Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Lai brīnumskaisti svētki katrā mājā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 9. janvāris 2018 09:23 chika

..komentārs par vīru labs :D

thezeezee 9. janvāris 2018 09:23

Labrīt jaunā pļāpiņu vietā! Pareizi ir - jauns gads un jaunas pļāpas :)

Par mobilajiem runājot - man arī riktīgi besī runāt pa telefonu sabiedriskajā transportā vai jebkurā citā sabiedriskā vietā, es pat varu neatbildēt uz zvaniem un atzvanīt, kad esmu nonākusi mājās.

Savukārt, telefonu bikstītāji sabiedriskajā transportā netrūkst un man dažreiz gribas jautāt - vai tiešām cilvēkiem neinteresē, kas notiek aiz loga? Kā pilsētā dzīve kūsā? Kas mainījies ielās? Nē, visiem kakli nospriegoti un skats uz leju savā viedtālrunī

pece 9. janvāris 2018 09:16

Par mobilo lietošanu - mani vairāk besī, ka cilvēki tagad pat uz poda bez tel. neiet. Ja pāris stundas neesi reaģējis, tad bez maz izsludina par bezvēsts pazudušu.

Darbā jau arī - sēdi sapulcē un puse bakstās telefonos. Ja runātos uz vietas un tagad, daudz ko varētu atrisināt raitāk, bet visi skrien, pa virsu kaut ko sagrābsta un pēc tam brīnās, ka puse gar auzīm paslīdējuse.

chika 9. janvāris 2018 09:05

Nu re - vieniem patīk, vieniem nepatīk tā citu pļāpāšana pa telefonu! Tā kā es sabiedrībā neuzturos - tad īpaši par to neuztraucos, lai tak cilvēks runā, ja jau viņam trūkst uzmanības!!!
Es pati agrāk, ka dzīve bij viens vāveres ritenis, bieži izmantoju laiku no darba uz mājām sabiedriskajā, lai parunātos ar draudzeni ar visu kas uz sirds, jo vnk citā laikā nekad nesanāca. Bet es to centos darīt klusu - cik nu tas bij iespējams.

Arī mani fanscinē tie cilvēki, kam skaļums telefonā ir tik labi uzgriezts, ka tu blakus stāvot arī dzirdi visu ko viņam saka otrs. Arī mans vīrs ir viens no tiem - es parasti par to pasmīkņāju par viņu - saku, ši tā tu mīļāko nenoslēpsi! :D

Emmy 9. janvāris 2018 09:00 pece

Man gan sanāk daudz, toties sabiedriskie pēd.divu gadu laikā nē.
Katram sava sāpīgā vieta :D

pece 9. janvāris 2018 08:59 Emmy

Es reti pa kvartālu staigājot meditēju, tāpēc mani maz uztrauc kvartālā bumsī, bumsī, ja vien tas nav vēlu vakarā zem maniem logiem.
Pēdējā diskotēka zem logiem par laimi bija sen :D

Emmy 9. janvāris 2018 08:55 pece

Ooo jā, tas arī var kaitināt, ir jau tādi kas pat austiņas neliek un tad iet un klausās pa pusi kvartāla.:^)

pece 9. janvāris 2018 08:46

Labrīt!
Man nepatīk sabiedriskās vietās pļāpāt pa mobilo. Bet kopumā pļāpāšana skaļi par privātās dzīves sīkumiem, lieliski atbilst mūsdienu tendencei "es esmu pasaules naba" - ko lai dara, ja citādi cilvēkiem grūti pievērst apkārtējo uzmanību? :D

Mani vairāk kaitina sūdīgaustiņ cilvēki sabiedrsiukajā, kas uzskata, ka visiem jādzird viņu mīļotais bumsī, bumsī. Mo sarunām spēju distancēties un tās vienkārši nedzirdēt, bet tas bumsī, bumsī, īpaši no rītiem, kad vēl gribas domām ļaut klīst pašām vai plānot dienu, tiešām kaitina.

chika 9. janvāris 2018 08:44

(hi)(hi)(hi)
Labs rīts!
Šī jau ir otrā labā ziņa šodien - pirmā bija - nelīst! :D

Emmy 9. janvāris 2018 08:39

Es otraaaa :)

Ooo, jā .... to es arī esmu novērojusi, 5 min iepazīstu cita cilvēka dzīvi, mīlas problēmas utt. Es sabiedriskā vietā vispār klusi un īsi vadu sarunas pa tel.

Linduchy 9. janvāris 2018 08:36

Labs rīts jaunā pļapiņu vietā! :)
Dienas tēma - cilvēki un mobilās sarunas.
Mani reizēm pārsteidz, cik ļoti daži cilvēki mēdz aizmirsties sabiedriskajā transportā, veikalā, parkā uz soliņa - apkārt ir sveši cilvēki, bet sarunā pa telefonu izklāsta visus privātās dzīves sīkumus.

1 ... 183 184 185 186

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā