Iesakiet matu kondicionieri/balzāmu

pece
pece 20. oktobris 2010 09:15

Mans labais matu kondicionieris no body shop beidzās, mati brēc pēc kaut kā vietā, bet šobrīd man vajadzētu kaut ko lētāku, varbūt kaut ko varat ieteikt - tāds, kurš netauko matus un nepadara tos smagus?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
5. novembris 2010 21:55

Man patīk dažādi, šobrīd lietoju lee stafford dziļas iedarbības matu balzāmu/masku. No lētākiem patīk gliss kur

more 5. novembris 2010 13:48

Tā kā man beidzās gan šampūns, gan kondicionieris, tad izlēmu pamēģināt John Frieda - SK lasītās atsauksmes vilināja pamēģināt un vēl tas, ka Kolonnā šiem produktiem šobrīd akcijas cena - tā, nu, nopirku un pats svarīgākais - rezultāts ir pat labāks kā biju gaidījusi!!! :)

beyoulv 23. oktobris 2010 16:36
21. oktobris 2010 19:39

Ja tev ir taukains matu tips, neiesaku lietot kondicionieri uz matu sakneem, tikai uz galiem.Ir svariigi arii kaadu sampuunu lieto, cik dzilji tiek attiiriits mats.Par Drogaas nopeerkamo matu kosmeetiku neko labu nevaru pateikt, ja gribi rezultaatu, vajag kvalitaati. Ieteiktu Joico firmu, bet nav no leetaakajaam.Arii Wella profesionaalaa seerija, Tigi.Un lietojot profesionaalus produktus daudzuma zinjaa izlietojas daudz mazaak, nekaa Drogaas pirktie.

pece 20. oktobris 2010 23:34

Paldies meitenes par ieteikumiem. Iešu rīt pētīt bodēs uz vietas.

Sandij, turēšu pie vārda ;)

20. oktobris 2010 23:12

es arī nevaru atrast savu īsto matu kosmētiku.. jau kādus gadus 5. Laikam pamēģināšu šo JF.

aranza 20. oktobris 2010 22:46

Kā jau rakstīju blogā, man patīk John Frieda. Visādi kondocionieri pie mums tagad LV ienāk, bet šis man tiešām patīk :) Vēl Umberto Giannini kuplinošā un piekrītu arī more - esmu mēģinājusi La coupe, un arī patika. Parasti, cik esmu Kolonnā, vienmēr ir dubultais iepakojums par izdevīgu cenu - kopā šampūns ar kondicionieri. Vispār agrāk balzama vietā lietoju Umberto Giannini Spa sērijas matu masku, tikai uzreiz skaloju ārā. Mati zīdaini. No šīs maskas es nešķiros. Izturot paredzēto laiku, efekts ir ļoti tīkams, un īpaši - degunam, jo smaržo pēc spa :))

sandija 20. oktobris 2010 20:23

pece

Kad mums būs redakcijā paraugi, es Tev noteikti iedošu pamēģināt jauno John Frieda - speciāli Tev, tikai atgādini man lūdzu, ja neiedodu laicīgi.

Fantastiski labi šampūni, varu garantēt ar personīgo pieredzi:)

inguce 20. oktobris 2010 13:56

esmu izmēģinājusi kaudzēm šampūnus, balzāmus.... līdz riebumam!

pēdējais atradums ir Gosh profesionālais šampūns un kondiconieris bojātiem trausliem matiem. Kad izmazgāju pirmo reizi... mmmm!!! sajutu MATUS, nevis salmus! :)

maksa... it kā daudz-par abiem 26Ls, bet- iekšā ir 0,5l katrs, un ar dozatoru. Ērti, maz tērējas. Parēķināju, ka sanāk lētāk kā Body Shop šampūni, ko mēģināju pirms tam!

un matu galiņiem- nejauši uzgāju kārtējo Dzintara eļļiņu. Maza, maza pudelīte, bet daudz nevajag, Lēni tērējas, ap 4Ls. Pēc tam, kad iesmērē- ļoooti viegli ķemmējas, galiņi mazāk spurojas, mazāk sausi!

tad nākošais, ko garsos mēģināt, ir Mores un vienas frizieres ieteiktais Bonacur līdzeklis matu galiņiem..... pagaidām izlietošu Dzintara eļļiņu :)

more 20. oktobris 2010 11:38

Te, lūk pierādās, ka viss ir atkarīgs no matu tipa :) Man Umberto Giannini pilnīgi noteikti nederēja :( mati kļuva neizķemmējami...
Ā, un vēl labi ir Schwarzkopf proffesional "Bonacur" , stockamann nopērkami.
Viss ir atkarīgs no matu tipa :)
Reizēm draudzenes iesaka kādu kondicionieri vai matu masku, pamēģinu - neder. Bet ir viena draudzene, kurai ir tāds pats matu tips...zinu, ja viņa ieteiks, tad man arī derēs, jo matu tipi vienādi :)

hiperkeri 20. oktobris 2010 11:27

visforshaakaas lietinjas man ir no stockmanna pirktie umberto giannini liidzeklji-tie tieshaam ir tam,kas uz pudeliites rakstiits:D:D
bet principaa ,ikdienas lietoshanaa daudz leetaakaa alternatiiva ir shauma shampuuns,balzaams un acumirkliigas iedarbiibas matu kreems-maksaa virs lata un ir baigi ok,ja matiem ir stress no karstuma pielietoshanas,hloreeta baseina,nemaz nerunaajot par laika apstaakljiem.
mati uzvedaas labi,ir kraasoti un ir bijusi nosliece uz taukoshanos.
p.s.shauma sarkana liinija kraasotiem matiem:)

more 20. oktobris 2010 10:56

Ja gribas pažēlot naudu, tad pērku La Coupe - tāda oranža pudele (kolonna). Kanādas (ja nemaldos) ražojums un man ļoti patīk. Bet tā citādi favorīts kondic.un maska no Loreal profeesional "Expert" sērijas vai Tigi.
Vēl esot labas Revlon maskas, ne dārgas DRogās var nopirkt, bet personīgi mēģinājusi neesmu.

zoja 20. oktobris 2010 10:49

Runājot par Madaras šampūniem - man nepatika.
Biju dabūjusi paraugus atjaunojošajai līnijai - mati palika sausi, neizķemējami un savēlušies.

Trakajās Dienās iepirku LaCoupe Orgnx šampūnus - esmu ļoti apmierināta.
Vēl labi šampūni ir Andrew Barton.

pece 20. oktobris 2010 10:46

Mani mati ir ar tendenci uz taukošanos un pašiem tīk veidoties nedaudz. Zinu, zinu, par tiem eksperimentiem :D jāizdomā eksperimentēt vai tomēr pirkt dārgāku, bet pārbaudītu produktu.

jana 20. oktobris 2010 10:39

ļoti gribējās tev palīdzēt, bet diemžēl, nezinot tavu matu tipu, neklātienē tev palīdzēt nevarēs neviens. Bet arī tad... mums taču ir savs matu tips un mans ideālākais matu balzāms, tev iespējams var sagādāt vienu vien vilšanos.

pece 20. oktobris 2010 09:40

Hmmm, paldies par atreferējumu no žurnāla. Nu jā, šobrīd mana problēma ir tā, ka nesaprotu kā to izvēli izdarīt. Apdomāšu ieteikumus, paldies!

jana 20. oktobris 2010 09:38

Starp citu, šobrīd Drogās daudz pieminētajai Himalaya matu kopšanas līdzekļu līnijai ir atlaides! Matu balzāms maksā 1,52! varbūt tas būs tavs produkts?

jana 20. oktobris 2010 09:35

Pēdējā Cosmopilitan bija gada labāko skaistumkopšanas produktu apskats, kur žurnāla lasītājas izvēlējās savus iecienītākos produktus. Kā labākais matu balzāms tika nosaukts L`Oreal Elvital Total Repair (5) balzāms, tā cena ir 2,15 Ls. Otrs labākais no selektīvajiem esot mūsu Madara Gloss&Vibrancy balzāms, cena 7,95 Ls. Vai viņi tiešām ir tik labi un piemēroti nemācēšu teikt, pati tos neesmu lietojusi.
Sev pērku internetā un, ja nu beidzas pēkšņi, tad iztieku vispār bez. Mani īsie mati to atļauj, taču es ieteiktu pameklēt kaut ko Douglas veikalā, esmu manījusi tur arī dažus ne tik dārgus zīmolus.
Bet, ja tev ir luste pagaidīt, tad ieteiktu tev sagaidīt 29 un 30, 31 datumu, kad notiek Baltic Beauty World izstāde, tur var sapirkt visu ko un par ļoti zemām cenām! Izvēle ļoti plaša, ir daudz arī lētāku krievu ražotāju zīmolu un tie arī nav slikti, taču maksā salīdzinoši daudz mazāk.

pece 20. oktobris 2010 09:15

Mans labais matu kondicionieris no body shop beidzās, mati brēc pēc kaut kā vietā, bet šobrīd man vajadzētu kaut ko lētāku, varbūt kaut ko varat ieteikt - tāds, kurš netauko matus un nepadara tos smagus?