Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Pāršķiram jaunu lapu! 

Lai top jaunās SK ikdienas pļāpiņas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 18. septembris 2018 23:31 Emmy

ooo, interesanti būtu Tevi ieraudzīt kā gaišāku (Y) ;)

Emmy 18. septembris 2018 21:27 Shalako

Man nogrieza vairāk kā domāju, bet teicu, visu nost kas beigts... labi ka kko atstāja :D
Pie krāsas arī jāpierod, apnika man tumšais, eju uz gaišāku toni
Tagad spogulī lukojas pretīm kkas jokains :D
Nē, man patīk, tikai jāpierod gan pie īsuma, gan krāsas
Bildi ielikt nevaru, met error

Linduchy 18. septembris 2018 19:05 Shalako

Eu, nu bet copē tiešām ļoti smuki :)

Shalako 18. septembris 2018 18:14 -Scarlett-

Ahā, kā jau teicu, ka copē itin glīti... bet nu nevaru tak tagad taisīt copi visu laiku ;)
Izlaistā veidā visur ir pleķains, nevis gareniski smuki ombrē, bet tiešām pleķiem :D
bēbis aizmiga, eju labot...

-Scarlett- 18. septembris 2018 18:09 Shalako

nu kā Tu esi atrādījusi es teiktu ļoti smuki pat, nekādu drama neredzu!

Shalako 18. septembris 2018 17:59 Emmy

kā Tev, ir izdevies griezums vai arī kā man būs "surprise"? :D

Shalako 18. septembris 2018 17:58

Nu re, ja copē, tad pat tā smuki izskatās, it kā tā bija domāts ;)
Izlaistā veidā, protams, ne tik glaimojoši :D

Linduchy 18. septembris 2018 17:16

Es arī gaidu ēdamo.....nav spēka :D

-Scarlett- 18. septembris 2018 16:19 Shalako

nu paēd gan, lai spēks darboties :)

Man pilns vēders, šodien svētlaimē ēdu rīsus ar pesto, parmezānu un mandeļu skaidiņām, viens no maniem mīļākajiem salikumiem :)

Shalako 18. septembris 2018 16:16

es tā ne visus, centīšos tos pleķus un priekšējos, kur tā pavairāk sanāca krāsains... ;)
bildi bik vēlāk ielikšu, gribu paēst :D

Shalako 18. septembris 2018 16:14 -Scarlett-

not a big deal, jau tā darīts... ;)

-Scarlett- 18. septembris 2018 16:13 Shalako

varbuut nogaidi mazliet... pirms balini, 8-| jo vienā dienā krāsot, balināt... Tve mati lūzīs

Shalako 18. septembris 2018 16:09

ROFL es jau tikko no veikala, nopirku balinātāju, drīz labošu, bet jā - bildi noteikti uztaisīšu :D Izlaistā veidā nekopti izskatās, jo nevienmērīgi, bet vot copē pat tā... forši :D

-Scarlett- 18. septembris 2018 15:58

jā jā, abam tas jums :D Viena maina, otra rozā :D

Man pašai arī paredzēts tuvākajās dienās friziera apmeklējums 8-|

-Scarlett- 18. septembris 2018 15:57 Shalako

Bildi studijā ar rezultātu ... !!!

-Scarlett- 18. septembris 2018 15:57 Emmy

bildi studija ar rezultātu... !!!

Nymph 18. septembris 2018 15:13 Shalako

Bilde var un var arī nebūt atbilstīga reālai dzīvei - katri mati reaģē uz krāsu (īpaši šīm specifiskajām toņu nokrāsām u.t.t.) atšķirīgi un pat pie friziera nav 100% garantija, ka viss izdosies kā iecerēts. :) Ka mierinājumu varu teikt - nokrāsas saglabājas visai īsu laiku. :)

Linduchy 18. septembris 2018 15:11 Shalako

OMG :D Jūtu līdzi :D
Bet, jā - bildei vajadzētu gan būt atbilstošai.

Shalako 18. septembris 2018 15:00

eees nezinu, smieties vai raudāt, bet kaut kas tāds man pirmo reizi ROFL
Nopirku it kā blondu matu krāsu, tagad krāsoju, skatos... wtf paliek rozīgi, ātri ielieku zilo šampūnu, domājot, noņems to sarkanumu...
rezultātā esmu frīks ar blondi violetīgi rozīgiem matiem.
Tikai TAGAD es pamanīju uz paciņas mazu nosaukumu "Pastel rose"!!!!
Man interesē, vai tad attiecīgam tonim nevajadzētu būt arī attiecīga modele ar rozīgiem matiem?!
Es saprotu, ka pati arī nofeiloju, steigā pērkot ar bēbi ratos, BET, vai tiešām bildei nebūtu jāatspoguļo rezultātu?! 8-|ROFL

Linduchy 18. septembris 2018 14:50 pece

Atbraucot mājās, iegāju vēlreiz zemesgrāmatas lapā - tā teikt, lai sūdzībai pievienotu printscreenus :D
Sākumā man izmeta Aptaujas paziņojumu - cik esmu apmierināta ar zemesgrāmatas e-pakalpojumiem. Nolēmu - o, nu tūlīt novērtēšu viņus :D Kātad! Aptaujas forma nav paredzēta ābolsistēmai, jo tīšana un pāriešana pie nākamā jautājuma nedarbojās :D :D :D Bļinz, bezmazvai jāiet kāds Logu dators meklēt :D
Labi, nospļāvos ar aptaujas aizpildīšanu. Gāju uz kalkulatora sadaļu. Un tad sapratu, kas par figņu bija ar aprēķinu.
Kad sākumā gribēju pārbaudīt valsts nodevas apmēru, neierakstīju kadastrālo vērtību, tikai pirkuma summu - jo tak nebija atzīmēts, ka abi jāaizpilda. Kadastrālo vērtību īpašumam vispār nezināju :D
Tagad, protams, ierakstīju gan pirkuma summu, gan kadastrālo vērtību. Un, protams, valsts nodevas summa bija atbilstoša tam, ko šodien nācās samaksāt zemesgrāmatā.
Problēma bija tajā, ka, manuprāt, lapā būtu jāparādās norādei/brīdinājumam, ka jāaizpilda VISI lauki. Jo man īsti nav skaidrs - kāpēc tad vispār ir nepieciešama pirkuma summas aile, ja aprēķina pēc kadastrālās vērtības?

Nolēmu, ka vienalga viņiem jāuzraksta. Skatos, lapas augšpusē ir sadaļa atsauksmēm. Spiežu uz to - un, hops, jākonektē klāt savs e-pasts. Grrrrrr.... Riebjas tādas formas, principiāli to nedaru. Ja tik ļoti negribēja lapā likt zemesgrāmatas e-pasta adresi a la info@zemesgramata.lv, tad nu varēja parūpēties par to, lai būtu ērta kontaktforma.

Linduchy 18. septembris 2018 14:34

Meitenes, pēdējā iespēja pieteikties testēšanai ;)
Remescar Eye Bags & Dark Circles krēms pret maisiņiem un tumšajiem lokiem zem acīm
http://www.sieviesuklubs.lv/skaistums-un-mode/testejam-remescar-eye-bags-dark-circles-krems-pret-maisiniem-un-tumsajiem-lokiem-zem-acim-266981/

Emmy 18. septembris 2018 13:07

Laba diena.
Sēžu pie frizieres, briestu kaut kam jaunu, nezinu tikai kam :D

pece 18. septembris 2018 12:56 Linduchy

Raksti sūdzību i Zemesgrāmatas priekšniecībai, i ministrijai! Ministrijai vari uzrakstīt arī savu sāpi par nodevas apmēru un apzinātu maldināšanu!

Ir kā thezeezee raksta - reizēm uzturētājs domā, ka viss ir kārtībā, bet realitātē nestrādā. Sūdzēties gan vajag konstruktīvi, lai var saprast, kur problēma!

thezeezee 18. septembris 2018 12:17 Linduchy

Nu taisnība jau ir - tas cilvēks pie kases nav vainīgs par šādiem gadījumiem. Tā jau ir problēma sistēmā. Kamēr nebūs cilvēki, kas neraksta sūdzības (ar domu uzlabot sistēmu, nevis sūdzēties sūdzēšanās pēc), tikmēr nekas arī neuzlabosies.

Linduchy 18. septembris 2018 10:10

Labs rīts! Uhz, es bik dusmīga. Kārtējo reizi pārliecinājos par valsts pārvaldes darbiniekiem-papīrīšu stumdītājiem. Šoreiz stāsts par valsts nodevas aprēķināšanu. Pirms pāris dienām zemesgrāmatas lapas kalkulatorā ievadīju visos prasītos datus, un tur man izmeta vienu summu, bet šodien zemesgrāmatā nācās samaksāt gandrīz 2x lielāku. Nu kā? Es savu sašutumu paudu darbiniecei. Viņa tikai atbildēja, ka tā mēdz notikt. WTF??? Un kāpēc jūs nerisināt šo problēmu? Kāpēc ir jāmaldina cilvēki? Jo te nav runa par dažiem eiro. Tā neesot viņas kompetence. Punkts un āmen. rakstiet sūdzību ministrijai. Tas ir nopietni? :^)

1 2 3 4 ... 148