Idejas komandas saliedēšanas pasākumam

Noelle
Noelle 26. augusts 2013 14:01

... atkal ir pienācis tas brīdis, kad pēdējais laiks domāt, kādu "aktivitāti" lai sarīko darba komandas saliedēšanas pasākumam. Idejas mums it kā ir, budžets - ap 20 latiem no cilvēka, bet viss kaut kā - ne īsti der, ne neder. Nespēju vairs visu vēlmēm un spējām izpatikt.

Laivu braucienu esam mazliet nokavējuši, muzeji, šķiet, arī nevienu īsti neinteresē. Fiziskās aktivitātes izteiktas arī nevaram atļauties, jo ir grūtnieces. Vārdu sakot - esmu sprukās. Pliki "pieēsties" arī kaut kā negribās...

Bija versijas par zirgu izjādēm, golfu...

Vārdu sakot - priecāšos, ja dalīsities idejām...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
AlesjaS 6. marts 2015 15:47 AlesjaS

Mums bija pasākums Cēsu pilsdrupās pagājušajā pavasarī. Kaut kas uz DaVinči koda principu, sanāca gan saliedēties, gan iepazīt pilsdrupas un vecpilsētu. Pasākums gāja kaut kādas 4h un domāju, ka cenu kategorija 20ls būs ok. Ceru, ka palīdzēju :)

AlesjaS 6. marts 2015 15:13

Nedaudz par vēlu, bet tā kā atkal pavasaris nāk virsū varbūt noderēs www.naurissvika.com Ar viņiem parasti ir ļoti vienkārši visu kaut ko izdomāt un saskaņot.:)

Rebeka 27. augusts 2013 10:51

Es domāju, ka varēsim ko interesantu sadomāt!!! Uzraksti man FB sarunāsim :) Izdomāsim laivām interesantu maršrutu un kaut kādus pārbaudījumus ( ne trakus lai grūtnieces arī var piedalīties :)) un sarunāsim arī zirgus. Jums vajadzēs arī kādas telpas kur pēc aktivitātēm ballēties? Tās arī domāju varētu saorganizēt ja vajag :)

Noelle 27. augusts 2013 09:27 Rebeka

Klau, nav slikta doma :) Mēs esam 13-15 cilvēki. Tik daudzus būs iespējams nodarbināt? :)

Noelle 27. augusts 2013 09:26 Linduchy

Paldies! :)
Šo es jau taisīju ziemā. Pie tam, mums šie foto-orientēšanās pasākumi darba jau ir tradīcija visādās komandu kombinācijās. Bet tiem, kas šo nav izbaudījuši - iesaku! Visiem patika, bet man pašai tikvien baudas kā no organizēšanas. Ja godīgi, šoreiz ir tā reize, kad man pašai mazāk gribas iespriengt uz organizēšanu (lai neteiktu - nemaz), bet beidzot izbaudīt pasākumu.

Rebeka 26. augusts 2013 18:39

Brauc pie manis... būs gan izbrauciens ar laivām ( nu tikai atkarībā cik esat), laivas stabilas var arī grūtnieces.... un mums tepat kaimiņos ir arī zirgi kurus var sartunāt, gar jūru izjāt... :)

Linduchy 26. augusts 2013 18:12

Hmm, pirmais, kas iešāvās galvā - aizbraukt visiem uz kādu pilsētu...kaut gan var arī palikt Rīgā - sapulcēties noteiktā vietā, sadalīt grupu komandās. Tad izdalīt katram āķīgu jautājumu/uzdevumu vai kas nu iešaujas prātā lapiņas + karte ar aptuvenām norādēm (var pat mīklas veidā norādīt vietu), kur var meklēt atbildes, vai kur ir veicams uzdevums (nu kaut vai kopīgas fotogrāfijas uzņemšana, piemēram). Nu un protams uzvar tā komanda, kura pirmā pieveikusi visu ceļu :) Kaut kā tā, fiksā ideja :D

Cerīte 26. augusts 2013 17:27

Un kā ar KIT noīrēšanu-ja kolektīvs liels-tad pie jums.Ja mazs-pie viņiem/ja kāds nezin-Karaliskais Improvizācijas Teātris/Varbūt pie reizes pasmiesieties kopā

VIT@ 26. augusts 2013 15:34 Noelle

varbūt tad kartingi? :)
Vajag izrunāties, ja ir iekšā... es ļoti labi saproti, ko nozīmē organizēt, tas sagādā raizes un dusmas, jo daudzas labas idejas tiek atmestas vienā minūtē, lai gan domāts par tām ir dienām...
Un ja gribi lai vienkārši visi liek mieru un piekrīt, vēstule visiem, tajā dienā tikos un tikos tur un tā, ja puse nepiekrīt mailā, ievēliet nākamo, kas atbildēs par pasākuma organizēšanu un tad Tu piedalīsies pretenziju izvirzīšanā :D

Noelle 26. augusts 2013 15:20

Boulinga plāns mums ir izgāzies jau ilggadēji :) Un tāda tipa aktivitātes kā muzeji, kaut kā veidošana/gatavošana dažu labu izpratnē vispār ir pensionāru pasākumi. Tieši tas mani visvairāk tracina, ka ne pie kāda konsensusa nevaram nonākt - vienmēr kāds pamanās sabojāt plānu ar saaviem komentāriem.
Vārdu sakot, es pat vairs nezinu, ko es gribu vairāk - kādu padomu vai vienkārši "izkratīt sirdi". Šī pasākuma plānošana patiesībā ir pēdējais, ko man šobrīd vajag.

VIT@ 26. augusts 2013 14:20

Vai ja kaut ko mierīgu, tad visiem ir kaut kas jāmācās, virpināt māla bļodas, tās vēlāk paliek par piemiņu katram ? 8-| Rīgā pat , Vecrīgā ja nemaldos šāda iespēja pastāv :)

VIT@ 26. augusts 2013 14:19

noteikti tādu aktivitāti, kur visi ir iesaistīti :) Kur katram ir kaut kas jādara, lai grupai uzlabotos rezultāts, hmm boulings vispār ir tāds grupu pasākums, bet uz viena celiņa, cik bija maksimums 6 laikam? vārdu sakot sacensības gars starp komandām.