Horoskopi, horoskopi....

Kerstyna
Kerstyna 4. septembris 2013 09:51

"Kam rīts sākas ar visu iespējamo horoskopu izlasīšanu, tam visa diena vienā stresā" tautas ticējums ;)

Kādas Jums attiecības ar horoskopiem? 

Man - tikai tad, kad man tas izdevīgi :D

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 5. septembris 2013 10:40

Horoskopiem neticu un īpaši neinteresējos, bet par tām raksturu īpašību sakritībām dīvaini, bet tiešām sakrīt... Man ģimenē ir divas zivis un paziņu lokā vēl 3 .... un dīvaini, bet ir daudz kopēju iezīmju, pat pārāk daudz , lai kā negribētos tam ticēt.

Dienas horoskopus nelasu, un neticu.

Emmy 4. septembris 2013 22:00

Neticu, jeb...ticu tad, ja labs :D
speciāli nekad nelasu...ja Twitter parādās,izlasu.

Kerstyna 4. septembris 2013 16:44 Spotorno

ja vecākiem ir klikšķis uz visādām zvaigžņu kartēm tas ir viens, bet kad ir gatavi veikt plānoto ķeizaru, lai bērns ieraudzītu dienasgaismu tieši pie kāda speciāla zvaigžņu stāvokļa - tas gan man liekas stipri par traku

vecsprofils 4. septembris 2013 16:11 ladyme

Tikpat atbilst, cik vēl pārējiem miljoniem :)

ladyme 4. septembris 2013 15:37 Spotorno

par ikdienas horoskopu pareģojumiem pilnīgi Tev piekrītu, tomēr cilvēku rakstura iezīmes pa horoskopu zvaigznājiem lielā mērā atbilst.

Cerīte 4. septembris 2013 13:00

Attiecības ļoti ieturētas-turamies viens no otra pa gabalu:D

vecsprofils 4. septembris 2013 12:28

Astroloģija nav zinātne, nav itin nekādu pierādījumu par likumsakarībām starp zvaigznājiem un cilvēku likteni, raksturu utt.
Tieši tāpēc horoskopiem neticu un tos nelasu. Ļoti kaitina, ka pie šodienas attīstības, astroloģija ir kļuvusi par modes (pseido patiesības) lietu, kurai patstāvīgi domātnespējošā cilvēku masa seko un uztrucās par to, kāda horoskopa zīme būs gaidāmam mazulim, ar kuru horoskopa zīmi (cilvēku) drīkst veidot attiecības, ar kuru - nē, utt. utjpr.
Tas ir tāds absurds un stulbums, ka pilnīgi vārdos nevar izteikt!
Briesmīgi iedomāties kā cilvēki paši sev uz līdzenas vietas sarežģī dzīvi un bojā to vēl saviem līdzcilvēkiem!