Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Lai brīnumskaisti svētki katrā mājā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 11. janvāris 2018 09:27 pece

Jā, un tas ir skarbi. Planēta reāli tiek aizdi.... :S

Linduchy 11. janvāris 2018 09:26

Kerstyna, esam bijušas uz viena viļņa vakar :D
Es gan nebiju H&M, bet iegāju Lindexā. Jēziņ, šķiet, ka uz Jelgavu ir atvesti nekur citur nepārdoto lupatu pārpalikumi. Cenas - nav gluži par kapeikām, bet vienalga es nemaksātu pat 7-25 eur par reālu lupatu, kurai ne skata, ne kvalitātes.
Ir, protams, daudz labu veikalu, kur preces tiešām ir perfektas...vienīgi cenas nu gan nav perfektas :D Labas mantas, labi maksā. Par humpalām - nemāku spriest, bet man maz ticās, ka tur dizaineru drēbes var par kapeikām nopirkt. Ja arī pievedumā ir, gan jau, ka darbinieki pirmie izrevidē un tad FB sludinājumos tirgo nost :D

pece 11. janvāris 2018 09:26

Labrīt! Pērku gan jaunas, gan lietotas drēbes kvalitāte ir atšķirīga starp drēbju ražotājiem.

Kuru gan mūsdienās interesē drēbju (vai jebkuras citas preces) ilgmūžība? Mode ir izdomāta, lai pārdotu max daudz preču un sezonas ātri mainās, līdz ar to precei ir jākalpo tikai tik, cik noteikts patērētāju tiesībās - 2 gadi. Vēlams lai pēc tam izjūk :D un pircējs iet pēc jaunas lupatas. Ražošana rullē un pelna, reklāmisti pelna, veikali pelna un visiem labi :D

Emmy 11. janvāris 2018 09:02 chika

RDA cenas ir kosmoss, vismaz kad pēdējo reizi biju. Tad es labāk eju nopērku jaunu. Man tagad uz vasaru vajag jaunu gardarobi, par cik notievēju, viss krīt nost un karājās.

chika 11. janvāris 2018 08:52 Emmy

Es esmu novērojusi, ka lietotās drēbes, kas nāk no Anglijas (RDA) ir labas kvalitātes, bet cena ir graujoša. Jaunas reti, kad pērku, jo esmu pagaidām labi iekārtojusies un man atdod drēbes - gan man, gan bērniem! Līdz ar to es īsti tagad nezinu, kas notietk veikalos. Vienīgi apavus pērku jaunus gan.

Emmy 11. janvāris 2018 08:24 chika

Lietotās drēbes dažreiz cenu ziņā sit pušu jaunās.
Bet esmu novērojusi ka kvalitāte gan mēdz būt labāka.
Es gan, ja ieeju, tad pērku tikai kaut ko, kas noderēs kādai fotosesijai, ikdienas drēbes gan ne. Un arī tikai tad, kad ir baigās atlaides, tā es sev pa 50 centiem nopirku “mauksvārku” :D es tā viņus saucu, ikdienā ne, bet kādai tādai bildei, der. Yap, esmu dīvaine :D

Emmy 11. janvāris 2018 08:22

Labs rīts.
Laiks tā skrien... sāku baidīties ka līdz siltajai sezonai viss ar moto saistītais nebūs pabeigts. Bet labi, esmu optimiste .:)
Šodien jau 4diena, nedaudz savādāka diena būs, ar mazo brauksim uz kkādu bēbīšu skolu, stundu varēs izklaidēties ar citien bērniem, bet neticu ka būs sajūsmā :D bet jāpamēģina ir,

chika 11. janvāris 2018 08:21

Labs rīts dāmas! ;)
Beidzot ir auksts ārā - tik sniegu vajag - izskatās, ka ir cerības uz ziemu!

Nu re - šodien mēs varam parunāt par apģērbu kvalitāti un attiecīgi cenu par to! Vai cena tiešām atbilst apģērba kvalitātei? Un kā ir ar "secondhand" veikaliem ?

Kerstyna 10. janvāris 2018 21:55

Ak jā, par šodienu. Biju vakarpusē aizšalkusi uz Alfu, mazam bērnam zābakus nopirkt, tagad tur atlaides, ne par to stāsts, jo zābakus nopirku. Iedomāju ieiet arī H@M... Tur reizēm var izdevīgi nopirkt cimdus, zeķes, kaut ko bērniem. Šovakar apskatījos piedāvājumu pieaugušām dāmām - Pfff. Kā var maksāt tādu naudu par apģērbu, kuram staipās diegi no vīlēm, vīles pašķības, slikti apstrādātas.... Es pat 1/3 no cenas nepirktu.

Emmy 10. janvāris 2018 19:52 Kerstyna

Man vairāk problēma ir tieši ar vecāka gada gājuma cilvēkiem, tie jau raduši ka visu laiku mutei jākustas :D
Dod konfekti, saku, paldies, nevēlos, bet nē...grūž ar varu, jāņem un viss, ok,paņemu un ielieku kabatā, pēc tam atdodu draugam...

Kerstyna 10. janvāris 2018 19:50 Emmy

Laimīgā kārtā mūsu ciltī ēšanas kults nav populārs, laimīgā kāŗtā, līdz ar to neviens nepārdzīvo, ka es pieklājīgi atsakos no lietām, kas nav manā racionā..
Un nevienam nav nekautkāda daļa gar to, ko es ēdu vai neēdu.

Emmy 10. janvāris 2018 19:50 -Scarlett-

Latvietis vispār uzskata, ja nav kartupeļi + gaļa un salāti, tas nav ēdiens. Protams, ne jau visiem. :)
Bet jā, kamēr neesi uzkrāmējis vulkānu uz šķīvja, tikmēr Tu neēd...
Man gaļa vispār nemaz tā neprasās un negribas.
Un vispār, kāda kuram daļa ko ēdam, galvenais, lai pašam ir labi. :) Es taču nelienu cita šķīvī un nemācu, tas nav labi, tā nav labi... nu bet, lūdzu, gribi, ēd, tikai neuzmācies man ar to :D

Ciao 10. janvāris 2018 18:58 Emmy

mums bija nesen paliels radu saiets un mūsu lokā ir tādi interesanti personāži, kuriem vienmēr ir pareizākais viedoklis par VISU... mēs klausījāmies par to, ka mūsu ēdienkarte ir faktiski tikai zāle :D Mūs tas uzjautrināja, jo tas vienkārši parāda, cik vājas ir zināšanas par ēdienu kā tādu... un to, ka makaroini, vai maize un lērums gaļas dažādās mērcēs kādam ir vienīgais īstais ēdiens no kā var paēst... un jā mēs visā lokā esam slaidākie, lai gan mums ir vienalga citu izmēŗi, nez kapēc citiem tomēr ļoti traucē mūsu izmēri :D Tā ir... jap

Emmy 10. janvāris 2018 17:58 -Scarlett-

Es jau arī ne.
Nu jau sāk pierast, ja atsaku kaut ko no tā visa. Drīz piedāvās tikai ūdeni :D nezinu kāpēc radies priekšstats, ka veselīga ēšana ir NEĒŠANA. Nu nav tā. Un ja es jūtos labi, organisms neprotestē utt,kāpēc neēst tā. Enerģijas ir daudz reiz vairāk nekā piebāžot sevi ar eļļainiem, trekniem ēdieniem.
Bet jā, daudzi prasa, nu kā Tu tā varēji, ko Tu darīji, visa atslēga ir gribēšanā un motivācijā... bez tās, nekas nenotiek ilgtermiņā. Cik es pirms tam nesāku “new lice” 2-3 dienas un atkal pie vecajiem niķiem, šoreiz noķēru īsto vilni:)

Ciao 10. janvāris 2018 17:45 Emmy

phh nevienam nav darīšanas gar tavu tievumu , gultas dzīvi utt... ja kādam dikti kārojas cepums, lai ēd... es uz šādiem tekstiem vairs neuzraujos un neviens vairs arī nemēģina spekulēt ROFL

Ciao 10. janvāris 2018 17:43 Shalako

o nu Storiji ir tā, ka tie 24 h figurē, pēc tma pazūd.. tomēr Tu vari viņus pievienot izceļot.. ka snozīmē viņi parādīsies Tavā profilā augšā.. Tu varbū esi pamanījusi, man tā ir.. :)

Emmy 10. janvāris 2018 17:31 -Scarlett-

Es jau jutos ērti, tikai apkārtējie, Tu par tievu, uzēd cepumiņu, ēd ēd ēd.. bet es jau ēdu, tikai sabalansēju visu. Bez saldumiem un citiem našķiem, kas man pirms tam bija.

Emmy 10. janvāris 2018 17:30 Shalako

Nu šāds svars man bija pamatskolas laikā :D
Bet jā -20kg ir nost, rodas sajūta ka pirms tam biju reāla panda.
Sākumā Tev pietiks ar pastaigām, galvenais neko nesasteigt un pasaudzēt sevi

Ciao 10. janvāris 2018 17:26 Emmy

Ja Tu jūties labi svarā, arī pie 55 tad viss ir ok... bet ja jūties dīvaini.... tad pārdomā ēdienkarti, vai visu ēd pietiekami daudz :)

Shalako 10. janvāris 2018 17:25 Emmy

Ooo, riktīgi daudz esi nometusi! Jā, te svarīgi no priekiem nenolaist galīgi zemu, jo, saprotams, ka prieks, gandarījums ir, ka tā laižas un arī redz to progresu un tad sāk likties, a ja nu vēl, ja vēl nedaudz un pamazām var pazust tā robeža :) B

Ahā, jā, arī vingrot uzreiz tā nevarešu, tāpēc, protams, visu pielāgojot pakāpeniski :)

Emmy 10. janvāris 2018 17:21 Shalako

Tu maziņa augumā un cipariņi arī smuki.
Ja man tādi būtu, tad uz mani varētu mācīties kaulu uzbūvi :D
Vispār mans mērķis bija ap 65, tagad ir 59 un turpina krist, bet zem 55 nelaidīšu, es tomēr esmu salīdzinoši gara -170cm, man 55 ir robeža, lai neizskatītos slimīgi tieva.
Galvenais nepārcenties ar tievēšanu uzreiz, īpaši ja mazo barosi ar krūti.

Shalako 10. janvāris 2018 17:16 Emmy

Cik Tu vēl gribi nomest un...vai vajag vēl?
Es pēc tam arī pievienošos Formu tēmā :D Tagad man ir 54kg, t.i. +8,9 kg klāt. Principā rēķinājos, ka +10 kg man būtu pieņemami, redzēs cik kg nosies paši nost un, cik vajadzēs nomest. Jo pēcāk gribētu nomest pāris kg mazāk, kā biju.

Shalako 10. janvāris 2018 17:13 -Scarlett-

Paldies, jā, video poga ir! Vēl jāizmēģina to Storyline, arī pagaidām nebiju izmantojusi, kkā spiežu, bet nesaprotu, kā var tad pievienot to...
aj, ar aplikācijām esmu tumsoņa :D

Emmy 10. janvāris 2018 17:04 Shalako

Nu Tev arī sveicieni :D
Paldies, cenšos. Iet jau visādi, bet ir labāk kā jeb kad bijis.:)

Ciao 10. janvāris 2018 17:00 Shalako

tā poga nav jāuzstāda, tā opcija ir automātiski IG, kad taisa direct picture.... var arī atsevišķi ielādēt programmu ;)

1 ... 179 180 181 182 183 184 185 186

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā