iekšējā pasaule

inta26
inta26 11. aprīlis 2011 12:34

Kā tikt galā ar sevi pašu? Esmu 27 gadus jauna sieviete,iekšēji energijas pilna. Ir daudz dazādu plānu un sapņu. Bet kā to visu īstenot ja ir viena problāma. Tas ir tāds kā iekšējs stop krāns,kas nelauj iet uz priekšu. Esmu uzaugusi nelabvēlīgā gimenē un visu bērnību man visi teikuši ka esmu nekam nederīga un sliktāka par citiem, Skolā arī gāja grūti draudzības ziņā. Tagad esmu aizbraukusi uz citu pilsētu kur neviens nezin manu pagātni,bet joprojām psihologiski ir grūti. Visu laiku liekas ka esmu sliktāka,ka man nekas neizdosies. Bailes ka tevi aprunās un par tevi smiesies. Daudzus gadus priekš citiem dzīvoju ar masku ka viss man ir kārtībā un es esmu kautkas. Bet vakar vakarā pēc neliela strīda ar mīlo es aizdomājos..... kas tad es patiesibā esmu,? Nekas... man ir trīs bērni....ir tikai sapņi un nav nekādu darbību to īstenošanai. Var jau būt ka esmu tikai nogurusi. Kā tikt galā ar savu iekšējo pasauli? Kā likt sev domāt savādāk? Kā iemīlēt pašai sevi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Limpopo 16. februāris 2017 18:13

Zems pašnovērtējums ir problēma ar ko var tikt galā. Paklausies internetā Helingera lekcijas. Ir gan latviski, gan krieviski. Ja latviski - meklē ģimenes sakārtojuma metode vai Helingera metode. Ir Rīgā arī speciālisti, kas var bieži palīdzēt pat viena, dažu seansu laikā. Ja negribas strādāt ar sevi, bet tikai justies labāk, aizej uz masāžu. Masieri vari atrast http://www.masazas.lv vai aizbrauc ceļojumā uz siltām zemēm, bet tas ir tikai īstermiņa risinājums. Ir vērts sakārtot reālos cēloņus sajūtām.

dagnija091 23. septembris 2015 13:50 dagnija091

Iemīli un cieni sevi! Ticu, ka to izdarīt nav viegli, bet pēc tam jutīsies daudz labāk! Atrodi laiku sev, noorganizē spa nedēļas noglai http://www.lieliskadavana.lv/spa-un-masazas kopā ar draudzenēm, nav jau nekur jābrauc, paliekat mājās, lieciet sejas maskas, baudiet vīnu un no sirds izrunājieties.

dagnija091 23. septembris 2015 13:49

Iemīli un cieni sevi! Ticu, ka to izdarīt nav viegli, bet pēc tam jutīsies daudz labāk! Atrodi laiku sev, noorganizē <a href="http://www.sieviesuklubs.lv/forum/iekseja-pasaule-232531/">spa nedēļas noglai</a> kopā ar draudzenēm, nav jau nekur jābrauc, paliekat mājās, lieciet sejas maskas, baudiet vīnu un no sirds izrunājieties.

inta26 11. aprīlis 2011 14:26

Paldies par jaukiem komentariem un padomiem!
Tev cheery ir taisniba kapec palidzet cilvekam kuram viss o.k.
Drosi vien lai daudzkas dzive izdotos ir japrot ne tikai palidzet, bet ari pienemt un lugt palidzibu.

cheery 11. aprīlis 2011 13:16

Kā iemīlēt sevi? Tur būs katram sava recepte! Man palīdzēja sevis lutināšana, solārijs, frizieris, spa un masāža, romantiska nedēļas nogale viesu namā ar mīļoto... viss par sūri grūti nopelnīto naudiņu... un meklējot izdevīgāko piedāvājumu... tas viss kopumā liek justies labāk, ja vēl dzirdētu komplimentus, tad vispār lidotu!
Nekad sevi nenoniecini, ka neesi nekas... ja paudīsi to skaļi - tad to arī atcerēsies, nevis metīsies Tevi aizstāvēt, kam tāpat neticēsi...
Domā pozitīvi! Esi vienkārša, ja kaut kas nepadodas tā arī pasaki, nevis slēpies zem maskas, varbūt kāds Tev gribētu palīdzēt, bet ja Tev viss ok, tad kāpēc gan?
Padod ziņu kā Tev iet! ;)

cheery 11. aprīlis 2011 13:08

sāc ar to ka iemīli sevi! meklē jaunus draugus un tie atradīs Tevi, ej cilvēkos, meklē domubiedrus! vari vakara sarunās vai blogos dalīties ar mums savu sapņu realizācijā, šeit ir daudz atbalstītāju un uzmundrinātāju! veiksmi!

barbaraa 11. aprīlis 2011 12:42

Nu tad jau jābūt kādai lietai kas tev patīk un ar ko gribētu nodarboties.. Piemērma dejošana.
Ja vairāk darīsi lietas kas patīk, celsies arī pašapziņa.
Nezinu gan cik tava situācija ir nopietna, bet reizēm domas palīdz sakārtot kāds cilvēks no malas. Šādā gadījumā varētu līdzēt psihaloga apmeklējums :)

miranda 11. aprīlis 2011 12:40

Domāju, ka sākotnēji Tev nepieciešams formulēt, ko īsti vēlies. Tad vajag apdomāt, kā to var sasniegt. Tad nepieciešams objektīvi izvērtēt, vai Tev ir nepieciešamie resursi, lai to sasniegtu. Ja kaut kas pietrūkst, nevajag satraukties, bet padomāt, kā iegūt arī trūkstošo resursu. Un tad atliek tikai sākt rīkoties. :)

inta26 11. aprīlis 2011 12:34

Kā tikt galā ar sevi pašu?
Esmu 27 gadus jauna sieviete,iekšēji energijas pilna. Ir daudz dazādu plānu un sapņu.
Bet kā to visu īstenot ja ir viena problāma.
Tas ir tāds kā iekšējs stop krāns,kas nelauj iet uz priekšu.
Esmu uzaugusi nelabvēlīgā gimenē un visu bērnību man visi teikuši ka esmu nekam nederīga un sliktāka par citiem, Skolā arī gāja grūti draudzības ziņā.
Tagad esmu aizbraukusi uz citu pilsētu kur neviens nezin manu pagātni,bet joprojām psihologiski ir grūti. Visu laiku liekas ka esmu sliktāka,ka man nekas neizdosies.
Bailes ka tevi aprunās un par tevi smiesies.
Daudzus gadus priekš citiem dzīvoju ar masku ka viss man ir kārtībā un es esmu kautkas.
Bet vakar vakarā pēc neliela strīda ar mīlo es aizdomājos..... kas tad es patiesibā esmu,?
Nekas... man ir trīs bērni....ir tikai sapņi un nav nekādu darbību to īstenošanai.
Var jau būt ka esmu tikai nogurusi.
Kā tikt galā ar savu iekšējo pasauli?
Kā likt sev domāt savādāk?
Kā iemīlēt pašai sevi?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā