur lai liek to 1 mantiņu? :D Nu labi, manā gadījumā - tas sīkais štruntiņš gan jau, ka noderēs kādā fotosesijā :D Bet tā.... (emo)

pece 21. decembris 2018 08:50

Smuklietiņām nav ne vainas, bet ne kaudzēm un plauktos gribu redzēt tādus kādi man tīk. Man bija sadāvināti dažādi ziemassvētku svečturi - salavecīši, eglītes, tādi pilnīgi nepraktiski un nespēju nekādi tiem rast mājās vietu, gulēja kastē, kamēr atradu gribētāju. Labu nodomu dāvāti, bet neiedzīvojās.

Shalako 20. decembris 2018 17:54 -Scarlett-

Cik interesanti ;)

A es gan labprāt mūsmājām vēl atrastu snow globe, tādu, kas patiktu un iederētos. Kaut kad pirms pāris vairākiem gadiem redzēju fantastisku Kopenhāgenas lidostā, bet toreiz nebija laika, kopš tā laika it kā smukus redzu, bet vienmēr kaut kas bišķiņ nepatīk :D

Linduchy 20. decembris 2018 17:19 -Scarlett-

ROFLROFLROFL
A mani šodien uz 1h ieslēdza veikalā....izlasīju visus iespējamos žurnālus

Ciao 20. decembris 2018 16:46 Linduchy

sodien biju taadaa wuhuu sokaa, ietraapiiju kiiniesu tirguu, .. tur ir viss.. viss ko vajaga un viss ko nevajaga,.. sajutos kaa Alise Briinumzemee :D

Ciao 20. decembris 2018 16:45 Shalako

nav dekori :D Viena siena ir fotograafiju siena. Blakus TV sienai ir graamatu plaukts, tikai graamataam, paarsvaraa romaani un pavaaru graamtas... Maajas dekori uz Ziemassveetkiem ir gaisminas, adventes sveces, kuras ir inciigi sataisiitas (varbuut kaut kad taps blogs) un amarilli lielaa podaa. Figuurinas un tamliidzigas lietas muusu maajaas nav.

thezeezee 20. decembris 2018 16:36 Shalako

Man mājās stāv tikai pāris interjera dekori, gleznas, fotogrāfijas rāmīšos, bet nekādas figūriņas utt.štrunti toč nav. Bet kā jau teicu - katram savs :)

Linduchy 20. decembris 2018 16:36

Bet kopumā - es vairāk priecājos par ēdamām, dzeramām un noderīgām dāvanām - piemēram, to pašu kopjošo kosmētiku, ziepes, arī sveces, jo tās es ikdienā visu laiku dedzinu :)

Linduchy 20. decembris 2018 16:35 Shalako

Es arī dekorus interjerā mainu atbilstoši svētkiem :)

Shalako 20. decembris 2018 16:34

man liekas, ka tā tāda nedaudz nepamatota loriņu heitošanas mode, jo, ja loriņi ir pieskaņoti mājas interjeram, tad tie dod papildus mājīgumu un personiskāku atmosfēru.
Nerunāju par loriņu dāvināšanu ķeksīša pēc.

Shalako 20. decembris 2018 16:31

Nu labi, tīri intereses pēc, a kas jums stāv mājās plauktos? :)
Es nezinu, man, piem. plaukti nav pārbāzti, turklāt to saturu kārtoju atbilstošu sezonai. Piem. tagad uz "plauktiem-istabas atdalītāja" katrā lodziņā pa 1 vai pāris dekorācijām - ZSV puķe, citā pāris ZSV loriņi, citā albūmgrāmata, u.tml. Viss saskaņots :)

Linduchy 20. decembris 2018 16:27

Man patīk ēdamas dāvanas - putekļus tok nekrāj :D

thezeezee 20. decembris 2018 16:24 pece

Es esmu arī pret tādiem štruntiem, kas krāj putekļus - visādas mantiņas, tematiskie loriņi un figūriņas. Veikalā tie izskatās burvīgi, bet mājās ir kārtējais nevajadzīgais štrunts. Esmu ļoti praktisku dāvanu piekritēja :D... Mēs draugiem arī dāvinām praktiskas dāvanas - gardu sieru izlase, kāda delikatese utt.. :)

Shalako 20. decembris 2018 16:16

Es pieeju vieglāk tām ēdamām šoko figūriņām, nemeklējot tur dziļāku domu ar šausmām par galvas ēšanu, turklāt var jau sākt ēst no otra gala, kā to daru es :))) Bet nu es attiecībā uz tādām dāvaniņām neesmu ķimperlīgs cilvēks, man viss, kas ēdams un praktiski pielietojams šķiet laba dāvana. Ar loriņiem sarežģītāk, jo tie man patīk, bet ne jebkuri. Piem. baltā-sudrabotā krāsā smukie ZSV loriņi, sniega bumbas, eņģelīši utml.ļoti patīk, es pat mums vienu jaunu loriņu nopirku - skaista ziemas balta kompozīcija ar baltām eglītēm un baltu stirniņu, izgaismotas ar pāris lampiņām. Ļoti smuki izskatās uz plaukta. :) Bet, ja nezin loriņu gaumi, tad, protams, ir kā arī... visi tie bezgaumīgi raibie, un, ja vēl ar gadu virsū, tā tiešām lieki izmesta naudiņa.

Ciao 20. decembris 2018 15:50

ou nu par daavanaam loterijai, mees pirmkaart vieniigie pirksim daavaninas un tas buus fun pasaakums pateicoties peces ierosinaajumam.. man jau sadomaata ir ideja.. un seit tas nav populaari daavinaat daavanas, iznemot beerniem. Ko es veelos sogad .. tiesi to daavinaashanas prieku .. nu jaa nebuus katram paardomaata daavana, tomeer man skiet, ka neviens nesmaadees saimnieciibaa noderiigas lietas.. labaak lai noder saimnieciibaa, kaa kraaj puteklus plauktinaa :D

pece 20. decembris 2018 15:10

Man nav nekas pret medu un ziepēm - tas vienmēr siamniecībā noder. Ar svecēm tas jau ir mazliet sarežģītāki, man nepatīk sintētiski smaržojošās sveces, līdz ar to tādām nebūtu pielietojuma.

Labāk sveces un ziepes, nekā smukiņš suvenīriņš vecītis piemēram, kuru nesaproti, kur iebāzt pēc tam. Vai 15-tā krājkasīte.

thezeezee 20. decembris 2018 14:50

.. man laikam šajā svētku jezgā ir diezgan nepopulārs viedoklis, bet visas tās sveces, ziepes un medus burciņas galīgi nav foršas dāvanas, manuprāt. Kā saka - katram savs, bet man šīs dāvanas šķiet pilnīgs ķeksīša princips, nevis forša dāvana. Protams, ja ir loterija - grūti nopirkt ko tādu, kas jebkuram patiks.. :)

Nymph 20. decembris 2018 14:40 pece

Vai ne? Tāpat kā visi tie šokolādes, marcipāna u.c. zvēriņi, salavecīši u.t.t. - ir forši, kamēr ir vienā gabalā un nav jādomā, no kura gala to sākt ēst :D

Shalako 20. decembris 2018 14:27 pece

nu kaķīti nē, bet teiksim eglīte... nez, man liekas normāli :D Rīgā tāda bija un viņa smuki dega, pa rindiņai un visu laiku saglabājās tā eglītes forma.

pece 20. decembris 2018 14:11

Sveces eglītes un sveces zvēriņi man nav saprotamas. Aizdedz sveci romantiskai noskaņai un vēro kā izkūst kaķīša galva.....

Shalako 20. decembris 2018 13:03

Čau! (hi)
Jā, pievienojos Linduchy, man arī liekas, ka loterijām labi ir pašgatavoti saldumi vai nelielas ēdamas, kā arī dekoratīvas lietiņas - medus/ievārījumu/curdu burciņas, dažādas tējas/kafijas, protams, saldumu klāsts ļoti plašs no cepumiem, karamelēm, šoko līdz pīrādzīņiem utml. :) Var arī kaut ko sāļu, piem. nevis saldos cepumus, bet otrādāk, kādus siera cepumus...
Un, protams, vienmēr noder sveces - šajā gadījumā, ja jau tie ir ZSV, tad izvēlētos ko tematiski atbilstošu - sveces eglītes, sniegavīru utml. formās vai aromātiskās, lai tas ir vairāk personiskāk nekā vienkārši parastas sveces, kuras it kā vienmēr noder, bet tajā pašā laikā nav nekas tāds special tieši šim laikam... :)
Ak jā, arī ziepes man liekas ir noderīgas... nu tā, man jau liekas, ka ir ļoti daudz foršu lietiņu, gan ēdamu, gan nē, kuras var gan noderēt, gan papriecēt.

pece 20. decembris 2018 08:56

Labrīt,
Vakar bija dikti jauks ziemassvētku vakars korī. Padziedājām, parunājām, forši.
Šodien jāsaņemas gali darbā jānokopj un jāizskrien pa bodēm pēc dāvanām.

Linduchy 19. decembris 2018 16:02 -Scarlett-

Galvenais, lai no tās romantiskās iepazīšanās nesanāk ziepes...piemēram, ja cilvēks jau ir attiecībās :D

Ciao 19. decembris 2018 14:04 Linduchy

ziepes, romantiska iepazisanaas :D LABS

Linduchy 19. decembris 2018 13:38 -Scarlett-

Mašīna - ceļojums/jauna auto iegāde
Medus - stipra veselība/salds gads
Tēja - jauni draugi/viesu uzņemšana
Ziepes - romantiska iepazīšanās/kaislīgas attiecības jaunajā gadā
Mantiņa - bagātība

1 2 3 4 5 ... 186

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā