IDEĀLAS brīvdienas!

kristined
kristined 15. marts 2010 11:30

Brīvdienas jau aizvadītas un varu teikt droši- TIK labi atpūtusies es nebiju sen- daba, miers, klusums, kopīga laika pavadīšana ar ģimeni.. Pat pāris darba stundas brīvdienās nespēj sabojāt manu labo omu, pacilāto garastāvokli un sajūtu, ka jā- drīz būs pavasaris! Ziniet, kāda vēl ir priekšrocība, kad dodas uz laukiem? Aiz loga var vērot tiešām dzīvnieku raidījumu cienīgus skatus!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 17. marts 2010 17:36

Mums laukos pie mammas var redzēt stirniņas aiz loga katru rītu...
Blakus kaimiņi ir vienā noteiktā vietā salikuši tādu kā sili, kur visi samet vai nu mizas vai vecos ābolus un stirniņas jau pieradušas - droši nāk klāt...

biondo 15. marts 2010 18:53

Skaisti :) Atceros, kad biju mazina, ari mes ar maaminu gaajaam uz mezu, lai aiznestu pa nedeelu sakraajusos neapeestoi maizi. Tas gan ir pasen, tacu atminas uz visu muuzu :) Staasts par stirninu, tiesam aizkustinoss :)

laumucis 15. marts 2010 14:56

man te aiz loga var redzet visus dzivn kadi vien ir ziema gan bebru esam redzejusi, gan lapsas stirnas un lielo alni ar loti lieliem ragiem, pameginasu atrast bildi.

rozete 15. marts 2010 13:24

dzīvoju Rēzeknē, pirms pāris nedēļēm ciemojos pie draudzenes, kura dzīvo pilsētas nomalē. izrādās, viņu ģimene esot pieķēruši, ka ap jauno gadu gar viņu ābelītēm dārzā slaistās kāda stirniņa (dīvaini, bet viena, parasti tusējot bariņos). dzīvnieciņš izmisīgi centies tikt pie sasalušajiem ābolišiem, kas vēl bija aizķērušies ābeļu zaros.tā nu draudzenes ģimene esot nolēmuši, ka stirniņai jāpalīdz izdzīvot šī gada bargajā ziemā, attīrijuši no sniega zem ābeles zemes pleķi, paklājuši drēbes gabalu, un katru dienu piegādājot vēl pagrabā atlikušos pagājušā gada ābolus. un tas jaukais skats, kas pavērās aiz loga katru vakaru, kad stirniņa nākusi mieloties, esot uzjautrinājis visu ģimeni, jo īpaši mazo meituku, kurai drīz būs divi gadiņi. jauks piemērs, ne? :)

kristined 15. marts 2010 12:41

Es arī dzīvoju no vienām brīvdienām uz citām. Bet ir TIK forša sajūta, kad beidzot pienāk piektdiena!

kika 15. marts 2010 12:27

Bijām ar ģimeni aizbraukuši uz Lido kalnu Madonas rajonā! Paveicās ar brīnišķīgu laiku, un izslēpojāmies uz nebēdu! Ja vien brīvdienas būtu biežāk!!! :)

rolly 15. marts 2010 12:24

Es, pastaigas laikā, pie draudzenes mājām stirnu bariņu redzēju, bet tas jau bija apmēram mēnesi atpakaļ. Te -savā pilsētas pusē to neredzēt, jo dzīvoju mazpilsētas centrā.

kristined 15. marts 2010 11:33

Vai arī Tu šajā ziemā esi redzējusi meža zvērus tik tuvu mājām?

kristined 15. marts 2010 11:32

Un tas ir vēl nieks! Mana mazā meitiņa varēja pieiet pavisam tuvu šiem buciņiem un tie nebaidās staigāt pat pa sētu!

kristined 15. marts 2010 11:30

Brīvdienas jau aizvadītas un varu teikt droši- TIK labi atpūtusies es nebiju sen- daba, miers, klusums, kopīga laika pavadīšana ar ģimeni.. Pat pāris darba stundas brīvdienās nespēj sabojāt manu labo omu, pacilāto garastāvokli un sajūtu, ka jā- drīz būs pavasaris! Ziniet, kāda vēl ir priekšrocība, kad dodas uz laukiem? Aiz loga var vērot tiešām dzīvnieku raidījumu cienīgus skatus!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā