Ikdienas pļāpiņas (2018)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. janvāris 2018 08:32

Pāršķiram jaunu lapu! 

Lai top jaunās SK ikdienas pļāpiņas!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 20. februāris 2018 16:09

Sveiciens apkārt!
Gatavojamies SK marta randiņam>>>
http://www.sieviesuklubs.lv/forum/sk-marta-randinam-gatavas-266382/

Shalako 19. februāris 2018 22:39

Liels jums paldies! (inlove)(hug):*

pece 19. februāris 2018 21:37 Shalako

Apsveicu jaunajā statusā. Palaidz dzīvi pāris nedēļas vieglāk, viss nostāsies pa veitām, būs gan laiks sev, gan mazulim :)

chika 19. februāris 2018 07:42

Labs rīts! Jo projām prieks, ka ziema ir! Nav lielais, slapjais, pelēkais!

ofelija 18. februāris 2018 18:52 Shalako

Nu riktiiga mammina!Izturiibu ,pacietiibu un galvenais labu veseliibu !:)

-Scarlett- 18. februāris 2018 16:04 Shalako

ooo Apveicu :) Veselibu un stipru garu :)(party)(inlove)(F)(F)(F)

Shalako 18. februāris 2018 12:51 Emmy

Tā jau ir :) (Y) Man tā grūtsirdība jau bija, pirmās 2 dienas mājās, kad gribēju visu uzreiz, lai gan fiziski nebiju tam gatava gan pēc operācijas diskomforta dēļ, gan 3 negulētu dienu dēļ, kā arī visu paspilgtināja "baby blues" - ārsti brīdināja, ka tiklīdz sāks nākt savs piens, notiks lielas hormonālas svārstības un varu būt emocionāli nestabila. Negribēju ļauties, lai manā vietā dara visu vīrs, bet es tikai guļu ar mazuli un atpūšos, es cēlos un centos darīt visu kā iepriekš, pat naktī uzpūtu balonus un piekarināju pie ārdurvīm, jo tas bija manos plānos un "es nekad neatkāpjos no saviem plāniem". Nu i muļķe...padomā, balonus neizkarināt uzreiz, bet nogaidīt rītu, kad vīrs to varētu izdarīt. |-)
Vārdu sakot es teiktu, ka rupji sakot pirmā nedēļa ir visgrūtākā. Jo arī mazuļa kopšana aizņem nenormāli daudz laika, jo, lai arī gājām uz kursiem, lasīts tik daudz un redzēts padomu, bet, kad tev rokās ir tā lellīte, tik trausla un neaizsargāta, bail kaut ko izdarīt ne tā, bail pacelt, a ja nu ne tā, bail galviņu ne tā stutēt... utt.
A tagad salīdzinājumā ar pirmajām dienām jūtos jau advancētāka :D Jau droši ņemu mazuli, mainu drēbītes, taisam vanniņas, pat baroju viņu tad, kad arī pati ēdu. Un jā, parādās harmonija un es atkal varu visu uzspēt, tikai visam tam jānotiek ātri.
Mazuļa drēbītes es nekrāju, - nošmulējās - uzreiz paņemu un rokām noskaloju, man nerodas drēbīšu kalni, nevajag griezt nonstopā veļasmašīnu, jo visu to var pagūt izdarīt racionāli uzreiz :)

Emmy 18. februāris 2018 12:28 Shalako

Protams, ka pielāgojās . :) Galvenais neļauties kaut kādai grūtsirdībai ja kaut ko nevar paspēt vai izdarīt kā agrāk, viss nav tik perfekti.:)
Un baudi laiku, tas skrien ļoti ātri, bērni izaug nemanot.

Shalako 18. februāris 2018 12:24 Kerstyna

Liels paldies!!! (inlove)(Y) Nu redz kā, īstenībā ļoti daudzām tagad veic ķeizarus, lasīju, ka palielinās to skaits, kurām ķeizars tiek veikts šauro gūžu dēļ un tieši šī iemesla dēļ - šaurie gurni pārsvarā pārmantojas - nākotnē ķeizargriezieni varētu pat būt pat lielākā skaitā nekā dabiskā dzemdēšana.
Vakar vakarā noņēmu bandāžu no rētas... godīgi, es sākumā nespēju atrast rētu :D Kaķa skrāpējums bikini zonā. Un jā, pārliecinājos, ka no skata jauniem dakteriem ne tikai var, bet arī vajag uzticēties. Galvenā ķirurģe pēc skata izskatījās mana vienaudze un man jau iezagās šaubas, vai var uzticēties... Redz kā, pilnīgi gribās cepuri pacelt tādu jaunu, advancētu ķirurģu priekšā.
Oj, par to grūtumu ļoti viss individuāli :) Man pat šodien jau ir baigā eiforija, naktī gulēju 2+2h un jūtos tā, it kā nogulētu savas "pūcīgās" 8-10h :D organisms pielāgojas.

Kerstyna 18. februāris 2018 10:22 Shalako

Lieliski, apsveicu :) (F)(F)(F)
Es arī esmu ķeizarmamma :)
Un atceries, ka pirmie 3 gadi būs grūti...., bet nākamie - vēl grūtāki ;) Lai tas Tevi iedvesmo uz panākumiem :)

Shalako 17. februāris 2018 13:20

t.i. starplaiki palielināsies

Shalako 17. februāris 2018 13:19 Emmy

Milzīgs paldies!!! (inlove)
Jā, tā ir, patlaban lielākā problēma ir mans miega trūkums, ļoti krasa pārmaiņa organismam, no rīta un pa dienu normāli, bet vakaros un vēlā naktī vienkārši esmu tādā kā transā. Daram tā, ka uzkrāju pāris ēdienreizēm pieniņu pudelītē, lai varu iet vismaz uz pāris stundiņām atgūties, bet mazulis ne vienmēr pieņem pudelīti, grib tieši manu krūti, jo, protams, tas ir arī viņam kā mierinājums.
Nu nekas, mazulis augs, arī starplaiki ēdienreizēm samazināsies un tad jau būšu arī ar kaut cik nedalītu stundu miegu :)

Emmy 17. februāris 2018 13:03 Shalako

owww... super,apsveicu :) Lai veselība gan Tev, gan mazajam cilvēciņam, un galvenais, izturību, tagad kādu laiku ar miedziņu būs grūtāk, bet,iemācīsies arī ātri gulēt, ne tikai ikdienas darbiņus apdarīt. :)
Vēl reiz, no sirds apsveicu ar jauno statusu.
(L)(L)(L)

Shalako 17. februāris 2018 12:50 chika

Liels paldies!!! (inlove):*

chika 17. februāris 2018 12:30 Shalako

Sveicieni jaunajai ģimenei!! Pielāgosies visam ar laiku! ;)

Shalako 17. februāris 2018 11:25

Čaau!!! (party) 9.februārī es kļuvu par māti!!! Pagājusi nedēļiņa un joprojām nespēju noticēt, ka tas ir noticis un, ka man ir bērns!!! Tik sirreālas sajūtas! (inlove) Par ķeizaru neesmu vīlusies, šis noteikti bija mans variants kā laist bērnu pasaulē, uz galda tur gulēt gan bija vienalga bailīgi, nekad neesmu piedzīvojusi operāciju, kur nu vēl pie samaņas esot. Visādas domas šaudījās, arī ne tās foršākās... a ja nu, ja nu, bet viss noritēja Prima līmenī. Atkopjos arī ļoti ātri, staigāju, rušinos utt. Vienīgais - pa 3 pavadītām dienām slimnīcā un pirmajām divām mājās - kļuvu kā zombijs, jo gulējusi vien biju pa stundai. Tagad pēdējās 3 dienas jau pielāgojamies, parādās nedaudz poņa kā un ko organizēt, lai es arī tiktu pie miega :D Jā, un ir tik sirreāli būt par zīdītāju, sāku arī atslaukt pieniņu, lai tad, kad guļu, pabarotu vīrs. Vārdu sakot tagad es cenšos atgūt miega badu, pa druskai sanāk :) Dēliņš ir rijīgs, prasa ēst ik pa stundai. Kā tāda feja lidoju pa māju - viss tiek darīts kā iepriekš, tikai visu, ko darīju, daru ļoti ātri, lai pagūtu visu. Gribu palikt es pati, ar savām interesēm un laiku sev, tikai to visu iekļaujot tur... starplaikos, kad var. Vīrs malacis, palīdz. Vakardien bijām pirmajā īslaicīgā psataigā visi trijatā - arī sirreāli... ratiņi super, vienīgais lielākoties stūrē vēl vīrs, jo vēl nedrīkstu daudz sasprindzināt vēdera muskulatūru.
Vārdu sakot īsumā pagaidām tā. (inlove)

-Scarlett- 16. februāris 2018 09:44

Labrīt.,

par darba apjomu nudien nav sūdzības, galvenais lai darbs sagādā prieku :)

Šodien tik superīgs noskaņojums :) Lai jauka diena

Dienas Dziesma - https://www.youtube.com/watch?v=U5TqIdff_DQ

Linduchy 15. februāris 2018 15:29 thezeezee

Protams, darbi nāks atkal ar jaunu vilni, bet vismaz šo nedēļas nogali var totāli atpūsties :D
Nu re, es janvāri un februāri pavadīju aprakta darbu kaudzē, nedzirdēju neko :D

thezeezee 15. februāris 2018 15:06 Linduchy

Piekrītu, tā sajūta patīkama, bet man tas ir īslaicīgi, jo jau redzu nākamo darbu vilni, kas tūdaļ velsies pāri :)... vispār putnu dziedāšanu esmu pamanījusi jau kādas 2-3 nedēļas. Putni jūt, ka pavasaris tuvojas, atsākuši dziedāt :)

Linduchy 15. februāris 2018 14:52 thezeezee

Un tas fīlings - kad beidzot vari atraut acis no datora, pamani, ka ārā tik skaists laiks, putni čivina :D Starp citu, vakar, ejot pa Raiņa bulvāri, tā nopriecājos par putnu dziedāšanu - riktīgs pavasaris. Un izklausījās pēc strazdiem, bet vēl tak pārāk ātri, lai tie būtu jau atgriezušies, ne? :^)

thezeezee 15. februāris 2018 14:42 Linduchy

Sounds good! Manuprāt, varu teikt ko līdzīgu uz doto brīdi :)

Linduchy 15. februāris 2018 14:33

(hi)(hi)(hi)
Izskatās, ka darbu Himalaji sāk līdzināties vien Gaiziņam :D
Un es izturēju :D Vienubrīd jau domāju, ka ar mani būs cauri :D

thezeezee 15. februāris 2018 13:56 mazaa raganina

Hello :)

mazaa raganina 15. februāris 2018 13:27

Čau,čau,'čau!!!!Sveiki, visapkārt!!!

Emmy 15. februāris 2018 09:38

Auksts, bet skaists rīts.
Nakts kā murgs, īsti neesmu gulējusi un viss dēļ zālēm, kuras tagad vakaros jādzer, cerams tas tikai pirmajā reizē tā, kamēr iekustina visu darbību.
Vēl tagad sajūtas ne tās labākās, bet tai pat laikā ir labāk kā bija pirms tam.

1 2 3 4 ... 40