Iesakiet kardiologu

Rebeka
Rebeka 21. marts 2013 12:18

Sveikas! Iesakiet lūdzu patiešām labu kardiologu Rīgā... tādu kurš ir gan zinošs, gan prot uzklausīt. Ir pieredze ar dažiem prestižiem ārstiem, kuri paņem naudu, pat nepaskatās izmeklējumus, vizītes laiks 5min un izraksta, kaut kādas zāles, kuras nekam neder, tā pat vien...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Deizi 30. decembris 2021 00:20

kardiologs Haričeva-slikts ārsts, nekompetenta un raupja, neejiet pie viņas

Deizi 30. decembris 2021 00:18

kardiologs Haričeva-slikts ārsts, nekompetenta un raupja, neejiet pie viņas

sherija 29. marts 2013 00:59

Vienmer laipni :-)

Rebeka 28. marts 2013 06:53

sherija

Vispār tiešām pamatīgi traka situācija tev... paldies ka dalījies un pastāstīji :)

sherija 27. marts 2013 22:21

Esmu bijusi pie Jegorova (vecākā, viņa dēls arī ir ārsts:-))) Sākumā grūtniecības laikā biju pie viņa Stradiņos, pēc tam aizgāju uz EHOKG.
Uzklausa, visa aparatūra ir uz vietas. Es gāju ar apdrošīnāšanu, to pieņem. Nezinu kā ir, ja pašam jāapmaksā viss, jo jamaksā ir par visu, bet tas ir visur!
Sākumā likās, ka ir ok, bet otrajā reizē, pēc manu assinspiediena mērījumu pierakstu pasatīšanos, viņs uzrakstīja, ka man nedēļu pirms noliktā dzemdību laika jāiet slimnīcā un novērošanu un pēc grūtneicības un, kad beigšu barot bērnu, būs jātaisa operācija!To, kāda operācija jataisapastāstīja, bet neuzrakstīja. Bet dzemdības nozīmēja dabīgās.
Ar šādu lapu un lielām acīm aizgāju pie ģimenes ārstes un ginekoloģēs, kuras biju uzskaitē. Abas nomierināja, ka nav tik traki un pēc tam, kad beigšu barot bērnu izmeklējumus iztaisīs pa jaunu un tad izlems ko un kā. Mēnesi pirms noteiktā datuma ginekoloģe nosūtīja pie citas dakteres, kurai ar svaigu aci jāpaskatās un jāsaka ko darīt. Viņa izladīja papīdus, izskatīja EHO un elektrokg un lika turpināt dzert zāles,kuras dzēru un izrakstīja vienas assinspiedienam, ja tas uzlec un nekīt. Urzakstīja, ka dzemdības ir dabīgas ar epidurālo un vēlams Stradiņos.
Pēc dzemdībām dzemdību zālē nāca dežūrējošais ārsts un prasīja, ko ar tādu pārbaužu rezultātu taisos darīt, pastāstīju, ko Jegorovs teica. Viņi teica, ka izklausās, ka tas būtu pareizi un ja jau viņš tā teica, tad noteikti vajaga ieklausīties!
Pēc diviem gadiem aizgāju uz atkārtotām pārbaudēm, izstāstīju, ko man Jegorovs teicis uz mani paskatījās kā uz simulantu, ka es nezkādas muļķības runāju, ka nekāda operācija nav vajadzīga utt. Pateicu, ka ne jau man to operāciju vajaga, bet ja man grūtniecības laikā tā pasaka un uz dzemdību galda apstiprina, tad loģiski, ka eju visas pārbaudes un ja saka ka operācija tad operācija. Man pateica, ka mierīgi varu turpināt dzīvot un operācija nav vajadzīga!
Tā nu paliku neziņā, vai viņš to visu runāja jo īsti nevarēja notiekt diagnozi manas grūtneicības dēļ vai vienkārši tā pat to patieca, neticot, ka iešu visu pārbaudīt vai kā. Uzrakstī viņš nekur to nerakstīja, jo tas ar grūtniecību neesot saistīts, bet visu izstāstīja. Man radās sajūta, kajka es aizietu pie viņa uz EHKG, tad iespējams, man tā operācija aŗī tiktu veikta! Kas zin, kā ir pareizi!
Ceru, ka viņš kļūdījās manas grūtniecības dēļ, jo man bija diezgan augsts assinspiediens, tas varūt no virzīja to visu citā gultnē. Viņš skaitās viens no vadošajiem kardiologiem, viņa spriedumos ieklausījās arī citi speciālisti, tā ka varu tonorakstīt uz cilvēcisko faktoru vai kā?!
Vienīgais, par ko reāli ir stulba sajūta- ar saviem vārdiem viņš mani reāli nobiedēja grūtneicības laikā un arī pēc tam ar šausmām domāju kas un kā būs. Un pēc tam tā sajūta ka citi 2 speciālisti skatās uz tevi kā uz cilvēku, kas meklē sev kaites... Tad pat biju dusmīga uz viņu.
Man grūti spriest. Tā ir mana pieredze, bet esmu pārliecināta, ka citiem ir pozitīva pieredze ar šõ ārstu, jo savādāk viņa vārdam nebūtu tāda nozīme.
Šo rakstu tikai tādēļ, lai izvērtē visu ko viņš raksta un vēļ vairāk to, ko viņs neuzraksta, bet tikai pastāsta kā nākotnes perspektīvu. Ja saka, ka jāliekas uz operāciju, pārbaudi vēl pie kāda:-)

Rebeka 24. marts 2013 07:52

chiepa80

Paldies ;)

chiepa80 23. marts 2013 14:01

cik man ir bijusi darīšana, tad es ieteiktu Jegorovu:
http://www.ehokg.lv/lv/stuff.htm
pieņem ARSā un Strdiņos

Rebeka 22. marts 2013 19:48

Paldies :) Nav kas vairāk zināms par kādu konkrētu?

pece 22. marts 2013 11:27

Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par šiem http://www.stradini.lv/page/280

Rebeka 22. marts 2013 09:17

Viena jau slimnīcas ir ilgu laiku, taču pie vienas procedūras speciāliste ieteica nomainīt, lai kāds ar svavigu aci paskatās uz lietu...

Sanāca aplauziens ar ārsti VC4 kura skaitās prestiža un laba, bet vizītes laikā pat neizrādija interesi par lietu, paņēma naudu un viss, nekāda labuma...

Tā ka meklēju ārstu kuram interesē tas ko viņš dara un iedziļinās katra pacienta problēmās līdz dziļumiem un uzklausa..

smukaa 21. marts 2013 21:15

Paskaties pa parastajām slimnīcām...

Rebeka 21. marts 2013 12:18

Sveikas! Iesakiet lūdzu patiešām labu kardiologu Rīgā... tādu kurš ir gan zinošs, gan prot uzklausīt.

Ir pieredze ar dažiem prestižiem ārstiem, kuri paņem naudu, pat nepaskatās izmeklējumus, vizītes laiks 5min un izraksta, kaut kādas zāles, kuras nekam neder, tā pat vien...

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā