Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Pāršķiram jaunu lapu! 

Lai top jaunās SK ikdienas pļāpiņas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 18. jūlijs 2018 19:05

Čau, mums arī karstums turpinās :) Es tagad aizņemta ar attīstības albūmiņu mazulim, rakstu visu ko iekšā un gatavoju bildes attīstīšanai. Tā kā tur ir nestandarta formāti, visu labi jāizdomā, kur kādu formātu likt vai griezt ārā :) Šodien man atļāva atkal ēst piena produktus, lai paskatītos kā mazais reaģē. Vajag vai nevajag, bet cvakardien ieraudzīju Fazer ar mellenēm un avenēm, un nopirku, tagad mielojos un domāju - Kāda bauda apēst normālu šokolādi, nevis vegānu šokovasku! Šajās 2 nedēļās nogaršoju ļoti daudzus vegānu šoko un tikai 1 zīmols IcHoc ražo šokolādi, kura garšas ziņā neatpaliek no normālās, vienīgais - tai ir maz variāciju, cik tad nu var ēst vienu un to pašu. Rodas aizdoma, ka vegāniem negaršo saldumi un viņi nav gurmāni, jo tas pieejamais produktu klāsts ir vienveidīgs. Tā ka es nepriecāšos, ja man nāksies tomēr turpināt atteikties no produktiem, kas satur piena olbaltumu :S
Bet tikmēr - dzīres! (party):D

rasas 18. jūlijs 2018 17:33

Mums mājās ir tik karsti, nepatīk šāda vasara ne man, ne bēbim. Ja būtu laukos, tad būtu savādāk

Emmy 18. jūlijs 2018 17:28 thezeezee

Oj jā, mums dzīvoklī arī ir neizturami karsts, visa dienas un vakara saule, bet, tieši tā, vasara īsa, jābauda kas ir.
Kādi plāni ned.nogalei?

thezeezee 18. jūlijs 2018 14:35 Emmy

Nu darbā ar kondicionieri ir OK, bet mājās gan šobrīd bišķi par karstu. Žēl arī mājdzīvnieka, bet tas jau īslaicīgi - vasara jābauda :). Vismaz ūdens silts kā piens tuvējā ezerā..

Emmy 18. jūlijs 2018 13:51 thezeezee

Super, man patīk, beidzot man ir silts, bija nedēļa brīva, laiks ideāls.
Tev?

thezeezee 18. jūlijs 2018 13:05 Emmy

kā sokas tropu vasarā? :)

thezeezee 18. jūlijs 2018 13:05 Emmy

Es jau arī tā sapratu, ka vairums dāmu bauda vasaru, tāpēc baigi neuzbāžos ar monotonu sarunu :D

Emmy 18. jūlijs 2018 12:21 thezeezee

Sveiciens.
Es varu darba laikā arī pieslēgties, bet pašai ar sevi negribas :) un tā kā te klusums, tad arī klusēju

thezeezee 18. jūlijs 2018 09:33

Sveiciens, dāmas! :) No vienas puses, ir prieks, ka šeit valda klusums - tas nozīmē, ka tiek baudīta vasara un bez gadžetiem... No otras puses, šobrīd miers valda arī darba vidē un ja gadās būt ik dienu pa darbiem, tad būtu feini ar kādu papļāpāt :)...

chika 15. jūlijs 2018 12:34

Hello dāmas šājā saulainajā vasarā! Lietus gan reizēm pa druskai veldzē, bet pagaidām vasara izdevusies tīri tā neko.
Esmu sākusi strādāt un laiks skrien ātrāk par vēju, jau vasara pusē. Tikko biju atguvusi saviem nerviem mieru - un kurš tev deva - kaimiņi atkal uzdarbojas, atkal viss iet caur policiju, atliek gaidīt, kad tie gudrie atkal skries uz tiesu. Nesaprotu - kas viņiem ir tas, kas liek visu laiku kasīties, es tak pie viņiem neeju un neko nedaru dzīvoju mierīgi, vai tad tiešām tas viņiem traucē un tad jānāk pie manis kasīties. Vai tiešām nav nekā labāka ko darīt mūsdienās???!!!
Tūlīt jau būs atkal klāt trakais laiks, kad sīči skolai jāgatavo - nu jau divi un trešais dārziņam. Būs ko noņemties!
Šodien plānā taisīt jāņogu sulu.
Jauku visām dienu! ;)

Linduchy 12. jūlijs 2018 09:18 Kerstyna

Tas ir pats galvenais - kaut ko darīt sevis pašas labā :) (Y)

Kerstyna 12. jūlijs 2018 07:26

Lābrīt dāmas!
"Laikam vairāk laika nav , vēl ir jāpaspēj.... " Tā ir mana ilustratīvā dziesmiņa pēdējam laikam :D Skrienu, skrienu, kaut ko ņemos... pfff! Bet viss cēla mērķa vārdā . Manis pašas vārdā :)

Shalako 6. jūlijs 2018 16:36

Čau arī no manis! (hi) Jau nedēļu kā esmu vegāne, kura lieto gaļu, manam bēbim alerģija uz piena proteīnu un kamēr baroju ar savu pienu, jāatturas no visa, kur sastāvā ir govs olbaltums... nu jā, var teikt no visa tā, ko mīlu - sieri, sviesti, krējumi, piena šoko un daudz kas cits... Šo to vegānu plauktos var atrast un pat ir gana garšīgi, bet pagaidām sieru atradusi neesmu, vīrs kā reiz aizbrauca medībās. Bezpiena šokolāžu piedāvājums ir nabadzīgs. Nu, vienīgais jācer, ka šī alerģija viņam nebūs ilgu laiku, tā parasti ir kādu zīdaiņa periodu.
Esmu arī atgriezusies fotogrāfēšanas ierindā, prieks, ka slavē un pamazām virzos te uz priekšu :)

Linduchy 6. jūlijs 2018 08:06 pece

Labāk cepināties nekā izmirkt :)

pece 5. jūlijs 2018 22:04

Es niekojos ar dziesmu svētkiem, šodien nocepinājos mežaparka estrādē.

Linduchy 5. jūlijs 2018 08:08

Vasara SK :D Kas strādā, kas guļ pludmalē, kas vāra zaptes vai rušinās pa dārzu, kas bēbīšus auklē - bet pļāpāt SK nav laika nevienai :D
Man trakais maratons jāiztur līdz līdz 15. jūlijam, tad būs brīvāks :)

Kerstyna 29. jūnijs 2018 15:39

Kas nu atpūšās, kas ko, bet es stāvu veselības sardzē :D

mazaa raganina 29. jūnijs 2018 10:58

(hi)Sveiki, visapkārt!
Sen gan te neesmu bijusi!!!!

Emmy 29. jūnijs 2018 09:51

Labs rīts. Mums līst:S

pece 29. jūnijs 2018 08:21

Labrīt piektdienā! Vai visas jau atpūšas?

Kerstyna 28. jūnijs 2018 15:05

+26 pie mumsiem

Emmy 28. jūnijs 2018 10:10 Kerstyna

Pagaidām nekā tada.:S

Kerstyna 28. jūnijs 2018 09:06

Lābrīt :) šodien pēc prognozēm būšot šitā te -

Shalako 27. jūnijs 2018 13:51

Sveiki! (hi) Pie mums karstums turpinās, šodien +29. Sapirku vēl rozes puķpodos, daļu pārstādīšu dārzā, vēl plānos renovēt verandā grīdu un vasaras beigās nopirkt dārza lounge set mēbeles, tad parasti labas atlaides.

Emmy 27. jūnijs 2018 09:26

Laba diena.
Beidzot silts, bet ned.nogali atkal sola vēsu. Ehh.
Vakar zvana svešs num, jau otro reizi pēdējo dienu laikā. Atzvanu, tur no radio, laikam star fm bija, es varot nākt pakaļ savai balvai... hmmm, nemaz nezināju ka esmu kko laimējusi un piedalījusies viņu konkursā, vismaz neatceros :D bet vārds un uzvārds mans :D vecums nenāk viens

1 2 3 4 ... 126