Iesakiet kādu labu filmu!

diegabiksis
diegabiksis 1. janvāris 2011 18:00

sveiciens visām, jauno gadu uzsākot! šodien gribas tādu mierīgu un laisku atpūtu ar saldējumu un kādu feinu filmu. Varbūt varat ieteikt kādas labas filmas? Tādas, kas patiešām aizkustina, liek padomāt. Tādas, kuras ir vērts skatīties.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sanduks 4. janvāris 2011 10:36

Pēdējā redzetā bija filma "Tūrists" ar Džoliju un Depu galvenajās lomās. Man patika, mazliet humora, spriedzes un labi aktieri:)

liania 3. janvāris 2011 21:09

Grāmatu " Veronika grib mirt" izlasīju pēc filmas noskatīšanās un ja godīgi filma man labāk patika. Ļoti laba tiešām iesaku.

Ivetta 3. janvāris 2011 18:45

Zem Toskānas saules. Patīk. Grāmata protams aizraujošāka, bet filma nav gluži zemē metama.

Noelle 3. janvāris 2011 17:29

"Veronika grib mirt", cik esmu dzirdējusi no atsauksmēm, esot īsta vilšanās tiem, kas lasījuši grāmatu. Būtībā es arī pati nespēju iedomāties, kā "Bafija" varētu iznest Veronikas lomu.

"Eternal sunshine of spotless mind", "7 Pounds", arī bieži minētā "P.S. I Love You"... Vispār tik daudz filmas redzētas, ka nevar pat uz ātrumu izdomāt tādu saprātīgu sarakstu :)

liania 3. janvāris 2011 12:17

Kino rīga pašlaik iet Veronika grib mirt.
Visfantastiskākās filmas manuprāt tieši tur rāda.
Vēl laba filma bija stasts par Bendžaminu Batonu, ja pareizi atceros.

indijs 3. janvāris 2011 09:05

Хатико: Самый верный друг.

No kategorijas-must see;)

rasas 1. janvāris 2011 18:52

Solitary man.. ja vēlies padomāt. :)

Lapsaa 1. janvāris 2011 18:42

Eat, Love, Pray :)
Loti patika :)

diegabiksis 1. janvāris 2011 18:00

sveiciens visām, jauno gadu uzsākot!

šodien gribas tādu mierīgu un laisku atpūtu ar saldējumu un kādu feinu filmu.
Varbūt varat ieteikt kādas labas filmas? Tādas, kas patiešām aizkustina, liek padomāt. Tādas, kuras ir vērts skatīties.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā