Iesakat ko darit!

avene23
avene23 5. augusts 2013 22:27

Sveikas!Iesakat ludzu ko darit,mums majas ir drausmiga problema Blusas,netieku gala,regulari sucu izstabas ar puteklusuceju,mazgaju ar terpentinu indeju ar vetaptieka noperkamo lidzekli sakas ar N burtu,momenta piemirsu,mums ir 1,7 maza meitina,vina regulari ir sakosta kauns pat uz darzinu vest!Nelaime jau ir ta ka dzivojam tada maja kur parejie ir netirigi cilveki,kopa 4 dzivokli,viena dzeraji,parejos abos tadi kas neko netira,nekad neesmu redzejusi ka koridoru kaut iztiritu,ka sakam ka jainde blusas ka vieni gala netiekam tad vina pasaka ka viniem tadas neesot-neticu!Dzivnieki ar mums nav!neticu ka no aras tik daudz var sanest ka nevaretu vinas izindet!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avene23 16. augusts 2013 15:41 nosiguldas

Mums vinas ,ir tik pat kaa visu laiku,visu vasaru ne tikai augustu!ir mazak bet nepazud nekad,tas ir sausmigi bet taa ir,drizuma tiksim pie cita dzivokla ceru ka tur tada problema nebus!

nosiguldas 16. augusts 2013 13:17

augustā neatkarīgi ir dzīvnieki vai nav, ļoti stipri savairojas smilšu blusas, kuras mēs atnesam uz māju ar saviem apaviem. Es lietoju Combat tabletes pret blusām, kombat veikali ir stacijas ēkā un uz Tallinas ielas. Tablete jāizšķīdina un tad ar smidzinātāju jāizpūš telpa, darbības jāatkārto pēc nedēļas.:)

avene23 16. augusts 2013 11:12 vabole

Mums ir 1ist.dzivoklis!
Paldies noteikti so izmeginasu(F)

vabole 8. augusts 2013 09:07

iesaku pamēģināt izsmidzināmo līdzekli "Mikron"...tas iedarbojas ilgstoši (vismaz 3 mēnešus, ja ne vēl ilgāk). mums vairs nav problēmu ar blusām kopš sāku šo līdzekli lietot. Jā, ir padārgs (ap 5ls), bet reizi gadā jau var atļauties un, ja nav liels dzīvoklis, tad pietiek uz diviem dagiem ar vienu pudeli

avene23 6. augusts 2013 12:24

citu varinatu par so sanepidēmstaciju neredzu,jo ar labu sija maja neviens nesparatis ka ir kas jadar,ka pasi to var izturet nesaprotu!

vecsprofils 6. augusts 2013 12:01

Pievienojos Rebekai, ka vienu dzīvokli pulēt nebūs tik efektīgi, jāindē visu māju. Ieteiktu arī piezvanīt kādai "sanepidēmstacijai", lai izpētu un novērtē stāvokli un sniedz ieteikumus vai pieņem kādus mērus.

avokado 6. augusts 2013 09:58

Tas būs neiespējami,ja Tev kaimiņos ir tādi rukši.

Rebeka 6. augusts 2013 00:09

Varbūt var izsaukt tos indēšanas speciālistus, un lai viņi visu māju apstrādā... gan jau ja kaimiņi aizņemti ar dzeršanu viņiem būs arī vienalga par to ja indētāji uzdarbosies apkārt...

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā