Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Lai brīnumskaisti svētki katrā mājā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 28. decembris 2018 13:11 -Scarlett-

Nju, 4 dienas bija vāks, poda vāks :D Bet tagad jau var teikt - gavēnis ir pārdzīvots :D

thezeezee 28. decembris 2018 11:32 Linduchy

Hello, hello! Noskaņojums ir OKei.. Bišķi vēl jāpastrādā un tad jau brīvdienas varēs sākties :)

Ciao 28. decembris 2018 11:06 Linduchy

kaa veseliiba pasai? Lasiiju, ka biji nokeerusi veedera viirsuu.. taa teikt neplanaots gaveenis :D

Linduchy 28. decembris 2018 10:20 -Scarlett-

(hi) Nu re kā! Es nemaz nebrīnos, jo tāds gardums tak nevar negaršot :D Rauca degunu, jo vienkārši nebija tādu ēduši :D

Ciao 28. decembris 2018 09:28

Labriit.,

nu tad par godu vecajam gadam, lai iet kas dikti latvisks :)

p.s. ideaals noskanojums, man pasuutits latviskais rosols JG, ziemiisos visi bija sajuusmaa :)

Dienas dziesma :)

https://www.youtube.com/watch?v=K_13vueZX58

Linduchy 28. decembris 2018 07:22 Kerstyna

Kvalitāte ir un paliek kvalitāte :) (Y)

Linduchy 28. decembris 2018 07:22

Labs rīts! Pēdējā šā gada piektdiena. Kā noskaņojums? :)

Kerstyna 28. decembris 2018 00:48 Linduchy

Ir arī zuper... Es vienas tādas čības jau novalkāju, bet vairākos gados.

Linduchy 27. decembris 2018 15:40 Kerstyna

Oho, tādas čības ir zuper! Man kādreiz bija ziemeļbrieža kažociņa zābaki ar dikti glītiem eskimosu izšuvumiem. (inlove)

Linduchy 27. decembris 2018 15:38 thezeezee

(hi) Nosacīts atvaļinājums :) Man izēšanās gāja secen :D Šodien jūtos kā cilvēks :D

thezeezee 27. decembris 2018 11:39

Sveiciens pēc svētkiem :)! Kā sokas pēc lielās ēšanas? Esat brīvdienās vai darbos...? :)

Kerstyna 25. decembris 2018 10:43

Labrīt , dāmas, sveiciens no Norvēģijas kalniem :) Veselību sasirgušajiem un visa laba vēlējumi pirmajos Ziemassvētkos visām :) Man šogad dāvanā čības no ziemeļbrieža kažoka un tās ir lieliskas :)

Linduchy 24. decembris 2018 13:26

Sveiciens Ziemassvētkos! (hi)
Lai arī nekas īpaši netika plānots Ziemassvētkiem, tomēr atpūtas un ēšanas plānus piekoriģēja rotinieks. Nu neko, Ziemassvētku maltītes vietā man ir diēta + gultas režīms :D Skatos uz to no pozitīvās puses - ietaupīsies nauda, kas bija paredzēta ēdiena iegādei, ietaupīsies laiks, jo nebūs jānīkst veikalā un pie plīts, un es tiešām izgulēšos + pa svētkiem nebūs jāuztraucas par kg uzēšanu, drīzāk gan tieši pretēji būs :D

mazaa raganina 24. decembris 2018 09:45

Sveikas,jaukās!!!!!!!!!Sirdsmīļus Jums Ziemassvētkus!!!
Par dāvanām runājot...sakarā ar manu jauno stāvokli,man atkrīt vesels lērums dāvanu gatavošanas:D:D
Tiem dažiem cilvēkiem,kam man jāgatavo dāvanas esmu sagatavojusi pašas veidotas gaismas virtenes, pagājušo gadu uzmeistaroju tādas tuvu pie 20 un ar prieku dāvināju visiem gan Z-sv.,gan jubilejās. Arī šogad man ir uztaisītas virtenes un pat priekš sevis, jo pag.gadu nesanāca)))Visas atdāvināju un cilvēkiem tās tik ļoti patika,par ko man pašai dubultprieks.

Linduchy 21. decembris 2018 16:42 rasas

Labā ziņa - apēdot papildināsi uzņemto olbaltumvielu daudzumu :D
Jāglabā visi beramie produkti stikla burkās - tas ir vienīgais veids, kā ātri pamanīt, ka kaut kur ir šie kustoņi.
Bet par visu pārējo - Pece pareizi pateica - met ārā un visu rūpīgi izmazgā. Vēl var painteresēties, vai dzīvnieku patversmē negribētu ņemt šo pārtiku - iespējams, ka viņiem tā derēs ar visām kodēm, bet jāpajautā gan :)

rasas 21. decembris 2018 16:23 pece

Bet ir kaitinošas :D un man kā vācēja tipa cilvēkam būs jāmaina paradumi!

pece 21. decembris 2018 16:13 rasas

Neķer kreņķi, ja kādu nepamanīsi, nav indīgas :D

pece 21. decembris 2018 16:13 rasas

Tējas vairāk paciņu tējas masiņos (laikam maisiņi patīk), zāļu tējās nav īsti manītas, melnā garšo labāk par zaļo.

Jā diemžēl, ievazāt no bodes ir diezgan vienkārši. Caurspīdīgos iepakojumus vienmēr apskatu, bet daudz kas ir necaurspīdīgos iepakojumos.

rasas 21. decembris 2018 16:07 pece

Tā arī izskatās, ka no veikala tika ievazātas. Bet man bija tik piedienīgi krājumi.. :D Tu saki, ka arī tējā tās var dzīvot???

pece 21. decembris 2018 15:56 rasas

Met visu laukā, kur dzīvo kodes. Izrevidē visus produktus beramos - miltus, putraimus, rīsus, mandeļu miltus, tējas, cietes, ja kaut kur vēl nav, pārvieto uz slēgtu trauku - piem. burku ar vāku. Plauktus iztīram. Pērkot produktus no jauna skatamies, lai tur jau nedzīvo kodes, īpaši bieži sastopamas mannas putraimos un visādās audzu un taml. pārslās jau bodē.

Teorētiski produkti esot ēdami, prakstiski visu metu laukā vai vedu uz laukiem vistām.

rasas 21. decembris 2018 15:34

Kā tikt galā ar kodēm putraimos? Pirmo reizi ar ko tādu saskāros. Pat neatvertos iepakojumos ar putraimiem tās dzīvo

pece 21. decembris 2018 14:48

Ar eglīšu rotājumiem manā mājā ir jocīgi - ir bijis periods ar vienādiem rotājumiem - pašdarināti no lieliem gliemežvākiem, vēlāk bērni gribēja krāšņus bumbuļus, tad bija zvēriņu periods, bet pagājušo gadu ap ziemassvētku laiku pie manis dažādos ceļos ir atnākuši dažādi eglīšu rotājumi - putniņi. Pēdējais atceļoja vasarā no Čehijas - ne lūgts, ne plānots, ne aicināts.
Izskatās, ka man eglē pēc pāris gadiem būs čivinātāji un kaķis un suns :D

Linduchy 21. decembris 2018 09:47 thezeezee

:D Iegāju veikalā (ne es vienīgā). Sakrāmēju grozā preces. Gribēju jau doties pie kases norēķināties, bet nokārās sistēma. Pārdevējas mēģināja visādi atdzīvināt sistēmu, bet tikmēr cilvēku skaits pieauga. Vienā brīdī veikala durvis tika aizslēgtas ciet, lai jauni pircēji nenāk klāt :D Tā nu es stāvēju ar savu grozu un šķirstīju žurnālus. To, ka ir pagājusi stunda, es sapratu tikai tad, kad izgāju no veikala un ieskatījos telefonā...kuram biju piemirsusi no rīta ieslēgt skaņu :D Zvanu un ziņu lavīna nogāza no kājām :D

thezeezee 21. decembris 2018 09:30 Linduchy

Kā var dabūt gatavu ieslēgšanu veikalā? :D

Linduchy 21. decembris 2018 09:03 pece

Tikko izšķūrējos līdz pastkastei :D Paldies par apsveikumu (inlove):*(hug)

1 2 3 4 ... 186